Harper Hygienics [HRP]

wszystko na temat spółek publicznych
dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: dusigrosz » 28 gru 2020 20:33

Niktoś, sprzedałes już własną matkę? Taki obrotny jesteś'..
Na ch.j sie udzielasz na tym wątku jak nie jesteś zainteresowany papierem.
Stara ci d.py nie daje, ze szukasz tutaj atencji?! :shock: :shock: :shock:

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: NiKtoś » 29 gru 2020 07:48

Jakich rodaków ?? Ja gnoję tylko złodziei a ich narodowośc mnie nie interesuje ( bo czym sie rozni polski zlodziej od niemieckiego ), reszcie staram sie pomagac podjac wlasciwa decyzje.. Tobie tez pomagalem , o ile pamietam naklanialem do sprzedania po 20 PLN mowiac ze to ostatnia okazja ( nie byla ostatnia co prawda ) i dzis mialbys ponad dwa razy tyle ze sprzedazy. A tak jazda do piekla, moze odbije jeszce do 10 PLN a moze nie ale łatwo juz bylo :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: Czens » 29 gru 2020 08:07

Niktoś, jesteś tak zakłamany, że okłamujesz nawet samego siebie

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: NiKtoś » 29 gru 2020 09:11

No to pokaz mi jakies moje klamstwo ? Choc jedno ?? :lol: :mrgreen:
Niktoś, jesteś tak zakłamany, że okłamujesz nawet samego siebie
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

kondi0
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 29 lip 2019 22:59

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: kondi0 » 29 gru 2020 10:41

Po prostu go wycisz i nie marnuj czasu. Koleś miał już szansę udowodnić, że nie jest trolem i nie dość że nie skorzystał to dalej wypisuje zaczepki rodem z czeluści forum bankiera.

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: Czens » 30 gru 2020 11:29



To g,,,wno jest warte najwyżej 1 zł. RESZTE TO NAPOMPOWANY DO GRANIC MOŻLIWOŚCI BAAALOOOOON!


A wyniki będą żałosne, bo takie chusteczki to zalegają tylko na półkach i czekają na kolejną przecenę...



A nie mówiłem, w kolejnym kwartale to badziewie zarobiło na czysto 1 mln zł A KURS NAPOMPOWANY PRZEZ BANDĘ BALONIARZY NADAL NA NIEBOTYCZNYCH POZIOMACH...

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: ANTYCHRYST » 30 gru 2020 11:53

A wujek Antychryst ostrzegał... :roll: :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: NiKtoś » 30 gru 2020 12:36

Wiec jednak to byl wzrost pod ..ujjjowe wyniki zeby nie spadal do smiesznych poziomow;) Coz , daje na szczescie szanse na manewrowanie. Srednia teraz 14, 80 , trend jasny na 2-3 sesje :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

maximus
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2020 09:07

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: maximus » 30 gru 2020 12:53

Czyli trzymasz, tylko z niższą średnią? Naprawdę uważasz, że wyniki ujowe? c/zo teraz ok. 4.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: dusigrosz » 30 gru 2020 13:43

Czyli trzymasz, tylko z niższą średnią? Naprawdę uważasz, że wyniki ujowe? c/zo teraz ok. 4.
Tez nie rozumiem tych co pisza o *** wynikach,.
Chyba czerpia wiedze z forum.bankier.pl

6mln za poprzednie polrocze.
7mln za I polrocze b.r.
Mozna sie spodziewac i 7mln za II polrocze b.r.
to daje 14mln zl netto zysku/rok, a kap to 89mln.

C/Z na poziomie ok. 6 to tak duzo :?: :?: :?:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: NiKtoś » 30 gru 2020 13:55

Nie zaglebialem sie zbytnio, w mojej zakladce pokazuje wyniki za 3 kw to tylko 1 mln. Przyjalem ze jak leci -15% w dol to musialy byc fatalne.. A wy mowicie ze niespecjalnie ?? :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: dusigrosz » 30 gru 2020 14:06

Nie zaglebialem sie zbytnio, w mojej zakladce pokazuje wyniki za 3 kw to tylko 1 mln. Przyjalem ze jak leci -15% w dol to musialy byc fatalne.. A wy mowicie ze niespecjalnie ?? :shock:
A bo to pierwszy raz na bananowej jak po dobrych wynikach spolka spada?
Na mrc tez wyniki byly super, ponad te ktore byly spodziewane i co? z 750 na 400 spadlo.
Nie wiem jaka masz zakladke, ale skoro oceniasz wyniki po tym jak zareagowal kurs to gratulacje, ze jeszcze jakis kapital sie uchowal Tobie :lol:

Powtorze raz jeszcze.
Ponad 1zl zysku na 1 akcje za I polrocze. Ocen sam czy dla Ciebie to duzo czy malo przy kursie 14zl. Ja dobralem dzis.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: NiKtoś » 30 gru 2020 14:10

Bo niespecjalnie interesuja mnie wyniki , patrze tylko co gruby zrobi "czy uwierzy w wyniki " i pociagnie do przodu czy tez wybierze opcje " mam to w do/opie " i czas na dystrybucje.. Zaleznie od wyboru akcji sterowacza dostosowuje swoja strategie..Widzialem juz takie akcje jak 5 lat dobrych wynikow PBG i jeden kwartal z 2 mld straty wiec najczesciej tu wystepuje kretywna ksiegowosc czego ucza sie nawet nasi rzadzacy ukrywajac deficyt. :mrgreen:
Nie zaglebialem sie zbytnio, w mojej zakladce pokazuje wyniki za 3 kw to tylko 1 mln. Przyjalem ze jak leci -15% w dol to musialy byc fatalne.. A wy mowicie ze niespecjalnie ?? :shock:
A bo to pierwszy raz na bananowej jak po dobrych wynikach spolka spada?
Na mrc tez wyniki byly super, ponad te ktore byly spodziewane i co? z 750 na 400 spadlo.
Nie wiem jaka masz zakladke, ale skoro oceniasz wyniki po tym jak zareagowal kurs to gratulacje, ze jeszcze jakis kapital sie uchowal Tobie :lol:

Powtorze raz jeszcze.
Ponad 1zl zysku na 1 akcje za I polrocze. Ocen sam czy dla Ciebie to duzo czy malo przy kursie 14zl. Ja dobralem dzis.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8597
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: drex1 » 30 gru 2020 14:32


Powtorze raz jeszcze.
Ponad 1zl zysku na 1 akcje za I polrocze. Ocen sam czy dla Ciebie to duzo czy malo przy kursie 14zl. Ja dobralem dzis.
to zapraszam na MSP tam zysk na akcje za sam 3 kwartał to 1,5 złotego a kurs jeszcze ponizej 10

tu troche nieprzewidywalnie raz 6 mln zysku raz 1 mln

takie delko tez za jeden kwartał pokazało 7 mln zysku i jest podobnie wyceniane co harper i.... nie rośnie

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Harper Hygienics [HRP]

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 31 gru 2020 17:24

A co ma do tego moderator ?? To musilaby wszystkich aktywnych powyrzucac. Czens jest wyznawca spolki Biomed ale ze wszyscy prorokuja ze to wydmucha ktora zaliczy glebe to chodzi po watkach i pisze to samo o innych spolkach. Raczej nie zna sie na wycenach, to czysty wierny wyznawca. :mrgreen:
Jak to forum zeszło na psy to jest niepojęte. Gość powyżej napisał, pokoloryzowal i powiększył treść typowego Trola, a moderator milczy. Chłopcze drogi czens, idź się pobaw w piaskownicy albo coś, bo na giełdzie to jesteś tylko ***** muchą
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hektor, incoqnito, NiKtoś i 182 gości