PEM księga przełomu

wszystko na temat spółek publicznych
młoddy
Podporucznik

Re: PEM księga przełomu

Postautor: młoddy » 09 sie 2019 08:32

To nie rynek. To jakiś fund wywala. Myślisz że fundy nie wiedzą że zakończy się to niczym?
Drobni na PEMie już dawno porobili w gacie, pewnie ich tu niewielu ostało....
Emocje. Wielu ludzi (prawie wszyscy?) mają dość Czechowicza. Ja też mam dosyć, ale takiej okazji nie przegapię.

młoddy
Podporucznik

Postautor: młoddy » 09 sie 2019 08:36

Zamieniłeś MCI na PEM ? 8)
Nie. Nigdy nie oddam MCI za ułamek wartości. Nie dam zarobić Czechowiczowi. To kwestia zasad.

Jeśli zrozumiałeś że stawiam wszystko na PEM to źle zrozumiałeś. Podniecanki podniecankami, ale ostrożność musi być zawsze. Towar zrobił się tani. Stać mnie na zakupy.

Nowy incoqnito
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 08:45

Ale się bawią na PEM. TKO 160zł haha

vetus
Chorąży

Postautor: vetus » 09 sie 2019 09:43

MCI: Wypracowano propozycje zmian statutu dot.MCI.TechVentures, głosowanie 25 IX
https://stooq.pl/n/?f=1309271

młoddy
Podporucznik

Postautor: młoddy » 09 sie 2019 11:56

Czy z Tobą wszystko ok?
Bardzo OK. Dzisiejsze wzrosty są dobrym komentarzem. Wprawdzie przy mojej średniej 20 i tak jestem grubo w plecy, ale jeśli ktoś posłuchał mojego proroctwa o przełomie to krzywdy nie ma.
Teraz nawet technicy mogą kupować. Wykres przełamał silny trend spadkowy. Zapraszamy Laptopa i Galileo. Wciąż jest bardzo dużo do zarobienia.

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 12:07

MCI: Wypracowano propozycje zmian statutu dot.MCI.TechVentures, głosowanie 25 IX
https://stooq.pl/n/?f=1309271
A to jest bardzo ciekawe...
Czyżby ten portfel był tak silny, że Tomek jest pewny swego?
Proponowane zmiany dotyczą także wynagrodzenia za zarządzanie Subfunduszem. MCI Capital TFI miałoby otrzymać stałe wynagrodzenie za zarządzanie tylko wówczas, gdy stopa zwrotu subfunduszu, po uwzględnieniu potencjalnego wynagrodzenia za zarządzanie, pozostanie dodatnia. Bez zmian ma pozostać wysokość wynagrodzenia za zarządzanie oraz częstotliwość jej naliczania (nadal byłaby naliczana kwartalnie), a także tzw. opłata za sukces (wynagrodzenie zmienne). Nowa propozycja w zakresie sposobu naliczania i pobierania opłaty stałej zmniejszy obciążenia subfunduszu, co powinno przełożyć się w sposób pozytywny na wysokość potencjalnych nadwyżek do wypłaty w latach kolejnych i poprawienie stopy zwrotu subfunduszu, podan także.

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 12:11

Czy z Tobą wszystko ok?
Bardzo OK. Dzisiejsze wzrosty są dobrym komentarzem. Wprawdzie przy mojej średniej 20 i tak jestem grubo w plecy, ale jeśli ktoś posłuchał mojego proroctwa o przełomie to krzywdy nie ma.
Teraz nawet technicy mogą kupować. Wykres przełamał silny trend spadkowy. Zapraszamy Laptopa i Galileo. Wciąż jest bardzo dużo do zarobienia.
Nie manipuluj to pytanie było w odniesieniu do zupełne czego innego....
Nie spodziewałem się tak szybko reakcji rynku, wczoraj oprócz mnie ktoś tez mocno silnie zasysał, ale i ładnie wywalał.
No nic musi mi wystarczy c to co mam... :lol:

młoddy
Podporucznik

Postautor: młoddy » 09 sie 2019 12:14

Czyżby ten portfel był tak silny, że Tomek jest pewny swego?
Nic nie ryzykuje (bo portfel TechV pewnikiem będzie na plusie) a robi dobre wrażenie. Brawo Tomek! Nie spodziewałem się po Tobie nic pozytywnego w temacie wizerunku. Jestem zaskoczony.

młoddy
Podporucznik

Postautor: młoddy » 09 sie 2019 12:17

Czy z Tobą wszystko ok?
Nie manipuluj to pytanie było w odniesieniu do zupełne czego innego....
Albo ktoś jest przy zdrowych zmysłach albo nie jest. Dołączyłeś do sugestii Laptopa i Galileo że pułkownik oszalał. Myślę że jednak nie oszalał. Wprawdzie poślizgnął się nieźle na Czechowiczu, lecz znalazł sposób aby to sobie odbić.

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 12:35

Spokojnie. Nie tylko Ty na to wpadłeś, że PEM jest taniuśki.

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 12:38

Jak myślisz Reno wytrzymał ten zjazd na 9zł czy wywalił dużo wcześniej?

młoddy
Podporucznik

Postautor: młoddy » 09 sie 2019 14:17

Nie wystarczyło wpaść na to że PEM jest taniuśki. To nawet Laptop wiedział. Trzeba było jednocześnie przeprowadzić rozumowanie z którego wynikało że niedługo będzie wielokrotnie droższy oraz odważnie kupić towar, którzy inni omijali szerokim łukiem.

Nie mam pojęcia co robi Reno.

BTW na razie nic się nie stało. Dopiero kurs 40 uznałbym za prawdziwy przełom. Na razie to tylko dobry prognostyk.

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 14:27

Podczas naszej wczorajszej dyskusji nt. PEMu od kilku dni byłem już w trakcie obniżania swojej średniej z 27zł do 12,5zł. Miałem jeszcze dziś dokupić, ale w takim owczym pędzie to udziału nie biorę.
Wystarczy to co mam...

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 16:52

Szkoda że widłowy już nie puści. A w poniedziałek szał zakupów już pewnie minie i może się korekcić...

Nowy incoqnito

Postautor: Nowy incoqnito » 09 sie 2019 17:05

A jednak puścił :shock: :shock: :shock:

Wróć do „Akcje”