Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

wszystko na temat spółek publicznych
ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

Postautor: ZorroGPW » 14 sie 2019 11:25

ja rozumiem wprowadzić takie rozwiązania na rozwiniętych płynnych giełdach, gdzie kursy ciągle rosną i nie ma takich przekrętów jak na naszej np choćby w wspomnianej Argentynie :mrgreen: :P

ale na naszej szulerni? ceny z 4 miejscami po przecinku? na takiej płynności banana?to nie fx :lol:

a te ciasne kroki to już w ogóle skandal, jak ktoś chciał kupić np groszówkę z dużym ryzykiem np po 1gr, to się mógł od razu ustawić po zakupie z s na 2gr, jeden krok i mógł zarobić 100% - jest duże ryzyko, ale ryzyko jest tego warte. a teraz? po co mam ryzykować, skoro zamiast po 2gr przede mną się ustawi z 10lepszych ofert? i żeby mieć najlepszą, to mi wyjdzie potencjalny zysk 1%?? gdybym chciał tyle zarobić to bym sobie kupił cdr albo orlen a nie jakiegoś *** :lol:


trzeba mieć zerowe pojęcie o rynku aby takie coś zatwierdzić, gpw sama sobie strzela w łeb po raz kolejny :lol:

REKLAMA


galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

Postautor: galileogalileo » 14 sie 2019 11:34

ja rozumiem wprowadzić takie rozwiązania na rozwiniętych płynnych giełdach, gdzie kursy ciągle rosną i nie ma takich przekrętów jak na naszej np choćby w wspomnianej Argentynie :mrgreen: :P

ale na naszej szulerni? ceny z 4 miejscami po przecinku? na takiej płynności banana?to nie fx :lol:

a te ciasne kroki to już w ogóle skandal, jak ktoś chciał kupić np groszówkę z dużym ryzykiem np po 1gr, to się mógł od razu ustawić po zakupie z s na 2gr, jeden krok i mógł zarobić 100% - jest duże ryzyko, ale ryzyko jest tego warte. a teraz? po co mam ryzykować, skoro zamiast po 2gr przede mną się ustawi z 10lepszych ofert? i żeby mieć najlepszą, to mi wyjdzie potencjalny zysk 1%?? gdybym chciał tyle zarobić to bym sobie kupił cdr albo orlen a nie jakiegoś *** :lol:


trzeba mieć zerowe pojęcie o rynku aby takie coś zatwierdzić, gpw sama sobie strzela w łeb po raz kolejny :lol:
tak to jest jak gpw zostaje jajoglowy dyletant to to gielde zna tylko z filmu walstreet
:lol:

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

Postautor: gruz » 14 sie 2019 11:45

ja rozumiem wprowadzić takie rozwiązania na rozwiniętych płynnych giełdach, gdzie kursy ciągle rosną i nie ma takich przekrętów jak na naszej np choćby w wspomnianej Argentynie :mrgreen: :P

ale na naszej szulerni? ceny z 4 miejscami po przecinku? na takiej płynności banana?to nie fx :lol:

a te ciasne kroki to już w ogóle skandal, jak ktoś chciał kupić np groszówkę z dużym ryzykiem np po 1gr, to się mógł od razu ustawić po zakupie z s na 2gr, jeden krok i mógł zarobić 100% - jest duże ryzyko, ale ryzyko jest tego warte. a teraz? po co mam ryzykować, skoro zamiast po 2gr przede mną się ustawi z 10lepszych ofert? i żeby mieć najlepszą, to mi wyjdzie potencjalny zysk 1%?? gdybym chciał tyle zarobić to bym sobie kupił cdr albo orlen a nie jakiegoś *** :lol:


trzeba mieć zerowe pojęcie o rynku aby takie coś zatwierdzić, gpw sama sobie strzela w łeb po raz kolejny :lol:
tak to jest jak gpw zostaje jajoglowy dyletant to to gielde zna tylko z filmu walstreet
:lol:
Lata mijają ale idealnie pasuje do sytuacji:
https://www.youtube.com/watch?v=UHw-F7LWrEM

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

Postautor: NiKtoś » 14 sie 2019 12:30

Tylko robia rzeczy ktore zniechecaja do banany.. To wyglada na *** krecia robote.. Nikt ich w dodaku nie rozlicza z efektow.. Nikt nie monitoruje wprowadzonych *** pod katem efektywnosci handlu.. To jest po prostu niepojeta fuszerka.. Czas zawiasow =widzimisie , czas zawieszenia spolki=widziemisie , godziny handlu?? =max 4ry przy tej nedzy, 4 miejsca po przecinnku?? -niech sie zdrowo pukna w glowe szesciokilowym mlotem , insiding dozwolony , wycofywanie spolek ?? nawet nie probuja rozmawiac z inwestorem i przekonac go do pozastania na parkiecie...Kopertowy??=plynely , nie iwem jak teraz po chrzanowskim..Totalna nedza a 150 km dalej na zachod prezna Deutsche Borse..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

bullstock
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2265
Rejestracja: 05 lis 2006 11:53

Re: Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

Postautor: bullstock » 14 sie 2019 12:38

Towarzysz Morawiecki wyraźnie powiedział, cyt. "Polska jest kolonią, własnością kogoś z Zachodu", więc po co te nerwy? :roll:

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Te nowe ceny i kroki notowań zabiją na wieki naszą SZULERNIĘ

Postautor: KOSA/ » 14 sie 2019 12:50

Towarzysz Morawiecki wyraźnie powiedział, cyt. "Polska jest kolonią, własnością kogoś z Zachodu", więc po co te nerwy? :roll:
Mateuszek kłamczuszek - kłamie za każdym razem. Specjalista od miliona samochodów elektrycznych, doliny krzemowej i innych łgarstw :cry: :cry: :cry:

Mateusz Morawiecki, jako były prezes zagranicznego banku nie miał nic przeciwko transferowaniu jego dochodów za granicę. Sam też wspiera zagraniczne inwestycje, dając np. przebogatej firmie JP Morgan 20 mln zł dotacji na otwarcie biura w Warszawie.

Najbardziej obrzydliwe jest u tego Mateuszka klamczuszka to, że bezczelnie kłamie. Na przykład mówi w kółko, że będzie wspierał małe i średnie polskie firmy, a zachodnim korporacjom utrudni wywożenie kapitału, i ludzie mu niestety wierzą , a tymczasem on robi dokładnie na odwrót - zarzyna polskie firmy, a zagranicznym koncernom dopłaca do interesu setki milionów. :lol: :lol: :lol: :lol:


podac przyklad ?
16 gru 2017 - W Przysusze Morawiecki mówił, że zagraniczni kapitaliści wywożą co roku z Polski 5 proc. PKB ...oraz celem PIS jest wykreowanie polskich firm, jako globalnych championów”
A przeciez PiS sprzedał nie tylko Ursus, ale też PZL Mielec, Stocznię Gdańską,

oto politycy PIS wpychają w kieszenie obcokrajowców pieniądze, które wyciągają od polskich przedsiębiorców.

Na budowę tzw. centrum usług wspólnych pieniądze otrzymały m.in. Deloitte, Alexander Mann czy Brown Brothers Harriman :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Super, nie ma co. Bogaty Mercedes dostanie 18 mln EUR = 77,5 mln PLN za kilkaset miejsc pracy. Prosta matematyka 77,4 mln/ 400 osób = 193 tys/osobę / 4500 PLN (pensja netto 3000) = 42 miesiące/wynagrodzeń. Potem znaczna cześć zysku będzie wyprowadzana do centrali w Niemczech... I to ma być sukces? Chętnie przyjmę jako Polak taką pomoc - założę drugą firmę, zatrudnię 10 osób, mając zwrot od Państwa przez 4,5 roku... A Polakom którzy zakładają działalność jednoosobową rzucą ochłapy w postaci zmniejszenia ZUS przez 2 lata. Jak mamy w takich okolicznościach dogonić Europę, skoro mam zrzucać się pracowników dla takiego Mercedesa?



PiS sprzedał nie tylko Ursus, ale też PZL Mielec, Stocznię Gdańską,
Morawiecki, który powiedział "Polska należy/jest własnością kogoś z zagranicy" i który otwarcie dąży do pogłębienia stanu naszego dłużnego zniewolenia przez dalsze oddawanie jej korporacjom, funduszom czy bankom NIGDY NIE MIAŁ PRAWA ZOSTAĆ PREMIEREM. Morawiecki bankster nie podejmuje żadnych działań związanych z zabezpieczeniem państwa przed nadchodzącym krachem światowym, zadłuża nas w dolarach i frankach czyniąc nas wszystkich niewolnikami swoich kolesi banksterów. Protestuję przeciwko niszczeniu Polski!
Czy wiecie że blisko 31,5 miliona złotych otrzymało amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne IBM, które przed ośmioma laty otworzyło swoje centrum we Wrocławiu, a następnie w Krakowie i Katowicach.
Wśród innych umów zawartych w ubiegłym roku przez rządzących znalazły się także inne kosztowne dla polskiego budżetu – francuskie przedsiębiorstwo Hutchinson zdobyło grant w wysokości 8,7 milionów złotych, przeznaczony na zakład uszczelek do samochodów i samolotów, taką samą dotację otrzymała fińska Nokia Solutions and Networks, natomiast 4,9 miliona złotych na budowę centra usług wspólnych w Krakowie przekazano szwajcarskiemu ABB.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości