COALENERGY

wszystko na temat spółek publicznych
-dareczek-
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2019 17:03

Re: COALENERGY

Postautor: -dareczek- » 15 lis 2019 18:01

Mamy miesięczny raport wydobycia.Niestety jest niezbyt dobry☹️.Pozostaje czekać do konca roku na informację o przeniesieniu aktywów i co z tego wyniknie.

REKLAMA



-dareczek-
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2019 17:03

Re: COALENERGY

Postautor: -dareczek- » 16 lis 2019 07:29

W sprawie tego *** na bankierze podjąłem już pierwszy krok i nie jest to bynajmniej prośba do moderatora.Jeśli nie pomoże podejmie następne.

zuziaanna
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019 09:20

Re: COALENERGY

Postautor: zuziaanna » 16 lis 2019 08:58

Po prostu wstyd dla GPW, że mają na forach Bankiera takiego moderatora. Od miesięcy tolerował wpisy ewidentnie chorego psychicznie człowieka. Nic nie mam przeciwko chorym, ale fora GPW to nie miejsca dla ich popisów.

Radoslaww
Starszy plutonowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 lis 2019 19:57

Re: COALENERGY

Postautor: Radoslaww » 16 lis 2019 09:39

To nic nowego zobacz co się wyprawiało swego czasu na forum polimeksu , bankier jest delikatnie mówiąc nie obiektywny, mam wrażenie że czasem nawet bardzo stroniczny , ja pamiętam że kiedy jak zaczynałem przygodę z GPW , to forum bankiera było uznawane za laickie :) delikatnie mówiąc , zawsze pisało się tutaj , jeżeli cle ma być uznawane za porządną firmę to musi też mieć porządny wątek na forum :)

Radoslaww
Starszy plutonowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 lis 2019 19:57

Re: COALENERGY

Postautor: Radoslaww » 16 lis 2019 09:40

"Kommiersant": Rosja odda Ukrainie okręty przejęte w Cieśninie Kerczeńskiej

https://www.tvn24.pl/r/artykul/kommiers ... 85865.html

Wyznaczono datę spotkania przywódców formatu normandzkiego w sprawie Donbasu

https://www.tvn24.pl/r/artykul/wyznaczo ... 85845.html

Informacje coraz częściej wskazują że sytuacja na Ukrainie jest już dogadana, dlatego dziwi mnie że cle chce pozbyć się aktywów na wschodzie Ukrainy ?? A może nie chce ...

zuziaanna
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019 09:20

Re: COALENERGY

Postautor: zuziaanna » 16 lis 2019 10:56

Zarząd CLE dużo lepiej jest zorientowany w sytuacji niż my. Pokój na Ukrainie wcale nie oznacza, że kopalnie w Donbasie powrócą pod "ukraiński" zarząd. Może tylko oznaczać, że węgiel z Donbasu będzie jechał na Ukrainę.

-dareczek-
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2019 17:03

Re: COALENERGY

Postautor: -dareczek- » 16 lis 2019 11:53

Generalnie sytuacja na Ukrainie się stabilizuje natomiast na Cle mamy jeden z najsłabszych raportów wydobycia a jesteśmy przed sezonem.Taką ilość to moim zdaniem można zebrać z hałd.Więc jest pytanko czy coś wydobywają na ten moment.Być może słabe wydobycie wynika z przekształceń lub i tutaj będzie teoria spiskowa chcą zebrać akcje z rynku i po infie tym co miało być razem z przesuniętym raportem wykażą wszystko lub zrobią korektę raportu.Co by się jednak nie wydarzyło to uważam że obecnie największym błędem była by sprzedaż akcji.

Radoslaww
Starszy plutonowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 lis 2019 19:57

Re: COALENERGY

Postautor: Radoslaww » 16 lis 2019 12:59

Jestem tu od 5 lat , i wydaje. Mi się że najbardziej chodzi o to żeby zniechęcić do papiera , pewnie chodzi o akcję OFE , czysty zysk sprzedawali po 20 zł chcą odkupić po 40 gr , to co jest w tych raportach hmm to jest papier on wszystko przyjemnie , parę razy byłem świadkiem jak ktoś wystawiał z ukrytego pakiety warte parę mln złotych , to utwierdzam mnie w przekonaniu że akcję są wyzbierane , brakuje tej wisienki na torcie jakim jest OFE ... W to wierzę najbardziej , zaczyna im brakować czasu , zldkatego te ruchy z zawieszeniem itd , i teraz najważniejsze dla nas maluczkich , jeżeli ktoś ma parę mln sztuk tego aktywa to:
Jest napewno lepiej zorientowany niż ja czy my , a po drugie kupił aby zarobić...

Radoslaww
Starszy plutonowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 lis 2019 19:57

Re: COALENERGY

Postautor: Radoslaww » 16 lis 2019 13:28

A i jeszcze jedno o takiej cenie zakupu może tylko pomarzyć a śmiem twierdzić że to on w tej cenie musi sprzedawać żeby było nisko ...

-dareczek-
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2019 17:03

Re: COALENERGY

Postautor: -dareczek- » 16 lis 2019 18:56

Pomogło!!!!!Śmieć usunięty z forum.Dziekuję Pani ...

Radoslaww
Starszy plutonowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 lis 2019 19:57

Re: COALENERGY

Postautor: Radoslaww » 16 lis 2019 19:07

To jest jak walka z wiatrakami ... Nie ma sensu, niestety wróci :(

-dareczek-
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2019 17:03

Re: COALENERGY

Postautor: -dareczek- » 16 lis 2019 19:42

OJ,chyba nie tym razem.Znacząca osoba przyjrzała się temu problemowi.Mam nadzieję że forum będzie odpowiednio monitorowane ponieważ stan faktyczny jest taki że tracą użytkowników.Świr jak zauważyłem produkuje się w tygodniu,natomiast w weekendy go nie ma.Jego mina będzie bezcenna w poniedziałek jak zacznie swoje popisy.Mam nadzieje że go zablokują po Ip i nicku.Oczywiście może zmienić nicka i IP ale miejmy nadzieje że moderator będzie czujny.Mam do Ciebie pytanie i Zuzy czy podajemy linki do inf na bankierze czy nie.Ja jestem za tym żeby podać ale razem prowadzimy tutaj forum więc nie chciałbym samemu podjąć zrobić coś o co moglibyście mieć do mnie pretensje.

-dareczek-
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 09 lis 2019 17:03

Re: COALENERGY

Postautor: -dareczek- » 16 lis 2019 22:20


zuziaanna
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019 09:20

Re: COALENERGY

Postautor: zuziaanna » 16 lis 2019 22:21

Ja jestem za podawaniem, ale przez Ciebie Dareczku. Super załatwiłeś. Mam nadzieję, ze moderator tego forum będzie reagował, w razie jakby ten nasz "znajomy" i tutaj pojawił się.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości