DRYNIOL GAMES [ DG ]

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: dryniol » 16 paź 2018 23:50

Zbieram zapisy na moje akcje :lol: :lol: :lol: Póki co zarabiam 200 zł, ale dzięki wam chcę zarobić dużo więcej 8) :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018 17:55 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


łajno't?
Sierżant sztabowy
Posty: 135
Rejestracja: 13 lut 2018 20:17

Re: DRYNIOL GAMES

Postautor: łajno't? » 17 paź 2018 09:31

TY zarabiasz... :lol: :lol: :lol:
Poza tym przewrotna nazwa firmy jak na skup makulatury ... typu Kogeneracja Tauron itd. :lol: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES

Postautor: dryniol » 17 paź 2018 11:12

TY zarabiasz... :lol: :lol: :lol:
Poza tym przewrotna nazwa firmy jak na skup makulatury ... typu Kogeneracja Tauron itd. :lol: :lol:


Dlatego zmieniam branżę i chcę się trochę gierkami pobawić. Sprzedam wam akcyjki moje nowej firmy i rozwinę(zwinę) interes. Kupicie wszystko co ma w nazwie "games" tak zafascynowani jesteście gierkami.
Zapraszam na prezentację fajnej gry do mojego baraku. Tam też dostaniecie Memorandum Informacyjne :lol:
Jestem spokojny o sprzedaż swoich akcji w ofercie publicznej dla "frajerów" 8)


p.s Tylko, proszę was bardzo, nie pozabijajcie się w kolejkach społecznych. Obiecuję wam, że się postaram, aby dla nikogo nie zabrakło akcji :lol:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019 22:38 przez dryniol, łącznie zmieniany 2 razy.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: DRYNIOL GAMES

Postautor: Pandziora » 17 paź 2018 16:39

Za każde 200 zysku netto daje 20 000 :P
Tylko czy ty dryniol jesteś w stanie wykrzesać z siebie coś kreatywnego, co spodoba się graczom? :P No i jak wielka będzie pensja prezesa?
Lepiej prądem się zajmij, bo to surowiec strategiczny do produkcji gier :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES

Postautor: dryniol » 17 paź 2018 17:20

Za każde 200 zysku netto daje 20 000 :P
Tylko czy ty dryniol jesteś w stanie wykrzesać z siebie coś kreatywnego, co spodoba się graczom? :P No i jak wielka będzie pensja prezesa?
Lepiej prądem się zajmij, bo to surowiec strategiczny do produkcji gier :P

Uważam, że bardzo kreatywna jest emisja akcji. Gracze giełdowi rzucają się na wszystko co ma coś wspólnego z "games" jak pies na kiełbasę, więc uważam ze obecnie moja kreatywność jest zajebi...dobra :P
Pensja Prezesa oczywiście będzie uzależniona, od możliwości finansowych naiwniaków giełdowych, których jak widać nie brakuje :mrgreen:
Prąd to przeżytek, przecie podobno wracamy do "kamienia łupanego" :P Tak twierdzą przynajmniej ci od gier :P Nie będzie już nic, tylko gry :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: Pandziora » 19 paź 2018 14:09

Przesadzasz. Te gorsze spółki od dawna nie są rozchwytywane. Zobacz np. Telehorse - kosztuje 45gr i jakoś ta śmieciowa spółka nie budzi zainteresowania. Inne spółki bez sukcesu- fat dog, cig, jujubee, bloober, qubic, t-bull. Jest tego całkiem sporo. A ta twoja spółka ma miec zyski, a jak będzie przewalać kasę na pensje, usługi obce itp. to nic za nią nie dam :P Konkurencja w branży jest duża i odniesienie sukcesu wcale nie jest proste. Ale jak już trafisz w gusta, to sprzedajesz produkt na całym świecie później już prawie bez kosztów produkcji i tym się różnią gry od wytwórców prądu, którzy mają stale koszty wytworzenia i ograniczony obszar działania.

Zacznij od czegoś prostego. Czekam na grę "Dryniol snake" :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: dryniol » 19 paź 2018 16:22

Przesadzasz. Te gorsze spółki od dawna nie są rozchwytywane. Zobacz np. Telehorse - kosztuje 45gr i jakoś ta śmieciowa spółka nie budzi zainteresowania. Inne spółki bez sukcesu- fat dog, cig, jujubee, bloober, qubic, t-bull. Jest tego całkiem sporo. A ta twoja spółka ma miec zyski, a jak będzie przewalać kasę na pensje, usługi obce itp. to nic za nią nie dam :P Konkurencja w branży jest duża i odniesienie sukcesu wcale nie jest proste. Ale jak już trafisz w gusta, to sprzedajesz produkt na całym świecie później już prawie bez kosztów produkcji i tym się różnią gry od wytwórców prądu, którzy mają stale koszty wytworzenia i ograniczony obszar działania.

Zacznij od czegoś prostego. Czekam na grę "Dryniol snake" :P

No właśnie, albo trafisz w gusta, albo nie trafisz i wtedy klapa. Tak jak wspomniałeś konkurencja na całym świecie duża w tym temacie i zawsze znajdzie się ktoś lepszy i mocniejszy, i wyprze z rynku te "wspaniałe" gry "wspaniałej" polskiej firemki.
Co co prądu to owszem zasięg jest ograniczony, ale za to jest stały i pewny dochód oraz stały odbiorca, który zapłaci za prąd każdą cenę, bo po prostu musi go mieć (już będziesz miał w rachunku nową pozycję pt. "rynek mocy" i będziesz się dokładał do modernizacji energetyki w Polsce).
Dodatkowo wpływy z dywidend dla akcjonariusz,które przy obecnych cenach akcji mogą być nawet rzędu 10-15% w skali roku.
Grę możesz mieć tą, możesz mieć tamtą, a możesz mieć jeszcze lepszą, albo w ogóle jej nie musisz mieć.
C/Z 117 I C/WK 17 nie przekonuje mnie do tego, że tanio bym kupił obecnie CD Projekt :roll:
Zresztą sławny inwestor, który na giełdzie zbił fortunę, Warren Buffet wyraźnie mówi;
cytuję:
" nie można kupić czegoś co jest już popularne i na tym dużo zarobić"

...więc idąc jego ideą wolę obecnie inwestować w niepopularną energetykę, niż w popularne gry.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: dryniol » 14 lis 2018 13:15

Trzeba chyba na poważnie podejść do emisji akcji.
Jasie Kowalskie i tak kupią po każdej cenie kolejną "wspaniałą" spółkę gamedev :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: Rif1977 » 14 lis 2018 14:55

Nareszcie zrozumiałeś na czym się robi pieniądze. Powodzenia! :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: dryniol » 14 lis 2018 15:09

Nareszcie zrozumiałeś na czym się robi pieniądze. Powodzenia! :lol:

Raczej zrozumiałem jak łatwo wmówić tłumowi Jasiów Kowalskich, że warto kupić drogo jakiś badziew, i że warto sprzedać tanio coś dobrego :roll:
Rif1977 już nie porobisz pieniędzy na "gierkach". Ciesz się każdą korektą wzrostową na tych balonach :roll:
Rif1977 nie ważne czy ja zrozumiałem, ważne dla Ciebie i Twoich pieniędzy, żebyś Ty jak najszybciej zrozumiał :roll:
Powodzenia ! :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: dryniol » 15 lis 2018 13:43

Specjalnie dla was Jasie Kowalskie utworzylem w 2018 roku wątek dotyczący Projektów , Bitów, Farmow i innych "growych" balonów.
Tu możecie spokojnie pisać przez kolejne tygodnie, miesiące, i lata, jaką to "wspaniałą" inwestycją są od 2018 roku wasze "cudowne" gierki. :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: glowacki4 » 15 lis 2018 15:22

Powinieneś zmienić tytuł na Dryniol Games - Pamiętnik ***.
Trzeba było wydać córkę za Alberta Longterma. On by cię nauczył gamedevu przy okazji Wigilii czy innego zjazdu rodzinnego.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: dryniol » 15 lis 2018 17:57

:?:
Powinieneś zmienić tytuł na Dryniol Games - Pamiętnik ***.
Trzeba było wydać córkę za Alberta Longterma. On by cię nauczył gamedevu przy okazji Wigilii czy innego zjazdu rodzinnego.
Nie wiem dlaczego mnie obrażasz od mend glowacki4 :?:
To Ty cały czas pisałeś o makulaturze jak zbierałem Taurona I inne energetyki , otwarcie o tym pisząc.
Ja z kolei cały czas pisałem o "growych" balonach.
Tak naprawde kto mnie posłuchał 3-4 miesiące temu, a nawet pół roku temu i sprzedał gierki kupując jak to wtedy pisałeś energetyczną makulaturę, to teraz liczy zyski, a nie straty.
Teraz przez kilka lat będziemy mieli " growa" makulaturę :roll: a Ty dalej pewnie będziesz swoje zakochany w grach :roll:
Ok niech będę "***", ale pewnie nie jeden bardziej rozgarniety niż Ty, teraz tej mendzie dziękuje, że jej posłuchał :roll:
Sorki, że to napiszę, ale jesteś jednym z wielu Jasiów Kowalskich, glowacki4 :roll:
Zawsze będę kilka kroków i to dużych, przed wami, zaczym się polapiecie o co chodzi :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: DRYNIOL GAMES

Postautor: HotDog » 15 lis 2018 18:52

Za każde 200 zysku netto daje 20 000 :P
Tylko czy ty dryniol jesteś w stanie wykrzesać z siebie coś kreatywnego, co spodoba się graczom? :P No i jak wielka będzie pensja prezesa?
Lepiej prądem się zajmij, bo to surowiec strategiczny do produkcji gier :P
reczna robótka ,raz lewa raz prawa łapka,tylko sterowanie musi być dopracowane dla laptopka :lol: :lol: :lol: :lol:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: DRYNIOL GAMES [ DG ]

Postautor: Pandziora » 14 gru 2018 12:39

Uporałeś się już z produkcją gry "Dryniol snake" :P Jak nie to zapłać jakiemuś studentowi 100zł i ci napisze. Gierkę możesz za 5 zł sprzedawać co ci da na czysto około 2,5 czyli musisz sprzedać 40 egzemplarzy by wyjść na zero. I tu pojawia się największy problem- skąd weźmiesz 40 frajerów co kupi jakiegoś gniota? :P To nie takie proste np. wczoraj była premiera gry "2084" od Bloobera i się nie przebiła, nie była oczekiwana. Bity i cdery to rozpoznawalne marki z milionami fanów i milionami kopii sprzedanych po cenach dużo wyższych niż 5zł. Jak widzisz "trochę" ci brakuje do tego poziomu.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości