Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

wszystko na temat spółek publicznych
OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

Postautor: OSA » 21 mar 2023 13:30

kierowca jak kierowca ale ważniejszy jest ten biedak którego wozi czyli jadoslaw klamczynski :x
:cry: :cry: :cry: przyznam, że ten człowiek budzi czasem we mnie coś na kształt współczucia. Zdeklarowany wróg nepotyzmu skazany na Misiewiczów, Obajtków, Morawieckich..... Zaciekły antykomunista zmuszony, z braku ekonomicznej wiedzy, do gospodarczych i społecznych decyzji rodem z PRL. Szczery wróg PZPR i SB, współpracujący z synami wrażego systemu, bo otaczające go beztalencia nie zapewnią mu realizacji marzenia o nieograniczonej władzy. Właściciel firmy powołanej w celu uratowania Polski, świata i całej ludzkości, do której myślący Polacy się nie garną, dopóki nie rozszerzy działalności. Prometeusz i Syzyf w pakiecie… Smutne.

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

Postautor: dochodzeniowy » 21 mar 2023 15:14

Skoro Kaczyński jest beztalenciem to kim jest Ruda Szu ja?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

Postautor: OSA » 21 mar 2023 15:20

Skoro Kaczyński jest beztalenciem to kim jest Ruda Szu ja?
Tusk to jest liga światowa, w przeciwieństwie do jadosława :cry:

jadoslaw klamczynski to uosobienie wstecznictwa, zaścianka europy, kompleksów :oops: :oops: :oops:

Interesuje go jedynie władza dla władzy.
Wymioty mam jak go widzę i słyszę.
Dlaczego ? Bo głównym motorem działań Jarosława Kaczyńskiego jest pragnienie zemsty. On nie ma szacunku dla różnorodności poglądów, tylko chciałby ludzi formatować wedle własnej sztancy. Jest antysystemowy i nie szanuje demokracji. Nie przystaje do rzeczywistości, jest wyizolowany ze świata. Zamknięty, wywożony, wwożony, przewożony z domu do biura, z biura do domu i czasem jak go zawiozą do sklepu, to widać jak bardzo gubi się w codzienności. Kaczyński nie mógłby jak kupić sobie biletu do Londynu, polecieć tam samemu i dobrze się bawić.
Nie wiem, czy w ogóle Jarosław Kaczyński ma kumpli, to inny typ człowieka :oops: :oops: :oops: :oops:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

Postautor: dochodzeniowy » 21 mar 2023 15:30

Piszesz o Tusku . Nie oglądam już tv bo ciągle ta ryza morda na wszystkich kanałach bredzi. Można się zrzygać a jedzenie drogie i szkoda prądu na ten poniemiecki ryj .

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

Postautor: OSA » 21 mar 2023 17:23

Piszesz o Tusku . Nie oglądam już tv bo ciągle ta ryza morda na wszystkich kanałach bredzi. Można się zrzygać a jedzenie drogie i szkoda prądu na ten poniemiecki ryj .


I bardzo dobrze, tacy jak ty powinni oglądać tylko TVP info PIS, tam poziom przekazu jest adekwatny i dostosowany do poziomu i ,, inteligencji " odbiorcy .
,, Ciemny naród wszystko kupi" jak mawiał Jacek Kurski o piSSowskim elektracie :lol:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jak to możliwe, że kierowca Kaczyńskiego jest milionerem?

Postautor: dochodzeniowy » 28 mar 2023 00:27

kierowca mojej żony jest milionerem , tyle że jeżdzi z darmo i jeszcze musi wlewać paliwo . :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 107 gości