BOOMBIT -jaki będzie debiut?

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży

Re: BOOMBIT -jaki będzie debiut?

Postautor: Julian11 » 30 maja 2019 11:25

Jesli zadajesz ciagle takie pytania, to potwierdza to ogolnie gloszona teze, ze jestes jeszcze wiekszym debilem za jakiego czesc ludzi cie uwaza.
a to sie OKAZE kto bedzie wiekszym DEBILEM---juz taki jeden z EEX o ksywie WWW tez tak psioczył na mnie jak pisałem o Sciemie jaka widze na EEX jak był po 40-50 PLN ---- :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Na mab jest sytuacja 0-1 a moze póśc cos nie tak wowczas powiedz mi co stanie sie z ta kasą płacona juz za MILES od MYLANA? powiedz mi czy nawet ten zakład przypadkiem nie jest w zastawie i jednego z BANKÓW. :lol: 8) :lol: ----A ty jak chcesz możesz nadal ZGRYWAC KRETYNA.

JEDNO INFO o niepowodzenu mabcd20 w procesie rejestracji ---i nie bedzie jak UCIEC bo od razu bedzie dzida w dól o kilkadziesiat PLN, jesli nie berzesz tego typu zagrozenia do PAŁY to tylko pokazujesz jakim inwestorem IDIOTĄ jesteś. :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 31 maja 2019 10:05

co do BOOMBIT. To tacy sa SKROMNI i AUTENTYCZNI w TYM co mówią:

https://boombit.com/pl/o-nas/

Obrazek

Q.rwa strach pomyślec jakie byłyby wyniki JESLIBY nie mieli TAKIEJ SILNEJ POZYCJI NA SWIECIE( US. UK , CHINY itp) ---i nie byli JEDNYM z najwiekszych wydawców gier mobilnych na ŚWIECIE. :mrgreen: 8) :lol:

Ja mam jedna zasade nie Ufam nie wierze i nie robie interesów z MITOMANAMI. ----radzę to przemyśleć. :lol: 8) :lol:

PytonTrader
Młodszy chorąży

Postautor: PytonTrader » 01 cze 2019 20:45

Jakie dalsze prognozy macie? Od maxa mocno zeszli

chandlerr
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: chandlerr » 02 cze 2019 19:46

Do skasowania

PytonTrader
Młodszy chorąży

Postautor: PytonTrader » 02 cze 2019 20:49

Do skasowania
Ale co

chandlerr
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: chandlerr » 03 cze 2019 16:13

Komentarz

PytonTrader
Młodszy chorąży

Postautor: PytonTrader » 05 cze 2019 17:49

Tu juz nic ciekawego sie chyba nie wydarzy

indiana_jones
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: indiana_jones » 05 cze 2019 19:14

Zobaczymy jak będzie zamianie PDA na akcje.

Z branży gier stawiam jednak na Cherrypick, CFG i One More Level, które mocno spadły.

PytonTrader
Młodszy chorąży

Postautor: PytonTrader » 05 cze 2019 21:26

Zobaczymy jak będzie zamianie PDA na akcje.

Z branży gier stawiam jednak na Cherrypick, CFG i One More Level, które mocno spadły.
Na krotki termin nie ma co tu patrzec juz

klaxon
Chorąży sztabowy

Postautor: klaxon » 06 cze 2019 07:00

Mocno spadły bo kursy były napompowane, tak samo mocno poleciały Tbull, Varsav, Jujubee, CIG, Vivid, Bloober czy Farm51 - jak spółka nie ma wyników to kurs leci w dół, wreszczie oznaki normalności w wycenach w branży gier.

Najwięcej urosły w tym roku z małych spółek Foreveren i Qubic (ciągle ledwie 27 mln kapitalizacji), ale to właśnie ze względu na osiagane wyniki a nie spekulacyjną pompę przed premierami.

PytonTrader
Młodszy chorąży

Postautor: PytonTrader » 06 cze 2019 12:24

Sl testuja tu regularnie

Julian11
Starszy chorąży

Postautor: Julian11 » 06 cze 2019 12:34

Mocno spadły bo kursy były napompowane, tak samo mocno poleciały Tbull, Varsav, Jujubee, CIG, Vivid, Bloober czy Farm51 - jak spółka nie ma wyników to kurs leci w dół, wreszczie oznaki normalności w wycenach w branży gier.

Najwięcej urosły w tym roku z małych spółek Foreveren i Qubic (ciągle ledwie 27 mln kapitalizacji), ale to właśnie ze względu na osiagane wyniki a nie spekulacyjną pompę przed premierami.
nie wdając się w szczegóły rozpracowywania tych ich raportów------To Stara zasada mówi PO KASIE ICH POZNACIE.

a tam widac JAKIE WYNIKI na tym polu obie spółki osiagają w TYM roku. ---te spółki sa tez wynikowymi scierwami OD LAT i takie sa realia. :lol: 8) :lol: ----to pompowanie FOR nie ma nic współnego z fundamentami. :lol:

For spółka ktora jest obecnie warta 80 MLN PLN a niedawno nawet prwie 140 MLN PN ----MA taka KASe i GENERUJE TAKA KASĘ. ---to to mają byc te świetne wyniki? a nie spekulacja? ---tym bardziej ze TA kas emaja dzieki kolejnym EMISJOM AKCJI
dofinasujacym spółke ---gdyby ich nie było to byłoby juz dawno POZAMIATANE.

Taka jest smutna rzeczywistosc FOREVERA panie KLAXON.

:lol: 8) :lol: 8)

Obrazek

glowacki4
Starszy chorąży

Postautor: glowacki4 » 06 cze 2019 17:27

Alina, ależ ty pozostałeś w blokach. Kompletnie nie orientujesz się teraz w branży.
For przez kilka lat rzeczywiście nie potrafił zarabiać i nikogo nie mogło dziwić określenie "ścierwo"
Tyle, że w końcu dotarło do nich, że dobrych gier sami nie są robić, a jednocześnie jak z nieba spadło im Nintendo Switch. Zaczęli hurtowo robić porty różnych gier i wreszcie zdobywają gotówkę z działalności operacyjnej.
Ty oczywiście tego nie wiesz, ale na NS idzie im naprawdę dobrze i w kolejnych raportach to musi być widoczne.

klaxon
Chorąży sztabowy

Postautor: klaxon » 06 cze 2019 20:17

Ja uważam że zarówno FOR jak i QUB zasługują na te 3 zł za akcję, zwłaszcza na tle wielu innych spółek gamingowych, obie bardzo poprawiły wyniki w zeszłym roku w porównaniu do lat wcześniejszych. Forevena nie mam i nie załapałem się na tą jazdę z 1,70 na 4,70 (poniosło mocno pompujących, ale te 3 zł za akcję jest już bardziej sensowną wyceną), Qubica trochę kupiłem po wynikach za 2018 i na razie jest OK, wyniki za I kwartał pokazały, że ogarnęli kulawy dotąd biznes i na switcha udaje im sie generować przyzwoite przychody jak na wielkość spółki. Zrobili w I kwartale sprzedaż produktów na 2 mln przy kosztach 1,5 mln, kolejne kwartały co prawda raczej nie będą lepsze, ale przynajmniej zaczęli być rentowni co w branży normą wcale nie jest. O ile prezes (do którego mam zresztą mocno ograniczone zaufanie) jakiegoś numeru nie odstawi typu hojna emisja motywacyjna czy dodruk dla kolesi za grosze to przynajmniej do wyników półrocznych potrzymam, może jeszcze raz pobiją kurs pod opór w okolicach 3,4-3,5.

PytonTrader
Młodszy chorąży

Postautor: PytonTrader » 12 cze 2019 13:44

ostrzegłam

Wróć do „Akcje”