Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

wszystko na temat spółek publicznych
Muł_roboczy
Starszy sierżant

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Muł_roboczy » 09 sie 2019 07:39

... SEO Figat nas w tej walce nie wspierał.

CEO K. Figat

Figat jest skuteczny i wygrywa to co jest spójne i rentowne, patrz na Rafako tam brali co popadło kupowali art. w mediach i cały PR.

Bronić mają energetycy i ME a tego nie robią i obawiam się że to oni mają tyle akcji i im się opłaca bo mają po 2zł. To sabotaż we własnych szeregach a Tchórzewski nie kontroluje.
Koszulo widzę, że też Ci siadło :) To nie żadni energetycy tylko zwyczajna spekuła, spółdzielnia czy jak tam chcesz to ich nazywaj.
W jakim celu energetycy mieliby działać automatami na spadek ? Robić szambo z forum czy niszczyć ludziom psychikę ?

Zapewniam cię, że spółdzielnia zarabia tu gigantyczne pieniądze na mega podbitkach i dlatego robią to co robią.
Teraz jest przygotowywana wg mnie największa i jeśli wyniki będą dobre to może się już zacząć pod koniec sierpnia. Dlatego na bankierze zinntensyfikowali działania

polimex
Kapral

Postautor: polimex » 09 sie 2019 08:58

Niby nie wchodzi się 2 razy do tej samej wody wiec ciężko mi uwierzyć, że spekuła czy ktokolwiek tam jest będzie jeszcze raz windować cenę.

Mają tyle spółek na gpw.

Poprzednia podbitka była bardzo dobrze przygotowana. Tchurzu i bronka w Siedlcach. Pełno artykułów w necie o polimexie i energetykach. Ci do obkupili się tanio oczywiście podsycali,że będzie tu drugie JSW z ceną 100zł i więcej.
To zadziałało jak kula śniegowa by 8.03.2017 wywalić ulicy akcje po kosmicznej cenie.
(patrząc z dzisiejszej perspektywy 2,4 zł)

Aero
Młodszy chorąży

Postautor: Aero » 09 sie 2019 09:15

Niby nie wchodzi się 2 razy do tej samej wody wiec ciężko mi uwierzyć, że spekuła czy ktokolwiek tam jest będzie jeszcze raz windować cenę.

Mają tyle spółek na gpw.

Poprzednia podbitka była bardzo dobrze przygotowana. Tchurzu i bronka w Siedlcach. Pełno artykułów w necie o polimexie i energetykach. Ci do obkupili się tanio oczywiście podsycali,że będzie tu drugie JSW z ceną 100zł i więcej.
To zadziałało jak kula śniegowa by 8.03.2017 wywalić ulicy akcje po kosmicznej cenie.
Procentowo rzeczywiście było tu drugie JSW w 2017 roku ale w krótkim czasie i na tym się skończyło. JSW chociaż zrobiła wyniki dzięki cenie węgla koksującego na rynkach światowych a tu do stabilizacji trochę czasu upłynie

Muł_roboczy
Starszy sierżant

Postautor: Muł_roboczy » 09 sie 2019 09:19

Dobre wyniki i DO wystarczą, żeby kurs wynieść w okolice 5 zł bez problemu. 100% dla spekuły to uważacie mało ?

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 09:42

Dobre wyniki i DO wystarczą, żeby kurs wynieść w okolice 5 zł bez problemu. 100% dla spekuły to uważacie mało ?

Wygramy z GE to pogadamy, najpierw trzeba wygrać. Przetarg jesienią.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 09:43

Mają tyle spółek na gpw.

Procentowo rzeczywiście było tu drugie JSW w 2017 roku ale w krótkim czasie i na tym się skończyło. JSW chociaż zrobiła wyniki dzięki cenie węgla koksującego na rynkach światowych a tu do stabilizacji trochę czasu upłynie

Rajd z 2016-2017 to Amber Gold PISu, i to kapitałem publicznym.

Kiedy JSW wypłaca dywidendę? może niech Tchórzewski tym kapitałem np. via TF Silesia zakończy w pierwszej kadencji ten smutny teatrzyk i w II kadencji z żółtą kartką rządzi. Nic się nie zmieni, będę jak pies, głos oddam byle komu ale nie im bo zaufanie to jak osłona pajęczyny wisząca na jednej nici, pęknie cała się zrywa.

Ludzie głosowali na PIS bo nie chcą patii złodziei, ale jak PIS zabarwia się złodziejami albo nie kontroluje swoich adlatusów, energetyków przede wszystkim nie jest od tych poprzedników lepszy.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 10:03

Ambicją PxM winno być rozwijanie się też via akwizycja, konkurencję tj. PBG winniśmy usunąć z rynku, kapitałowego na 100% a złom z Raciborza kupić za 50-60 mln zł by mieć z funduszu rozwoju energetyki spółkę serwisową a z czasem zastanowić się nad Safako.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 10:14

Mam
Warszawa, 03.07.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) zdecydowali o wypłacie dywidendy wysokości 200,77 mln zł z zysku netto za 2018 r. co oznacza 1,71 zł na akcję. Jednocześnie, na wniosek przedstawiciela Skarbu Państwa, akcjonariusze zdecydowali o przeznaczeniu kwoty 1 162 936 856,05 zł na kapitał zapasowy, wobec propozycji zarządu przeznaczenia tej kwoty na kapitał rezerwowy w celu sfinansowania programu inwestycyjnego JSW.
Zwyczajne walne zgromadzenie ustaliło dzień dywidendy na 27 sierpnia 2019 roku, a dzień wypłaty dywidendy na 10 września 2019 roku.

Dobre 110 mln idzie do ME bo Tchórzewski to otrzyma na ME a MSP nie ma, ministerstwa decydują a TF Silesia podlega jako zbrojne ramię ME.

Aero
Młodszy chorąży

Postautor: Aero » 09 sie 2019 10:42

Rajd z 2016-2017 to Amber Gold PISu, i to kapitałem publicznym.

Kiedy JSW wypłaca dywidendę? może niech Tchórzewski tym kapitałem np. via TF Silesia zakończy w pierwszej kadencji ten smutny teatrzyk i w II kadencji z żółtą kartką rządzi. Nic się nie zmieni, będę jak pies, głos oddam byle komu ale nie im bo zaufanie to jak osłona pajęczyny wisząca na jednej nici, pęknie cała się zrywa.

Ludzie głosowali na PIS bo nie chcą patii złodziei, ale jak PIS zabarwia się złodziejami albo nie kontroluje swoich adlatusów, energetyków przede wszystkim nie jest od tych poprzedników lepszy.
[/quote]

Ja głosuje na Lewicę. Trochę nowych a starzy może po okresie niebytu nabrali rozumu.

Dam im szansę

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 11:01

Ja głosuje na Lewicę. Trochę nowych a starzy może po okresie niebytu nabrali rozumu.

Dam im szansę

To już twoja sprawa. A czy nabrali rozumu? :))))) dawno chyba kontaktu z nimi nie miałeś.

W życiu na nich głosu nie oddam.

Polska nie potrzebuje zmiany po okresie złodziei, potrzebuje tylko jakości i eliminowania nadal istniejących patologii.
To co wyprawia ideologicznie Lewica i całe LGBT to jest chore. Państwo nie potrafi reagować na te prowokacje bo PIS obawia się zamordyzmu jako zarzutu, takie awantury/imprezy winny być przed startem pacyfikowane bo z demokracją nie mają nic wspólnego.

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 11:22

Udanego weekendu a ja znikam na wesele :))

2plus1 - Windą do nieba
https://www.youtube.com/watch?v=nEW1AJLo5hM

CU

|Czarne.Koszula|
Starszy chorąży

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 11:30

Brathanki - Gdzie ten, który powie mi
https://www.youtube.com/watch?v=w65UeWFByX4

a manipulantom na weekend :))

Mylène Farmer - F... Them All
https://www.youtube.com/watch?v=9TyqtWUTj6M

polimex
Kapral

Postautor: polimex » 10 sie 2019 09:00

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mostos ... 20189.html

Co Mostostal Warszawa robi na EO ? Gdzie Polimex ?
Listy intencyjne podpisywali. Chyba, że to inny zakres robót.

Kayak
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: Kayak » 10 sie 2019 15:38

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mostos ... 20189.html

Co Mostostal Warszawa robi na EO ? Gdzie Polimex ?
Listy intencyjne podpisywali. Chyba, że to inny zakres robót.

List intencyjny – pisemna, wstępna deklaracja zamierzeń dotyczących swoich działań, składana przez stronę możliwego przyszłego stosunku gospodarczego. W odróżnieniu od oferty list intencyjny nie wiąże składającego ani przyjmującego.

Aero
Młodszy chorąży

Postautor: Aero » 12 sie 2019 12:43

Dzień dobry,
kiedy składamy wniosek do KNF i Prokuratury w sprawie manipulacji kursem PXM w 2017 roku?

Wróć do „Akcje”