FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

wszystko na temat spółek publicznych
danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 10:41



*** zobacz tez termo2 heheh zebys tylko klamy nie ugryzl aha mam 4 k sakany po 28 nie duzo ale cos tez sprawdz koniuszy heheheh zal mi ciebie mam jeszcze apollo ktore pewnie na dniach ruszy heheh ale ty kabanie mozesz mi tylko, loda zrobic wszak dzis sroda *** hehehe *** jaki polew mam z ciebie *** zrobiony na probe ale matka zobaczyla taka paskude i brzydzila pzry porodzie cie scianac udami bys padl hehehhe a teraz dojedz mnie *** hehehehe :lol: :lol: :lol:

buhahah ty masz ale pustku we łbie *** buahah ja nie musze jak ty całe 24 h przed monitorem siedziec kasa sama płynie buahah :lol: :lol:

wiemy wiemy ty ciągle zarabiasz buhahahahaha

widziałes obrót na apollo? ")


uszaty, jak tam Sakana, buhahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha?

REKLAMA


danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 10:56




wiemy wiemy ty ciągle zarabiasz buhahahahaha

widziałes obrót na apollo? ")


uszaty, jak tam Sakana, buhahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha?
oddana wzcoraj po 51 53 i 55 i zegnam cie czule chlopcze

buhahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahhahahaahahahahahahahahhahaahahhahaahhahahahaha

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 11:46

[quote=Lapto..p post_id=9236261 time=1551434360 user_id=1705452]
masz palo i spe r da alj bo nudny jestes alchu i nie pisz do mnie i nie zaczepiaj wiecej fiucie skonczony mozesz mi buy sznurowac *** ja nie musze lzec jak t


bbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuhahahahahahahahhahhaahhahahhahahaaa


ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 11:48




buhahah ty masz ale pustku we łbie *** buahah ja nie musze jak ty całe 24 h przed monitorem siedziec kasa sama płynie buahah :lol: :lol:

wiemy wiemy ty ciągle zarabiasz buhahahahaha

widziałes obrót na apollo? ")
a zarabiam *** tluku zobacz w dolku jakie byly obroty na elq i poszlo na 4 zl tu bedzie podobnie ale co ja ci bede tlumaczyl *** jak ty tluk jestes i tyle ruszy to pogadamy chlopcze nara
zarabiasz groszołapie? chyba butelki do punktu skupu odnosząc buhahahahahahahahahahahahahahahah

ale kino

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 11:52



a zarabiam *** tluku zobacz w dolku jakie byly obroty na elq i poszlo na 4 zl tu bedzie podobnie ale co ja ci bede tlumaczyl *** jak ty tluk jestes i tyle ruszy to pogadamy chlopcze nara
zarabiasz groszołapie? chyba butelki do punktu skupu odnosząc buhahahahahahahahahahahahahahahah

ale kino
palo miales wklejone i ogladales ale konusie nagle znikneles przeczekales i jak latlerek wyskoczyles ujadac a teraz jak to mowia cyganie zjedz moj ch,u,j *** :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
żryj gruz :mrgreen: na nic więcej cie nie stać

ps. zapomniałem: he

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 11:56

*** szczekaj ujadaj ulży ci buahaha aaaa zapomnialem he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"he" znak rozpoznawczy *** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 11:57

*** szczekaj ujadaj ulży ci buahaha aaaa zapomnialem he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"he" znak rozpoznawczy *** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
*** wszystkich krajów łączcie się, he

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 12:02

zalosny jestes oj zalosny he ale i taki fajfus jak ty ma prawo zyc skoro juz zyjesz :lol: :lol: :lol:
a ty swoje życie życiem nazywasz? niech ci będzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tu pospamujesz, tam ponaganiasz, gdzie indziej obśmiejesz że ktoś stracił, jeszcze gdzie indziej będziesz zawistny, że ktoś zarobił, w przerwach miedzy tymi czynnościami trochę butelek i makulatury po śmietnikach poszukasz, i tak życie płynie........ :mrgreen:

buziole :)

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 12:14

zalosny jestes oj zalosny he ale i taki fajfus jak ty ma prawo zyc skoro juz zyjesz :lol: :lol: :lol:
a ty swoje życie życiem nazywasz? niech ci będzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tu pospamujesz, tam ponaganiasz, gdzie indziej obśmiejesz że ktoś stracił, jeszcze gdzie indziej będziesz zawistny, że ktoś zarobił, w przerwach miedzy tymi czynnościami trochę butelek i makulatury po śmietnikach poszukasz, i tak życie płynie........ :mrgreen:

buziole :)
tak jest dziekuj mamie ze przy porodzie nie scisnela cie udami he a kiedys cie lubilem nawet i pisales do mnie plomienne list eh :oops: :lol:

teraz też napisałem na priv

ja do tej pory uważam, że jesteś gostek w porzo, i ani trochę nie wierze w to, co o tobie czytałem, mianowicie, że: jesteś konfidentem, szmatą, płatnym naganiaczem, że sprzedałbyś każdego za 5 zł itd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 12:21



tak jest dziekuj mamie ze przy porodzie nie scisnela cie udami he a kiedys cie lubilem nawet i pisales do mnie plomienne list eh :oops: :lol:

teraz też napisałem na priv

ja do tej pory uważam, że jesteś gostek w porzo, i ani trochę nie wierze w to, co o tobie czytałem, mianowicie, że: jesteś konfidentem, szmatą, płatnym naganiaczem, że sprzedałbyś każdego za 5 zł itd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no ja tez nie wierze ze jestem *** konfidentem itp :lol: :lol: :lol:
czyli w resztę wierzysz? :)

danek_112_reaktywacja
Starszy chorąży
Posty: 1089
Rejestracja: 11 lip 2016 17:26

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: danek_112_reaktywacja » 01 mar 2019 13:32



no ja tez nie wierze ze jestem *** konfidentem itp :lol: :lol: :lol:
czyli w resztę wierzysz? :)
juz mi sie nei chcialo wymieniac heehehe reszty he

no ja też wszystkiego nie wymieniłem, co o tobie czytałem, za długo by to trwało he

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: FTI PROFIT ZAJMUJE POZYCJE

Postautor: welts » 02 mar 2019 13:45

https://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=2604642

Taki news, taki news!
W poniedziałek się chyba nie otworzy!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości