Scope Fluidics [SCP]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 09:18

Niestety jakos wczesniej ta spółka nie otarła sie o moje oko. Natomiast wydaje sie ona niezwykle interesująca, to jedna z tych spółek która moze miec bardzo dynamiczny rozwój i wpisuje sie w trendy NEw technology ktorych na naszym parkiecie tak brakuje.

Jest ona notowana juz od jakiegops czasu trend jest wyraźny i wzrostowy Papieru w obrocie raczej niewiele , natomiast przełomowe sprawy dotyczace jej dzialnosci operacyjnej ,beda w przyszłym roku . Jak zapowiada zarzad to w 2 qw przyszłego roku jedno z ich urzadzen moze zdobyc certyfikaty potrzebne do komercjalizacji i z tego tytułu moze wpaśc potężny hajs do spółki.

Baaaardzo ciekawa spółka szkoda że wcześniej jej nie dostrzegłem Obecna kapitalziacji to coś ok. 140 mln PLN .

http://scopefluidics.com/pl/#offer

warto sobie poczytac tez TU na jej temat : Szcegołnie uzytkownika Tomasz 321 ciekawy gosc ciekawe spółki wrzuca sobie na tapetę Datawalk, Scope Fluidics...Brawo..

https://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-6952p3_SCPFL.aspx

REKLAMA


KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 14:23

Oby nie było tak jak z INFOSCAN! :shock:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 14:45

Oby nie było tak jak z INFOSCAN! :shock:
Ryzyko zawsze istnieje, ale sa jednak istotne róznice. Moim zdnaime istnieje spory potencjał ze jednak bedą mogli wyjac naprawde ciekawą kasę z tych swoich projektów.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 14:58

Należy znak realia ochrony zdrowia. Niestety, o tym czy dany produkt (lek, test przesiewowy) zostanie dopusczony i refundowany decydujà urzednicy, którzy zawsze przychylniej patrzà na rodzime firmy. PS. Dobry pomysł sprawdzi się w przypadku globalnego konsumenta do którego nie doklada państwo (aplikacja, gry komputerowe), w przypadku medycyny... Lobbowanie!

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 15:00

Kapitalizacja 300 mln, :shock: :shock: , chyba, że kotoś ich przejmie, ale nie za takà cenę.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 16:42

Kapitalizacja 300 mln, :shock: :shock: , chyba, że kotoś ich przejmie, ale nie za takà cenę.
Cos kiepsko liczysz , kapitalziacja obecnie to ok 140 mln 300 mln to bedzie gdy kwit bedzie latał po ok 120 PLN. :lol:

I nie chodzi o przejmowanie ICH jako spółki , tylko o kupowanie( pzrejmowanie ) ich spółek celowych ktore pracuja nad poszczegolnymi projektami. Czy i ile zaplaca Duzi gracze za ich " wynalazki' sie okaze , ale tu moze byc na tapecie Gruby szmal . Jesli jeden projekt im sie powiedzie sprzedac to spółka automatycznie tez bedzie miala wieksze szanse komercjalizowac kolejne projety .

widac ze mało orientujesz się w temacie ale z jakis powodów koniecznie chcesz sobie popisać tu i ówdzie. :lol: 8)

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 16:47

Sorry pomyliłem z kapitalizacjà M4B - również napompowany balon.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 16:50

o 56 myslem ze jutro balon bedzie a tu dzis :lol:


podobnie pisałeś o Datawalk przy 30 PLN. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 17:03

o 56 myslem ze jutro balon bedzie a tu dzis :lol:


podobnie pisałeś o Datawalk przy 30 PLN. 8)
ta perle mialem po 38 juliuszu ty teraz zobaczyles he
mowisz o SCP ? no jak stwierdziłes mialeś.

Ja ją teraz bardzo niedawno dostrzegłem , załuje ze nie wczesniej jak była duzo nizej ale , co było mineło. Z drugiej strony to moze byc całkiem fajny poziom wejscia, spółka wyrabia sie ze swoimi harmonogramami i kto wie czy faktycznie nie dopnie jakiegos grubego dealu do połowy przyszłego roku, a wowczas kapitalziacja powinna byc znacznie znacznie wieksza niz obecna.

Kolejnym powodem dlaczego ten kurs obecny moze byc całkiem okey czasem do wejscia jest historyczny opór i AT. jest jeszce jedna kwestia Płyynośc papaieru duzo nie ma w obrocie wiec tzreba cierpliowsci lub po prostu od czasu do czasu zgarniecia z prawiej podazy i potem cierpliwie dokupowac sobie akcje po paredziesiat akcji ktore wysatwiaja na s .

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 17:18

Pietrek ja nie jestem DTderem to po pierwsze , ten kwit wyglada na całkiem ciekawy w Long term i tak go traktuję jak Data Walk czy TSgames.

Po drugie...Opór zadziałał to fakt , ale papier moim zdaniem wchodzi w fazę budowania nowej fali wzrostowej . Ta korekta po wczesniejszej fali zaczyna powoli byc wspomnieniem , trwałe przebicie oporu to potwierdzi. Jesli nie przebiją to prawdopodobnie bedzie boczniak i bedzie okazja do zbierania kwitu i akumulacji jesli ktoś widzi potencjał w mozliwej przyszłej spzredazy projektów ktore ma na tapecie SCP. Obecnie od strony technicznej jest najwazniejszy ten opór jesli go kurs pzrejdzie to bedzie to znaczyło budowanie kolejnej fali wzrostowej .

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 17:54

Julian lepiej nie pisz, że zbierasz. Kilka dni temu napisałeś, że zbierasz EXA, kurs od Twojego wpisu otarł się dwukrotnie o dolne widły. PS. Powodzenia - ma z czego spadać!

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 18:30

Kapitalizacja 300 mln, :shock: :shock: , chyba, że kotoś ich przejmie, ale nie za takà cenę.
Cos kiepsko liczysz , kapitalziacja obecnie to ok 140 mln 300 mln to bedzie gdy kwit bedzie latał po ok 120 PLN. :lol:

I nie chodzi o przejmowanie ICH jako spółki , tylko o kupowanie( pzrejmowanie ) ich spółek celowych ktore pracuja nad poszczegolnymi projektami. Czy i ile zaplaca Duzi gracze za ich " wynalazki' sie okaze , ale tu moze byc na tapecie Gruby szmal . Jesli jeden projekt im sie powiedzie sprzedac to spółka automatycznie tez bedzie miala wieksze szanse komercjalizowac kolejne projety .

widac ze mało orientujesz się w temacie ale z jakis powodów koniecznie chcesz sobie popisać tu i ówdzie. :lol: 8)
————- No tak , Ty jesteś ekspertem od wszystkeigo! Brawo Ty. Mogę spytać ile zebrałeś akcji EXA, od kiedy poinfrmowaleś forum, że zbietasz, najprawdopodobniej sprzedawałeś? Podobnie tutaj, piszesz, że za późno dostrzegłeś spółę - najprawdopodobniej jesteś zapakowany po uszy i czekasz, żeby na podbitce wyjsc z kwita. Może się mylę?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 18:42

Expertem nie jestem, ale co nieco przeczytałem o spółce( w przeciwieństwie do ciebie) o tym jaką mają strategię działania, plany itp.itd.

Co do exa nie nie możesz wiedzieć ale mam relatywnie niewiele bo ile można MIEC kwitów spółki wartej parę mln PLN. 8)

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: KUGID » 07 paź 2019 18:52

Zawsze możesz mieć 4,99 %; nie informujàc o tym. PS. Tylko nie pisz, że 11 BIT zebrałeś 4,98 % przed wystrzalem z 10 zł 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Scope Fluidics [SCP]

Postautor: Julian11 » 07 paź 2019 19:07

Nie nie napisze ze miałem 4.98% 11 bit po 10 PLN, bo to by oznaczało że miałbym ciut ponad 100 k akcji a tyle nie można było praktycznie zebrać. Tyle to sypał OFIAK już po debiucie TWOM i dlatego były takie wolumen bo gdyby nie on to wzrosty byłyby na dużo mniejszym wolumenie w sesjach po debiucie TWOM i tym że już było wiadomo że to jest Hit.

To co mogę powiedzieć to tylko to że moja średnia 11 bit faktycznie oscylowala wokół 10 PLN ów.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości