Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

wszystko na temat spółek publicznych
twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: twojbyly » 12 maja 2021 16:43

tak czy siak trzymam jeszcze

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: dusigrosz » 12 maja 2021 16:56

tak czy siak trzymam jeszcze
Ja tez. Często na słabych sesjach takie spekulacyjne ruchy lubią być mocniejsze, chociaż dziś trochę rozczarowany jestem.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: hektor » 12 maja 2021 17:02

mam zasadę, że na spółkach spekulacyjnych (do takich zaliczam np. HEMP czy BIOMASS) wskakuję po infach.
Ale taki wzrost po śmiesznym infie to serio nie spodziewałem się. Rządy różnych krajów będą kupować chińską szczepionkę od polskiego pośrednika .......
Ale co tam może się nie znam.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: dusigrosz » 12 maja 2021 17:06

mam zasadę, że na spółkach spekulacyjnych (do takich zaliczam np. HEMP czy BIOMASS) wskakuję po infach.
Ale taki wzrost po śmiesznym infie to serio nie spodziewałem się. Rządy różnych krajów będą kupować chińską szczepionkę od polskiego pośrednika .......
Ale co tam może się nie znam.
Ja wiem, ze to podchodzi pod hazard, ale zwykle po różnych infach na 4mass, biomass, hemp czy inne to ruch był kilkudniowy i czy to śmieszne info czy nie to już mniej ważne myśle... zobaczymy, przekonamy się :twisted:

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: hektor » 12 maja 2021 17:15

dusigrosz - inne infa nie były aż tak śmieszne, szczególnie rozbawiła mnie Szwajcaria. Gdzieś czytałem, że Novartis ma współpracować przy produkcji szczepionki Pfizera.
Ale to tylko giełda i z doświadczenia wiemy, że spekulacyjnie kurs może urosnąć wysoko. :roll:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: NiKtoś » 12 maja 2021 17:54

Juz urosło , jutro dystrybucja z podbitkami :mrgreen: Nie ma klimatu na strzaly dluzsze niz jedna sesja na Covidach..
dusigrosz - inne infa nie były aż tak śmieszne, szczególnie rozbawiła mnie Szwajcaria. Gdzieś czytałem, że Novartis ma współpracować przy produkcji szczepionki Pfizera.
Ale to tylko giełda i z doświadczenia wiemy, że spekulacyjnie kurs może urosnąć wysoko. :roll:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: dusigrosz » 12 maja 2021 18:28

Juz urosło , jutro dystrybucja z podbitkami :mrgreen: Nie ma klimatu na strzaly dluzsze niz jedna sesja na Covidach..
dusigrosz - inne infa nie były aż tak śmieszne, szczególnie rozbawiła mnie Szwajcaria. Gdzieś czytałem, że Novartis ma współpracować przy produkcji szczepionki Pfizera.
Ale to tylko giełda i z doświadczenia wiemy, że spekulacyjnie kurs może urosnąć wysoko. :roll:
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i wiem, ze lubicie kręcić kolka, wiec na rękę by było jakby jutro spadło i były podbicia 8)
Ale pytanie gdzie jest klimat?
Spójrz co się dzieje... pozostają właśnie takie spekulacyjne ruchy, nawet jeśli jest to covidowka.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: hektor » 12 maja 2021 19:59

dusigrosz - co dalej z kursem nie wiem ale ja już spółki nie tykam.
Pod co robić kółka ??? - pod list intencyjny, że mała polska spółka będzie prowadzić rozmowy z rządami europejskich krajów o sprzedaży im chińskiej szczepionki..... :shock:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: NiKtoś » 12 maja 2021 20:55

Przynajmniej cos kombinuja jak zrobic porzadny rajd. Nie ma co sie w tym doszukiwac sensu. Komuniat brzmial "rozmowy o dystrubucji chinskiej szcepionki" koniec komunikatu reszta to bzdety. Natomiast co ma energetyczny BIOMASS do szczepionek w dodatku chinskich?? Oto nic.. Znalezli slowa klucze pod ktore mozna napompowac kursa i wszystko.. Jak ktos pomysli to zrobi podobny komunikat o ruskiej albo francuskiej szcepionce. Patrz Mabion. To ciagle dziala i tylko leniwym prezesom szczurom zawdzieczamy ze tak malo sie sprzedaje ostatnio bajek.. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: ANTYCHRYST » 12 maja 2021 21:48

info sprzed 2 godzin... :shock:

"CoronaVac jest w 98% skuteczny w zapobieganiu zgonom z Covid-19 wśród pracowników służby zdrowia, wyniki badań"

https://www.youtube.com/watch?v=Q5MVdAT ... oTVCultura

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: hektor » 12 maja 2021 22:19

Brawo Chińczycy 8)
Osobiście wolę Pfizera:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... an/cx1yqfn

kondziol89
Młodszy chorąży
Posty: 521
Rejestracja: 14 lut 2020 16:40
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: kondziol89 » 13 maja 2021 09:17

no i po zabawie
Problem z laptopem? No to zapraszam :D Diagnoza jak zawsze bezpłatna :)

https://www.galileo.krakow.pl/serwis-on-line/

twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: twojbyly » 13 maja 2021 09:18

zaraz góra, odbiorą co mają odebrać

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: NiKtoś » 13 maja 2021 09:47

Juz za chwileczke...bedzie -20%... :mrgreen:
zaraz góra, odbiorą co mają odebrać
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: Biomass Energy Projeck tygrysem Europy?

Postautor: rkaem6 » 13 maja 2021 10:10

dusigrosz - co dalej z kursem nie wiem ale ja już spółki nie tykam.
Pod co robić kółka ??? - pod list intencyjny, że mała polska spółka będzie prowadzić rozmowy z rządami europejskich krajów o sprzedaży im chińskiej szczepionki..... :shock:
ale zawsze mogą dać kolejny komunikat, że mają ZAMIAR negocjować/sprzedać/rozmawiać z tymi krajami w wyniku czego CHCIELIBY podpisać list intencyjny. czy te kraje muszą o tym wiedzieć? czy zamiar negocjacji z kimś byłby przestępstwem? :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości