O mały włos...

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: O mały włos...

Postautor: incoqnito » 27 maja 2019 14:22

40% procent głosów oddanych na PiS to emeryty i rencisty... Kierwa co za kraj, same tanie rwy :evil:
Tia kolejna melepeta intelektualna...

Twierdzisz że twoja ulubiona WSI 24 kłamie???

Obrazek


https://www.tvn24.pl/wybory-do-europarl ... 39145.html

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: O mały włos...

Postautor: Julian11 » 27 maja 2019 14:30

40% procent głosów oddanych na PiS to emeryty i rencisty... Kierwa co za kraj, same tanie rwy :evil:
Tia kolejna melepeta intelektualna...

Twierdzisz że twoja ulubiona WSI 24 kłamie???

Obrazek


https://www.tvn24.pl/wybory-do-europarl ... 39145.html

tylko ze ludzie z tego przedziału wiekowego mieli najmniejszy udział w Wyborach.---dlatego Narodowcy nie mają 18 %. ---tylko poniżej 5% :lol: 8) :lol:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: O mały włos...

Postautor: incoqnito » 27 maja 2019 14:56

Człowieku i co z tego skoro nawet wśród młodych ciekawych świata ta nofoczesna KO przegrała...
:lol: :lol: :lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: O mały włos...

Postautor: pazdzioch » 27 maja 2019 15:06

czy wy nie macie za grosz honoru zeby przyznac ze was troollii ko pis rozjechał ,sam pis wygrał prawie z reszta calej tzw opozycji to tez swiadczy o czyms i nie wazne kto glosował i na kogo wazne kto wygrał

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: O mały włos...

Postautor: Martyr » 27 maja 2019 15:16

czy wy nie macie za grosz honoru zeby przyznac ze was troollii ko pis rozjechał ,sam pis wygrał prawie z reszta calej tzw opozycji to tez swiadczy o czyms i nie wazne kto glosował i na kogo wazne kto wygrał
No bo wiesz, dla trolli z POKO emeryci i ręciści to już nie są ludzie, oni nie powinni móc decydować o swoich losach i losach kraju, w którym żyją, powinni od razu kłaść się do trumny i nie pyskować :evil:

Tyle że zapominają, że dosłownie za chwilę sami będą w podobnej sytuacji, oby tylko, bo życie i zdrowie ucieka bardzo bardzo szybko :idea:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: O mały włos...

Postautor: Erudyta » 27 maja 2019 15:39

Dla mnie najwazniejsze jest to zeby UE sie nie rozpadła i Polska była w UE bo i tak większosc prawa musi byc dostosowana na Wymogów UE, co ogranicza totalna samowole choć niektóre rządy probują tę granicę naginać.

I to jest Priorytet. DLA MNIE. ----UE i Polska w niej.---dlatego ciesze sie ze Qrwin nie wszedł ---co do reszty KE + biednroń bedzie miałąa podobna ilosc mandatów co PIS.

Pytanie tylko teraz takie Do kogo przyłaczy sie PIS ---bo tu ma ograniczone pole manewru NATOMIAST --jedno jest pewne nie bedzie w MAINSTREMIE DECYZYJNYM UE --to oznacza tez ograniczona mozliwosc NEGOCJACYJNĄ. o lepszą pozycje POLSKI w kształtowanieu budżetu prawa UE itp itd. ---dlatego nie wiem z czego sie tak CIESZĄ wyborcy PIS ---tak logicznie biorąc ----. :shock:

Alina, cymbale jeden:) Wkleje ci twoje wypociny, zeby co mlodsi stażem na tym forum zrozumieli, z jakim typem wyborcy maja watpliwa przyjemnosc. Oto przyklad analitycznego myslenia Juliana vel Aliny. Tekst dotyczy spolki cd projekt, a wypociny pochodza z 2011-02-22:


Wszyscy stracicie widząc po waszym poziomie wypowiedzi , ulica i rynsztok i się dziwicie że się to tak zakończyło , skoro taki akcjonariat na OPTIMUSIE??? Co wy sobie wyobrażaliście że gdzie to będzie rosło ?? do Nieba??? Zobaczcie wskaźniki :

Cena / War. Księg. 13,72 -----> CO TO MA BYĆ?? KSIĄŻKOWO optymalnie <1,50>
ROA -2,69%--------->Kierunek DŁUG
ROE -5,27%---------> kierunek BANKRUT

Nie posiadam , ani nie posiadałem tej spółki nigdy , obserwuje tylko i jest mi łatwiej konstruktywnie myśleć , bez żadnych emocji towarzyszących INWESTYCJĄ.
Prawda jest taka że spółka jest strasznie przewartościowana , i tak to się musiało zakończyć. KSIĄŻKOWA BAŃKA SPEKULACYJNA , w odróżnieniu CITI był stabilny finansowo i to całkiem inna bajka. Ludzie nastawiliście się na wzrosty typu CITY . Spółka wpadła w pewien PARADOKS EKONOMICZNY zwany "owczym pędem" jak wchodzi byle kto , to później byle co się dzieje. Pozdrawiam ZAROBIONYCH I STRATNYCH (najcenniejsze lekcje są najdroższe , na moje oko nikt nie stracił). "

nadzór_mocy
Sierżant
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2017 21:08

Re: O mały włos...

Postautor: nadzór_mocy » 27 maja 2019 15:45

No bo wiesz, dla trolli z POKO emeryci i ręciści to już nie są ludzie, oni nie powinni móc decydować o swoich losach i losach kraju, w którym żyją, powinni od razu kłaść się do trumny i nie pyskować :evil:
No nie powinni, to jest pokolenie w którym ledwo 5% społeczeństwa miało wyższe wykształcenie. To jest ten ciemny naród o którym lubi mówić Kurski. Pralania mózgów w TVPiS robi z nimi co chce. Wystarczy rzucić dodatkowego tysiaka na ziemię, a ludzie zaczynają się zachowywać jak pies na widok kiełbachy...

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: O mały włos...

Postautor: Martyr » 27 maja 2019 16:00

No bo wiesz, dla trolli z POKO emeryci i ręciści to już nie są ludzie, oni nie powinni móc decydować o swoich losach i losach kraju, w którym żyją, powinni od razu kłaść się do trumny i nie pyskować :evil:
No nie powinni, to jest pokolenie w którym ledwo 5% społeczeństwa miało wyższe wykształcenie. To jest ten ciemny naród o którym lubi mówić Kurski. Pralania mózgów w TVPiS robi z nimi co chce. Wystarczy rzucić dodatkowego tysiaka na ziemię, a ludzie zaczynają się zachowywać jak pies na widok kiełbachy...
WIĘKSZEJ pralni ciemnego bezmózgowia od tvn-owskiej nie ma, nie było i raczej nie będzie.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: O mały włos...

Postautor: incoqnito » 27 maja 2019 16:05

Tytuł wyborczej wskazuje jasno gdzie jest ciemnota którą łatwo można sterować i wmawiać wszystko, także to że Polacy zostali przekupieni, że to emeryci wybrali PiS że będzie PolExit itd itd.

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: O mały włos...

Postautor: Martyr » 27 maja 2019 16:12

Dobra, już przestań tak beczeć tylko podaj wynik :mrgreen:

PS. Prawdziwy facet porażki bierze na klatę, ale ty chyba jej nie masz :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: O mały włos...

Postautor: pazdzioch » 27 maja 2019 16:14

No bo wiesz, dla trolli z POKO emeryci i ręciści to już nie są ludzie, oni nie powinni móc decydować o swoich losach i losach kraju, w którym żyją, powinni od razu kłaść się do trumny i nie pyskować :evil:
No nie powinni, to jest pokolenie w którym ledwo 5% społeczeństwa miało wyższe wykształcenie. To jest ten ciemny naród o którym lubi mówić Kurski. Pralania mózgów w TVPiS robi z nimi co chce. Wystarczy rzucić dodatkowego tysiaka na ziemię, a ludzie zaczynają się zachowywać jak pies na widok kiełbachy...
przeczytaj co napisałes sadze ze nie masz za grosz inteligencji bo tego nie da sie nauczyc trzeba sie z tym urodzic -----------przeczytales ---to samo o tobie napisza twoje dzieci jezeli je bedzisz miał, zenada ze takie cos ktos wychowal

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: O mały włos...

Postautor: incoqnito » 27 maja 2019 16:27

Dobra, już przestań tak beczeć tylko podaj wynik :mrgreen:

PS. Prawdziwy facet porażki bierze na klatę, ale ty chyba jej nie masz :mrgreen:
Ty do mnie czy koło mnie???

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: O mały włos...

Postautor: Julian11 » 27 maja 2019 16:49

Dla mnie najwazniejsze jest to zeby UE sie nie rozpadła i Polska była w UE bo i tak większosc prawa musi byc dostosowana na Wymogów UE, co ogranicza totalna samowole choć niektóre rządy probują tę granicę naginać.

I to jest Priorytet. DLA MNIE. ----UE i Polska w niej.---dlatego ciesze sie ze Qrwin nie wszedł ---co do reszty KE + biednroń bedzie miałąa podobna ilosc mandatów co PIS.

Pytanie tylko teraz takie Do kogo przyłaczy sie PIS ---bo tu ma ograniczone pole manewru NATOMIAST --jedno jest pewne nie bedzie w MAINSTREMIE DECYZYJNYM UE --to oznacza tez ograniczona mozliwosc NEGOCJACYJNĄ. o lepszą pozycje POLSKI w kształtowanieu budżetu prawa UE itp itd. ---dlatego nie wiem z czego sie tak CIESZĄ wyborcy PIS ---tak logicznie biorąc ----. :shock:

Alina, cymbale jeden:) Wkleje ci twoje wypociny, zeby co mlodsi stażem na tym forum zrozumieli, z jakim typem wyborcy maja watpliwa przyjemnosc. Oto przyklad analitycznego myslenia Juliana vel Aliny. Tekst dotyczy spolki cd projekt, a wypociny pochodza z 2011-02-22:


Wszyscy stracicie widząc po waszym poziomie wypowiedzi , ulica i rynsztok i się dziwicie że się to tak zakończyło , skoro taki akcjonariat na OPTIMUSIE??? Co wy sobie wyobrażaliście że gdzie to będzie rosło ?? do Nieba??? Zobaczcie wskaźniki :

Cena / War. Księg. 13,72 -----> CO TO MA BYĆ?? KSIĄŻKOWO optymalnie <1,50>
ROA -2,69%--------->Kierunek DŁUG
ROE -5,27%---------> kierunek BANKRUT

Nie posiadam , ani nie posiadałem tej spółki nigdy , obserwuje tylko i jest mi łatwiej konstruktywnie myśleć , bez żadnych emocji towarzyszących INWESTYCJĄ.
Prawda jest taka że spółka jest strasznie przewartościowana , i tak to się musiało zakończyć. KSIĄŻKOWA BAŃKA SPEKULACYJNA , w odróżnieniu CITI był stabilny finansowo i to całkiem inna bajka. Ludzie nastawiliście się na wzrosty typu CITY . Spółka wpadła w pewien PARADOKS EKONOMICZNY zwany "owczym pędem" jak wchodzi byle kto , to później byle co się dzieje. Pozdrawiam ZAROBIONYCH I STRATNYCH (najcenniejsze lekcje są najdroższe , na moje oko nikt nie stracił). "
To sa gorsze Pier.do.ły i Kłamstwa jak to ze Kurski wybrał TULIE BO niby zespół mogł eurowizje wygrac tym swoim zawodzeniem.

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: O mały włos...

Postautor: HotDog » 27 maja 2019 17:23

wystarczy zobaczyc na TO ---zeby wiedziec dlaczego niebieskie głosuja na PIS . :lol: 8) :lol:

Podkarpacie, ściana wschodnia, Galicja--- wystarczy troche poczytać czym różniło się podkarcpoacie świtokrzyskie mazury podlasie, biedne mazowsze --- itp od wielkopolski, dolnego slaska, warszawy itp itd.

Szkoda ze podział z rozbiorów ma nadal wpływ na mentalnosc i inne kwestie zwiazane z rozwojem itp w Polsce.

Obrazek
czyli glupota dalej w modzie na zachodzie :lol: :lol: :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: O mały włos...

Postautor: Erudyta » 27 maja 2019 17:38

Dla mnie najwazniejsze jest to zeby UE sie nie rozpadła i Polska była w UE bo i tak większosc prawa musi byc dostosowana na Wymogów UE, co ogranicza totalna samowole choć niektóre rządy probują tę granicę naginać.

I to jest Priorytet. DLA MNIE. ----UE i Polska w niej.---dlatego ciesze sie ze Qrwin nie wszedł ---co do reszty KE + biednroń bedzie miałąa podobna ilosc mandatów co PIS.

Pytanie tylko teraz takie Do kogo przyłaczy sie PIS ---bo tu ma ograniczone pole manewru NATOMIAST --jedno jest pewne nie bedzie w MAINSTREMIE DECYZYJNYM UE --to oznacza tez ograniczona mozliwosc NEGOCJACYJNĄ. o lepszą pozycje POLSKI w kształtowanieu budżetu prawa UE itp itd. ---dlatego nie wiem z czego sie tak CIESZĄ wyborcy PIS ---tak logicznie biorąc ----. :shock:

Alina, cymbale jeden:) Wkleje ci twoje wypociny, zeby co mlodsi stażem na tym forum zrozumieli, z jakim typem wyborcy maja watpliwa przyjemnosc. Oto przyklad analitycznego myslenia Juliana vel Aliny. Tekst dotyczy spolki cd projekt, a wypociny pochodza z 2011-02-22:


Wszyscy stracicie widząc po waszym poziomie wypowiedzi , ulica i rynsztok i się dziwicie że się to tak zakończyło , skoro taki akcjonariat na OPTIMUSIE??? Co wy sobie wyobrażaliście że gdzie to będzie rosło ?? do Nieba??? Zobaczcie wskaźniki :

Cena / War. Księg. 13,72 -----> CO TO MA BYĆ?? KSIĄŻKOWO optymalnie <1,50>
ROA -2,69%--------->Kierunek DŁUG
ROE -5,27%---------> kierunek BANKRUT

Nie posiadam , ani nie posiadałem tej spółki nigdy , obserwuje tylko i jest mi łatwiej konstruktywnie myśleć , bez żadnych emocji towarzyszących INWESTYCJĄ.
Prawda jest taka że spółka jest strasznie przewartościowana , i tak to się musiało zakończyć. KSIĄŻKOWA BAŃKA SPEKULACYJNA , w odróżnieniu CITI był stabilny finansowo i to całkiem inna bajka. Ludzie nastawiliście się na wzrosty typu CITY . Spółka wpadła w pewien PARADOKS EKONOMICZNY zwany "owczym pędem" jak wchodzi byle kto , to później byle co się dzieje. Pozdrawiam ZAROBIONYCH I STRATNYCH (najcenniejsze lekcje są najdroższe , na moje oko nikt nie stracił). "
To sa gorsze Pier.do.ły i Kłamstwa jak to ze Kurski wybrał TULIE BO niby zespół mogł eurowizje wygrac tym swoim zawodzeniem.
Styl dokladnie taki sam. Latka mijają. ***** wciaz te same xD.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości