HEMP cz.1

wszystko na temat spółek publicznych
TwojąMamę
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 03 sie 2017 16:51
Lokalizacja: Moderator

Re: HEMP cz.1

Postautor: TwojąMamę » 14 sty 2022 08:57

Jak "tylko państwowe instytuty" ?

Co prawda nie uczestniczyłem w całości obrad (ok, oglądałem na stronie sejmowej), ale produkcją będą zajmowały się podmioty kt spelnią wszystkie wymogi.
Zdaje sobie że przy takiej produkcji, samo przebrniecie przez HACCP to droga przez mękę, ale...
Zaraz notowania, zobaczymy jak zareaguje Rynek, choć pewnie na początku spadki...

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: HEMP cz.1

Postautor: NiKtoś » 17 sty 2022 21:57

No jak zwykle panstwo kladzie lape na dochodowe uzywki, ktos jest zaskoczony ?? Dziabia na alkoholu , tytoniu , hazardzie to i dziabna na maryśce. Prawde powiedziawszy podobne dzilalnosci miala mafia chicagowska Ala Capone wiec chyba powinno sie mu jakis pomnik w Polsce zbudowac za dobre wzorce dla rzadu . No i perła zmasakrowana :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: HEMP cz.1

Postautor: dusigrosz » 17 sty 2022 22:09

Wiem, ze Polska sprowadza za duże pieniądze medyczna marihuanę z Niemiec.
Für Deutschland :lol: :lol: :lol:

Poczytajcie o Cannabis flos Aurora Deutschland GmbH i jak wielki ma udział w polskim rynku marihuany medycznej.

Po co polskie firmy maja zarobić, skoro mogą niemieckie.

Für Deutschland :lol: :lol: :lol:

Widać hasło to trochę za mocno weszło PiSowi i udupili projekt już na pierwszym czytaniu. Barany. :mrgreen:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: HEMP cz.1

Postautor: Trolejbus » 17 sty 2022 22:19

Czy składacie wniosek o nieprzedłużanie terminów przekazania nadwyżki zaliczki? Co sądzicie na ten temat? Czy lepiej złożyć taki wniosek czy nie?
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: HEMP cz.1

Postautor: olimp.zeusowy » 16 maja 2022 14:51

Dzisiaj wyniki

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: HEMP cz.1

Postautor: welts » 17 maja 2022 10:43

Po co się hazardujecie w czasie wojny?

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: HEMP cz.1

Postautor: NiKtoś » 17 maja 2022 11:43

Obojetnie.. GPW zawsze jakby bylo trzsienie ziemi , covid , krach mieszkaniowy i wojna razem wziete... Dla tego pokurcza bez znaczenia.. Chwila odechu drugi dzien... pewnie do srody.. :mrgreen:
Po co się hazardujecie w czasie wojny?
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 196 gości