XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Igi21
Starszy sierżant
Posty: 84
Rejestracja: 30 lip 2020 18:28

Re: XTB - księga I

Postautor: Igi21 » 31 lip 2020 18:56

Te ogromne obroty tylko świadczą o tym, że mamy do czynienia z wymianą akcjonariatu na tych poziomach cenowych... Obecne wyniki finasowe jakie osiąga XTB uważam za rewelacyjne. XTB też sprzyja ogromna popularność na forach internetowych co przekłada się na wzrost nowych aktywnych klientów. Nie zdziwiłbym się gdy 21 sierpnia pokażą oficjalny raport kurs akcji dla odmiany poszybuje in plus. Sprzyjać będzie temu wysyp miernych raportów za 2 kwartal wielu firm...
PS. Jako nowo zarejestrowany użytkownik chciałbym się przywitać na forum Parkietu. Na GPW od 2007 roku.

REKLAMA


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: XTB - księga I

Postautor: Erudyta » 31 lip 2020 19:18



No pewnie, rajd na 28 był zbędny i dostarczył zbędnych emocji. Bez niego gdyby powoli urosło do tych 19.00 to inaczej byśmy na to patrzyli.
Ciężko wam dogodzić... Żeby były tylko takie problemy.
Gołym okiem widać akumulacje, a tu rozważania, czy to dobrze, że spółka urosla do 29 i spadła.
Golym okiem u dawcy giełdowego :lol: przy 23 w srode tez byla akumulacja?
Maksiu, mówiłem Ci na novavis ie, żebyś zaczął w końcu zarabiać. Chyba nie wziąłeś sobie moich słów do serca?

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 31 lip 2020 21:45

W poniedziałek podbite i dalej wywalane
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: Martins_57614 » 31 lip 2020 21:47

ta spolka zyje z spekulacii i ja uprawie nie posiada stałych stabilnych wpływów i dlatego tak sadze , moze miec raz miliony zyskow i miliony strat
Bzdury piszesz jak zwykle. To nie jest spółka typu MM tak jak np. Plus500 dokształć się potem pisz.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

Masakra
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 lip 2020 19:01

Re: XTB - księga I

Postautor: Masakra » 31 lip 2020 21:50

Chciałem tylko z kronikarskiego obowiązku wspomnieć ze dzisiaj kurs zakończył na maskach i jeszcze wzbierali ile się dało na fix.

W przyszłym tygodniu 22.20
Zenek69: Wartość godziwa xtb to 13 zł

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Re: XTB - księga I

Postautor: Slawek » 31 lip 2020 23:05

ta spolka zyje z spekulacii i ja uprawie nie posiada stałych stabilnych wpływów i dlatego tak sadze , moze miec raz miliony zyskow i miliony strat
Bzdury piszesz jak zwykle. To nie jest spółka typu MM tak jak np. Plus500 dokształć się potem pisz.
Dokładnie stek bzdur.
Popatrz na raport. To oczym piszesz to mm jeśli wiesz co to market makingu, a gro pieniędzy jest ze spredow plus inne drobiazgi.
Chyba, że piszesz aby pisać.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8583
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: drex1 » 01 sie 2020 01:00


A potencjalni kandydaci do wylotu z wig20

energa

kapitalizacja FF = 0,7 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 3,4 mln zł


Alior

kapitalizacja FF = 0,9 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 17,0 mln zł

ccc

kapitalizacja FF = 1,7 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 30,0 mln zł

jsw

kapitalizacja FF = 0,8 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 19 mln zł

Eurocash

kapitalizacja FF = 1,1 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 7,0 mln zł

ENEA

kapitalizacja FF = 1,5 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 3,4 mln zł

Tauron

kapitalizacja FF = 2,5 mld zł
średnia płynność za 1 rok = 11,0 mln zł

3 z powyższej listy nie ma już w wig20

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 06:53

Zysk za spready mogliście po nr transakcji szacować ale lepiej Juliana posłuchać bo on miał 11b
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: XTB - księga I

Postautor: pazdzioch » 01 sie 2020 08:25

Chciałem tylko z kronikarskiego obowiązku wspomnieć ze dzisiaj kurs zakończył na maskach i jeszcze wzbierali ile się dało na fix.

W przyszłym tygodniu 22.20
no dobra juz zjechaliscie mnie to dawac na ile wyceniacie tutaj kurs ,tylko rozsadnie bo ja sadze ze jak rynek pozwoli to wróca po tych rannych przy 30 bo zawsze wracaja jak nie ma jakies kichy jezeli rynki pozwola ,tutaj nie było, spólka dobrze zarabia tylko inwestory sa w niebiosach i juz 100 kwartalnie to malo a jak było 100rocznie było cacy ,inna rzecz ze spolka ma do rzyci pr jezeli chodzi o gpw niech sie uczy z bimedu tam codziennie jest info byle jakie ale info

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 01 sie 2020 10:25

Chciałem tylko z kronikarskiego obowiązku wspomnieć ze dzisiaj kurs zakończył na maskach i jeszcze wzbierali ile się dało na fix.

W przyszłym tygodniu 22.20
no dobra juz zjechaliscie mnie to dawac na ile wyceniacie tutaj kurs ,tylko rozsadnie bo ja sadze ze jak rynek pozwoli to wróca po tych rannych przy 30 bo zawsze wracaja jak nie ma jakies kichy jezeli rynki pozwola ,tutaj nie było, spólka dobrze zarabia tylko inwestory sa w niebiosach i juz 100 kwartalnie to malo a jak było 100rocznie było cacy ,inna rzecz ze spolka ma do rzyci pr jezeli chodzi o gpw niech sie uczy z bimedu tam codziennie jest info byle jakie ale info
paździoch nie rznij IDI.OTY....wiesz dlaczego tak jest ---bo to jest chcec zbierania akcji a nie Ubierania Leszczy w BALONY.....dlatego jest cisza...dlatego jest KRETYNSKIE ..pisanie o Oczekiwaniach rynku....

Pomysl...BOS wydaje reko ...na LPP z wycena 12.5 MLD PLN..bo rynek juz wiie ze mieli w 1 qw..W.Pie.rdol...360 Baniek..( zysk z 2018 roku poszedl w PISS...DU) ....bo rynek juz wie ze W niemczech samych bedą odpisy na 200 BANIEK....bo rynek wie Pansdemia nie odpuszcza...i moze byc coraz badzieje H.OOJowo.....i wiedzac JAKA jest H.oojowizna ...to jest REko 12.5 MLD PLn....

Jak bylo Dobrze....czyli jak spolka zarabiala 400-500 MLN rocznie..to mieli wycene 20 MLD PLN....jk jest PO H.OOJu na maxie...to wycena godziwa jest 12.5 MLD ???..

Jak XTb...zarabia 300 MLN w POl roku to" Rynek sie spodziwal ze w Pol roku..zarobi tyle co LPP w NAJLEPSZYM SWOIM ROKU.."...i dlatego " rynek"...z.je.bal jego kapitalziacja na 2 MLD PLN??....

pzreciez to jest zwykle IDIO.TY.CZNE PIER><DO>LENIE.....i takim pier.do.leniem byly podszyte te wszystkie artykuly.....o tym czego sie rynek spodziwal a czego nie...TI NE SPODZIWANIE..sie ...ksztaltuje REALNE wyceny tylko zyski...marze..perspektywy na dluzszą mete..... ITP ITD..



SZCZYtem PIER>DO>LENIA...jest np ten WYWIAD...w ktorym Koles..mowi o FATALNYCH wynikach za 2 qw..( 120 MLN PLN zyku netto) .w ktorym Prognozuje ze ....XTB w TYm roku zarobic moze nawet 500-800 MLN PLN.....a w przyszlym Ponizej 500 MLN...w ktorym to na tle takich danych jakie podaje nawija...ze JElsiby akcje bylo po 10 PLN...1.2 MLD WYCENY....to warto je brac...bo pzreciez Spodziwa sie sam 500-800 MLN PLN zyskow..czyli....JEgo laskawosc mowi ze przy P/E ...2.---1.x .....Mozna byloby brac XTB...... :lol: 8) :lol:

od 18:35

https://www.youtube.com/watch?v=OfseIr3kZFk

Pzreciez to jest Q.wa jakas juz tottalna SHIZA...co od.pier.da.laja pismaki....i caly ten BELKOT....o tym ile to wzrosl juz XTB....ze to spolka Covidowa...ze TO byla " realizacja zyskow" ....bo rynek sie Q.rea czegos innego spodziewal//...I MA W D.OO.PIE FAKTY....np..takie w KTORYCH porownuje CYFERKI...i wyceny do cyferek i wycen..innych spolek okraslajac co JEST BALONEM ..a co OKAZJA RYNKOWĄ,,,,

TO NIE SPODZIWANIA..buduja SILE SPOLEK.....tylko wyniki...JESLI ONE SA H.OO.JOWe spolka slabnie ..i popada w coraz wieksze problemy...z czasem ......PRZYCZYNA I SKUTKI....jesli one sa swietne SPolki rozdsną mają coraz wiekszy POWER ..mozliwosci rozwoju ....wieksych szans z Konkurencja..wieksze szanse na Przyciaganie do siebie KOLEJNYCH INWESTOROW....bo widza ze SPOLKA SIE PIEKNIE ROZWIJA...jest dobrze zarzadzana....ma coraz wiecej hajsu..np na dywidendy ....itp.itd..-- PRZYCZYNA I SKUTEK..----A spodziewaniem sie rynku szcegolnie przy P/E NISKIM..to jest tylko JAKIS ....BELKOT skierowany do I.DIO.TOW...


wlasnie dlatego na BALONIE BML...pieja z zachwytu sa OChy i achy....bo Miliardy szcepionek pojawi sie w przyszlym roku( a setki milionow juz pewnie w tym)....i bedzie Pozamiatane....wiec tzreba GRZAC ATMOSFERE poki czas zeby zbudowac jaknajwieksza baze i MOC sypac przy jak najwieksych mozliwych zyskach............i dlatego na XTB jajk juz cos piszą to w KONTAXCIE...PEKAJACYCH OCZEKIWAN..i BALONOW....a tak jest CISZA...zeby porownac XTB..do INNYCH spolek..i FUNDAMENTALNIE OKRESLIC czy to jest nadal OKAZAJA po takich wynikach po wzrstajacej bazie klientow...czy nie....vs INNE SPOLKI....

walsnie dlatego ten smiec BML,.,....wsedl do Mwigu a nie XTB...wlansi dlatego jest cisza o reko....po takich wynikach itp..poza jednym jakimsz d.oo.py wzietymi estymacjami..na 10.9....PLN....dlatego Jest w Artykulach NAwijka ze ....Spodziwano sie lepiej.....ze JAKBY ZRobILI....ROCZY WYNIK LPP z jego najlepszego CZASU....w 1 polroczyu ---Gdzie LPP byl wyceniany na 18-14 MLD...to moze byc i nie spadli z tych 3.5 MLD PLN....a ze zrobili TYLKo 300 BAniek..czyli o 100 MNIEJ niz LPP...w CALYM 2017 roku po ktorym byl wyceniany na .... 14-18 MLD PLN...to dlatego zje.bali go na 2 MLD PLN..kapitalzaicji....:lol: 8) :lol:


Po co takie peor.do.lety NA RYNKU ROBIC.....robic i pis.sa.c takie BZDURY...??...jak nie wiesz o co chodzi to zawsze chodzi o PIENIADZE..w tym przypadku PZryszle pieniadze....wynikajace z wartosci AKCJi IN FUTURE....ale zeby te mieniadze miec TO TZREBA MIEC AKCJE..najlepiej JAK NAJWEICEJ i JAK NAJTANIEJ....
Ostatnio zmieniony 01 sie 2020 10:46 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB - księga I

Postautor: fluidek » 01 sie 2020 10:40

O matko to cały weekend julkowego spamu jaką to perłę ma tylko ten niedobry rynek jej nie docenia bo woli CDR :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 01 sie 2020 10:49

O matko to cały weekend julkowego spamu jaką to perłę ma tylko ten niedobry rynek jej nie docenia bo woli CDR :lol:
RYnek to ja mam w d.oo.pie..rynek DLA mnie nie zarabia Zarabiam ja sam DLA SIEBIE swoimi DECYZJAMI.....

Rynek wycenial w 2014 Akcje 11 bit....na 10 PLLN za akcje....TO robil rynek jak bralem wtedy owe akcje a Rynek pozwolil mi na to....tak samo jak rynek pozwolil mi na to zebym Bral ...XTB w okolicach 7-9 PLN....

tyle znaczy rynek..Jedni oddaja inni biorą EI oddalo po 6 PLN....to tez byl rynek....Jedni sa Fra.je.rami..inni CWANIAKAMi....tym jest rynek.... :lol: 8) :lol:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 01 sie 2020 10:51

I tak najlepszy był ten artykul, że luka w górę się otworzy po wynikach haha
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB - księga I

Postautor: fluidek » 01 sie 2020 10:52

O matko to cały weekend julkowego spamu jaką to perłę ma tylko ten niedobry rynek jej nie docenia bo woli CDR :lol:
RYnek to ja mam w d.oo.pie..rynek DLA mnie nie zarabia Zarabiam ja sam DLA SIEBIE swoimi DECYZJAMI.....

Rynek wycenial w 2014 Akcje 11 bit....na 10 PLLN za akcje....TO robil rynek jak bralem wtedy owe akcje a Rynek pozwolil mi na to....tak samo jak rynek pozwolil mi na to zebym Bral ...XTB w okolicach 7-9 PLN....

tyle znaczy rynek..Jedni oddaja inni biorą EI oddalo po 6 PLN....to tez byl rynek....Jedni sa Fra.je.rami..inni CWANIAKAMi....tym jest rynek.... :lol: 8) :lol:
Tylko póki co rynek wyznacza julka kurs a nie ty.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: XTB - księga I

Postautor: trance » 01 sie 2020 10:53

Nawet w tym linku podanym gość mówi że kupili za kilka zł a wywalili akcje po 28. Ot, czysta realizacja zysku. Inni grubi pewnie już obrócili kasą 10 razy, jeden zarobił, drugi stracił a tu ciągle się wierzy, że mityczny gruby szarpie rynkiem, wywołuje panikę i zbiera wszystko jak leci, tylko pod progiem by się nie ujawnić :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości