Pani Szydło lata – my płacimy. Rządzący zrobili sobie taksówkę.

wszystko na temat spółek publicznych
KOSA/
Sierżant sztabowy
Posty: 161
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Pani Szydło lata – my płacimy. Rządzący zrobili sobie taksówkę.

Postautor: KOSA/ » 31 maja 2019 19:00

Pani Szydło lata – my płacimy. Rządzący zrobili sobie taksówkę z wojskowej CASY. :oops: :oops: :oops: :oops:

Zamiłowanie pani Szydło do przemierzania przestworzy powietrznych maszynami wojskowymi znane jest nie od dziś tak samo jak i to, że dzieje się to wbrew wojskowym procedurom. Bo pani Szydło wsiada sobie do wojskowej CASY i za kilkadziesiąt tysięcy złotych frunie na rodzinne łono do Krakowa.
Ostatnio wyszło na jaw, że od grudnia 2015 r. do grudnia 2017 r. pani Szydło skorzystała z CASY aż 77 razy latając głównie do domu, przez co – jak dowiódł poseł PO Krzysztof Brejza – stała się w tym względzie absolutną rekordzistką. Nawet szefowi PiSowskiego rządu to się nie udało, bo np. M. Morawiecki użył CASY tylko 45 razy. Też zresztą bezprawnie. Jeszcze skromniejszy wynik ma na swoim koncie Andrzej Adamczyk minister infrastruktury, którego stopa dotknęła pokładu wojskowej maszyny ledwie 4 razy, podobnie zresztą jak i całej gromady pozostałych członków rządu. Niektórych nawet tylko jednorazowo.
Może to i naiwne, ale dziwi, że maszyna transportowa, mogąca przewieźć 8 ton ładunku, startuje dla jednego prominenta i to z zaskakującą częstotliwością.
Cały czas wbrew wojskowym procedurom i za pieniądze podatnika. Jak informuje resort obrony, koszt godziny lotu tą wojskową maszyną wynosi od 21 do 34 tysięcy złotych. Źródło: INNPoland
Macierewicz to dopiero podróżnik zaliczył 114 lotów Casą! Przy założeniu, ze jeden lot kosztował podatników 34.000 zł mamy: 3 876 000 PLN


Wróć do „Akcje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acrobata i 165 gości