Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

wszystko na temat spółek publicznych
galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: galileogalileo » 20 lip 2019 20:32

bawia mnie takie tematy ,obroncy klimatu i ekolodzy wedlug nich samych ,---------------a po protestach w obronie przyrody i klimatu pojada do swoich domów oczywiscie samochodami nie rowerami ,włacza telewizory ,czajniki ,klime dla ochrony ocieplenia itd ,najedza sie stekami ,lub osmiorniczkami o ubraniach z zwierzat i meblach z drewna nie wspomne ,LUDZIE ZACZNIJCIE OD SIEBIE NIE POUCZAJCIE INNYCH skoro sami tego nie robicie ,nie uzywaj jeden z drugim brudnego pradu ,nie jedz roslin i zwierzat ,nie myj sie bo woda to skarb a na poczatek czy gasisz peta w popielniczce czy w trawe ,obroncy klimatu zenada
pozyteczni idiocie lub oplacani ludzie to wszystko na ich temat
follow the money jak to sie mowi za wielka woda

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 20 lip 2019 21:20

bawia mnie takie tematy ,obroncy klimatu i ekolodzy wedlug nich samych ,---------------a po protestach w obronie przyrody i klimatu pojada do swoich domów oczywiscie samochodami nie rowerami ,włacza telewizory ,czajniki ,klime dla ochrony ocieplenia itd ,najedza sie stekami ,lub osmiorniczkami o ubraniach z zwierzat i meblach z drewna nie wspomne ,LUDZIE ZACZNIJCIE OD SIEBIE NIE POUCZAJCIE INNYCH skoro sami tego nie robicie ,nie uzywaj jeden z drugim brudnego pradu ,nie jedz roslin i zwierzat ,nie myj sie bo woda to skarb a na poczatek czy gasisz peta w popielniczce czy w trawe ,obroncy klimatu zenada
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,6 ... 52616.html

Z tego też masz bekę?. :roll:

Beka to bedzie jak znowu bedzie problem z chłodzeniem bloków energetycznych zasilanych WYNGLEM a zapotrzebowanie na energie elektryczna wzrosnie wraz z upałami. To tak a pro pos ENERGETYKI :lol:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: AdmiralPiett » 22 lip 2019 10:34

Z was to sa i***..problemem europy nie jest klimat i konsumpcjonizm bo jest nas w eu z 400 mln. Problemem jest ze za chwile w afryce bedzie 4.5 miliarda islamskich murzynow nierobow i analfabetow i oni podejma probe zdobycia naszych ziem :|
W 2000r liczba ludności Afryki wynosiła ok. 850mln. W 2019 wynosi ok. 1.3 miliarda i przyrost roczny jest równomierny więc te 4.5 miliarda to raczej nie za naszego życia.
trzeba ich sterylizowac po prostu
wiem ze to nieprawne ale po prostu kobiety ktore urodzily 2 dzieci trzeba sterylizowac facetow rowniez
ja bym sterylizowal od razu kazdego faceta, ktory urodzi dziecko !!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2019 10:35


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Erudyta » 22 lip 2019 12:55




nie ludzie a korporacje powinny dostać po D*** -
dlaczego większość urządzeń to jednorazówki
których nikt nie naprawia tylko kupuje sie wciąż nowe, kolejne i kolejne

tony smieci z opakowań, plastików - dlaczego w sklepie byle soczek jest w kartonie lub w butelce plastikowej
torebki plastikowe powinny być zakazane - za komuny kazdy miał jedną reklamówke i żył a pamietam były też z materiału
które sie używało 1000 razy

i tu się nawet moge zgodzić , tyle że z ta wiekszoscia urządzeń to tez nie jest tak do końca, jakosc wcale nie jest taka kiepska jesli kupujesz dobre sprzety mam np telewizor Samsung 46 cali , 3 D , ale nawet bez smart tv z 2007 roku stoi w jakims pokoju i swietnie działa ani jeden pixel nie poszedł mu na matrycy kosztował kiedys 7 K pln , mam smartfony sprzed wielu lat jak lg g2 ktore działaja i jest okey poza baterią , ale ja mozna wymienic.Z jakoscia moim zdnaime nie jest zle o ile kupujesz sprzęty odpowiedniej jakosci.

Co do reglamentacji to tutaj tez sie zgodze moze nadchodzi czas własnie reglamentowania , po to zeby powstrzymac żadze posiadania, konsumowania ludzkosci co przyczynia sie do jej zaglady.

Tylko ze ine mowimy o korporacjach ale nadal o LUDZIACH bez ludzi nie ma popytu bez popytu nie ma korporacji.

I dlatego np. mi sie nie podoba rozadwnictwo druk kasy itp na swiecie bo to prowadzi do KONSUMPCJONIZMU coraz wiekszego konsumpcjonizmu. To sypanie kasy pzrez PIS rozdawanie kasy zbieranej z podatkow NIE powoduje oszczedności Polakow ktore to spadly do bardzo niskich poziomow vs tego co nawet bylo w latach 90 tych gdzie ludzie kasy nie mieli. Nie powoduje inwestowania , tylko powoduje KONSUMPCJONIZM ...MAm kase to ja wydam, bo mam "darmową kase" wiec ja skonsumuje, mam reszte w pompie bo "ktoś mi ja dał"


I dlatego to co moge zrobic to NIE glosowac na moim zdanimem IDiotów , ktorzy jak wielu innych IDIOTOW ktorzy bywaja u wladzy myslą tylko O WLADZY i chwytaja się roznych spodobow od Marchewki po KIJ żeby ją utrzymać co mozna zobaczyć po przykladzie np wenezueli....tam tez bylo mega rozdawnictwo swego czasu i DObrobyt najwiekszy w ameryce poludniowej obywateli jak to sie skonczyło po MEGA CENTRALIZACJi władzy i gospodarki, do czego dazy też i PIS ?

ale tak na prawde to nie chodzi o inflacje deflacja o kryzysy gospodarcze itp. TERAZ chodzi juz tak na prawde o przetrwanie naszego GATUNKU , o to czy przyszle pokolenia beda w stanie w ogole egzystować na tej planecie, o czym wielu IDIOTOW zdaje się wogole nie brac tego do PAłY i wola idawac Greka niz chociaż troche myslacych ludzi o przyczynach i skutkach tego co sie juz tu i teraz dzieje z ziemia klimatem itp.itd.
Alina, a te bzdety to piszesz z ekologicznego laptopana energie słoneczna?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2019 13:17

chciałbym zeby ta energia była w jak najwiekszym stopniu z OZE w wymiarze globalnym a nie lokalnym , typu indywidualne panele słoneczne itp. Do tego trzeba sił politycznych dlatego nie dziwie sie osobiscie ze w EUROPIE partie zielonych na zachodzie maja coraz wieksze znaczenie co widac po ostatnich eurowyborach

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Neuter » 22 lip 2019 13:21

Z was to sa i***..problemem europy nie jest klimat i konsumpcjonizm bo jest nas w eu z 400 mln. Problemem jest ze za chwile w afryce bedzie 4.5 miliarda islamskich murzynow nierobow i analfabetow i oni podejma probe zdobycia naszych ziem :|
W 2000r liczba ludności Afryki wynosiła ok. 850mln. W 2019 wynosi ok. 1.3 miliarda i przyrost roczny jest równomierny więc te 4.5 miliarda to raczej nie za naszego życia.
Tak w sumie głupio

bo CAŁY GATUNEK LUDZKI wywodzi sie z Afryki !

A Europa to została zasiedlona relatywnie pozniej, zwłaszcza centrum i pólnoc, bo lodowiec był

A genetycznie to jestesmy daleko, daleko za tymi hmm, jak to nazywani sa, Murzynami

:lol: :lol: :lol:
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: galileogalileo » 22 lip 2019 13:28

trwa wymieranie od kiedy powstalo zycie - jeszcze nie zaobserwowales kiedys byl dinozaury
mamuty i inne juz ich nie ma tak to jest na planeccie ziemia :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2019 14:29

trwa wymieranie od kiedy powstalo zycie - jeszcze nie zaobserwowales kiedys byl dinozaury
mamuty i inne juz ich nie ma tak to jest na planeccie ziemia :lol:
jeszce raz *** bo chyba tego nie zaczaiłes , Pierwsze wielekie Umieranie GAtunków Premu , trwało od 200 Tysiecy lat do 2.. 5 mln lat Takie sa rózne szacunki, gdzie wyginęło 93 proc gatunków . TO sa naturalne klimatyczne zmiany ziemi , inne jak dinozaury mogłu zginac na skutek katastrofy kosmicznej Meteoryt Pier.dy.knal w ziemie.

Ludzie powoduja taka zagladę gatunków na pzrestrzeni 40 lat i ten proces sie nasila . Wiec *** czaisz bazę i róznice np. Kilka mln lat powodujacych zmniejszenie ilosci gatunków pzrez procesu NATURY i 40 Lat spowodowanych exploatacją ziemi pzrez LUDZI?

oczywiscie biore pod uwage to ze Taki dekiel jak ty do Pały nie moze wziać tych własnie różnic Czasowych , i róznic miedzy katastrofa wywołana pzrez człowieka na naszej planecie. i naturalnymi zmianami spowodowanymi trafnsormacja samej planety. Jesli jestes ojcem to , dziwie sie jak taki gamon i *** mogł nim zostać , majac w *** ich los i los ich dzieci. Musisz byc wyjatkowo samolubnym , U.J.owym "starym"
Ostatnio zmieniony 22 lip 2019 14:33 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: NiKtoś » 22 lip 2019 14:32

Jednego kregowca za to jest wiecej:) Ba anwet sie placi aby bylo go jeszce wicej:) Wkrotce ludzie bad zyli we wlasnej kupie:) ale za to z okularami z wirtuana rzeczywistoscia:) Indie 1 mld 400 mln smierdzieli w sandalach/ Chiny 1,5 mld pracowitych karzelkow ktorzy zasypuja swiat prezentami. Wkrotce zostaniemy tylko my , psy i koty:)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: galileogalileo » 22 lip 2019 14:55

Jednego kregowca za to jest wiecej:) Ba anwet sie placi aby bylo go jeszce wicej:) Wkrotce ludzie bad zyli we wlasnej kupie:) ale za to z okularami z wirtuana rzeczywistoscia:) Indie 1 mld 400 mln smierdzieli w sandalach/ Chiny 1,5 mld pracowitych karzelkow ktorzy zasypuja swiat prezentami. Wkrotce zostaniemy tylko my , psy i koty:)
powstanie proznia ktora zostanie wypelniona
docelowo w kilkaset lat mysle jakies 80% bialej ludnosci w europie zachodniej zniknie
i bedzie egzotyka jak dajmy na to murzyn u nas :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2019 14:59

chiny juz przewodzą jesli chodzi o OZE , oni poznali co znaczy zanieczyszczenie srodowisaka, ale i tak to moze byc juz za późno.

rekordy temperatur nie tylko u nas były , susze nie tylko europe nawiedzaja .

co do indii to szacuje sie ze do 2030 roku w New Delhi bedzie zyło ponad 32 mln ludzi, problem w tym ze tak też temperatuda daje sie wyznaki.

Obrazek

https://www.polskieradio24.pl/5/1223/Ar ... i-w-cieniu

To dotyka caly świat w US tez sa wysokie temperatury

Obrazek

https://fakty.interia.pl/swiat/news-fal ... Id,3106929

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: galileogalileo » 22 lip 2019 15:03

julian11 wez i zrob sobie sepuku
ograniczysz emisje co2
zmniejszysz slad weglowych
ocalisz planete i klimat

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2019 15:08

Jednego kregowca za to jest wiecej:) Ba anwet sie placi aby bylo go jeszce wicej:) Wkrotce ludzie bad zyli we wlasnej kupie:) ale za to z okularami z wirtuana rzeczywistoscia:) Indie 1 mld 400 mln smierdzieli w sandalach/ Chiny 1,5 mld pracowitych karzelkow ktorzy zasypuja swiat prezentami. Wkrotce zostaniemy tylko my , psy i koty:)
powstanie proznia ktora zostanie wypelniona
docelowo w kilkaset lat mysle jakies 80% bialej ludnosci w europie zachodniej zniknie
i bedzie egzotyka jak dajmy na to murzyn u nas :lol:
nie wiesz o czym mówisz ...tu nie chodzi o KILKASET LAT O czym ty BREDZISZ, POPULACJA LUDZI WZRASTA , konsumpcjonizm wzrasta , Zwierzat jest coraz mniej nawet w OCENACH a Ty .Pier.do.lisz o kilkuset taktach. 8)

P.S pozdrawiam dorsze w bałtyku których juz praktycznie nie ma tych odławialnych , a z drugiej strony pozdrawim sinice w trójmiescie.

Gamoń jestes i TYLE. :lol: :lol:

JUZ tu i teraz jest problem, z dostepem do Wody ( nawet w Polsce) ceny zywnosci puchna ..Warzywa w Polsce.., wraz z temperaturami itp. Migracja klimatyczna mas ludzi to tylko kwestia czasu NAjblizszego czasu ona w sumie juz trwa( najazd ludzi do europy z afryki pólnocnej) , to bedzie sie nasilać z kazdymi rocznymi coraz wiekszymi extremami klimatycznymi.

P.S 2 Stała sie rzecz niesamowita , ale jakze Naturalna ze wzgledu na przyszłosc..

Polscy Rybacy chca zakazu odławiania dorsza na wschodnim bałtyku ...Ale ty i tak tego nie skumasz *** GALILEO.

https://gdansk.tvp.pl/43095281/rybacy-z ... ia-polowow

Obrazek




Obrazek

https://www.money.pl/gospodarka/susza-r ... 6065a.html

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Naprawde jestem ciekawy kto bedzie

Postautor: Julian11 » 22 lip 2019 22:35

Co na to "kowboy" Trump, to też sprawka liberałów zielonych i Fejkniusów że w New Yorku odłączają prąd że wzgledu na strach przeciążenia sieci bo temperatury są wysokie. :lol:

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Nowy-Jor ... 10927.html


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości