XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 27 kwie 2021 09:33


Dobra już tak nie sap się bo goraczki dostaniesz, to już wszytsko wiemy od roku to samo piszesz wiec wydawało mi się że chciałbyś żeby cię ktoś pochwalił od czasu do czasu , zachwycił sie bo po co powtrza c to samo w kółko Macieju , dlatego do tego wracasz wiec poprosiłem Zenobiusza. Ale pewnie ma lekcje , skończy to napewno strzeli ci zachwyta i splendora. Troszeczkę cierpliwości jak za na takiego długodystansowca strasznie niecierpliwy jesteś.

GIBONIE.....To co powtarzam to moja sprawa....i mam to gdzies.... dlaczego masz z tym problem.....

Punkt widzenia zalezy od puntu siedzenia....inaczej sie patrzy na tego typu dywidendy...czy stopy zwrotu...jak sie ma np XXX. K akcji a inaczej jak np 1000 akcji....a jeszcze inaczej jak np Glowny ktory ma ponad 78 MLn akcji....i z samej dywidendy przytuli w tym roku grubo ponad 100 MLN PLN..juz opodatkowanej kasy.....---ktora dodatkowo nie wchodzi np w Danine solidarnosciowa..4%....przy dochodach ponad 1 MLN PLN....

wiec...dla jednych wejscie w XTB..moglo byc bledem....i powodowac frustracje jak to jest w twoim przypadku.....ale nie dla mnie ....Bo mam z niej ciekawe profity keszowe...ale patrzac na potencjal rozwoj...wyceny VS..wiele innych spolek..uwazaam ze Wycena tej spolki powinna byc o wiele wiele wiksza niz jest obecnie na rynku....I tak jak mowie od roku XTB..mi przypomina casus CDR z 2015 -2016 roku..lub 11 bit tez z owych czasow gdzie kiszono go po 70 PLN pzrez 1.5 roku zeby potem pojechac nawet na 600 PLN... .....2 MLD wyceny...na spolke ktora potrafi generowac 400 mln zysku....nie ma dlugu ma 1 MLD keszu na rachunkach.....i potrafi sie nadal mocno rozwijac w Bardzo ciekawej branzy.....to dla mnie smiech na sali.....i Okazaj inwestycyjna......tak jak smiechem byla kiedys wycena 11 BIT..przy 70 PLN....i CDR..przy 20 PLN......gdzie "rynek" przez dlugi okres utrzyaml kurs w konsolidacji i udawal ze nie widzi pro-wzrostowego potencjalu spolek......------Tak ja na to patrze...ty mozesz inaczej ....TO JUZ TWOJA BROCHA.....ze z TYM moim postzreganiem ....XTB i mojej pozycji portfelowej ..... MASZ PROBLEM------poniewaz z jakiegos powodu ......ZAL D.OO.PE CI SCISKA...

P.S ..jeszce raz powtarzam..XTB to jest jeden z nielicznych na naszym bananie kandydatow zeby w swojej dzialnosci operacyjnej byl znaczaca spolka Globalna....juz jest waznym graczem w EUROPIE...i juz ten sam fakt tez powoduje ze " bananowy rynek" go zbyt nisko wycnia...nie wspominajac juz kwestii Fundametalnych....oraz Mozliwosci dalszego rozwoju...BO PZRECIEZ NA GIELDZI KUPUJE SIE PRZYSZLOSC....dlatego warto bylo na poczatku 2020 roku...kupowac XTB po 3-5 PLN...tak samo jak moim zdniaem warto kupowac XTB..po te Kilkanascie PLN..bo w przyszlosci Kurs i wycena XTB..powinna byc duzo duzo wyzsza...a obecnie Spolka to juz zupelnie INNA LIGA....od tej ktora miala 12-13 PLN..w 2016 roku....po debiucie....na BANANIE.......-----MOIM zdaniem patzrac po wynikach ilosciach klientow...dynamice rozwoju...finansach ..itp itd........ta spolka powinna kosztowac znacznie wiecej..niz tylko pare PLN wyzej..niz to bylo w 2016 roku....---I tego sie trzymam....JA MAM CZAS...a moj portfel ma jeszce wiekszy czas..bo GO ze soba nie zabiore w "zaswiaty"....tylko zostanie dla potomkow.......

P.S2...wszystko co pisze na forum...PISZE ZE SWOJEJ PERSPEKTYWY WIDZENIA...---wali mnie twoja perspektywa...kazdy ma swoj portfel i kazdy jest jego kowalem.....

REKLAMA


Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: XTB - księga I

Postautor: Luka69 » 27 kwie 2021 10:32

Obrazek



:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrazek

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 27 kwie 2021 10:38

Obrazek



:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

skoryguj wreszcie ten wykres o dywidende !

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 27 kwie 2021 10:43


skoryguj wreszcie ten wykres o dywidende !
dziecko zainwestuj w siebie


Obrazek
Obrazek

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 27 kwie 2021 10:45

masz tutaj

https://www.amibroker.com/poland.html

bedziesz robił cuda
bo darmowe mieso to psy jedza
a ty chyba ....
Obrazek

Luka69
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 27 kwie 2021 05:49

Re: XTB - księga I

Postautor: Luka69 » 27 kwie 2021 10:48

chcesz byc profesjonalista ?
to korzystaj z tego co profesjonalisci
Obrazek

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: XTB - księga I

Postautor: Myers. » 27 kwie 2021 10:50

Julek zmień czcionkę z czerwonej na zieloną :!:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 27 kwie 2021 11:35


Dobra już tak nie sap się bo goraczki dostaniesz, to już wszytsko wiemy od roku to samo piszesz wiec wydawało mi się że chciałbyś żeby cię ktoś pochwalił od czasu do czasu , zachwycił sie bo po co powtrza c to samo w kółko Macieju , dlatego do tego wracasz wiec poprosiłem Zenobiusza. Ale pewnie ma lekcje , skończy to napewno strzeli ci zachwyta i splendora. Troszeczkę cierpliwości jak za na takiego długodystansowca strasznie niecierpliwy jesteś.

GIBONIE.....To co powtarzam to moja sprawa....i mam to gdzies.... dlaczego masz z tym problem.....

Ja pi.erdole cały laborat tylko dla Mnie!!! Dedykowany :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Szkoda że nie przeczytam całego. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jaki ja mam z toba problem przecież walczę o pochwały dla ciebie i nic wiecej żeby chłopaki ci e pochwali i zachwycili się twoją inwestycją . Docenili że weźmiesz dywę i wogóle . Pisałem ci żebyś nie sapał bo się spocisz albo jeszcze gorzej dostaniesz jakiejś gorączki . A ty dalej sapiesz .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Martyr
Kapitan
Posty: 43721
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 27 kwie 2021 11:57

Nie no, bynajmniej ja jestem pod wrażeniem......moja łapka w górę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: XTB - księga I

Postautor: FURIA1968 » 27 kwie 2021 12:49


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 27 kwie 2021 13:03

Wywiad z prezesem o 12:00 czy będzie klasyczne sypanie gdy prezes pojawia się w parkiet tv? :D
https://www.parkiet.com/Parkiet-TV/3042 ... iecej.html
Klasycznie nie było, więc może warto przestawić myślenie i zacząć widzieć północny kierunek 8)

Martyr
Kapitan
Posty: 43721
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 27 kwie 2021 13:03

Możesz pokrótce w punktach streścić czego dotyczył.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: XTB - księga I

Postautor: FURIA1968 » 27 kwie 2021 13:04

Wywiad z prezesem o 12:00 czy będzie klasyczne sypanie gdy prezes pojawia się w parkiet tv? :D
https://www.parkiet.com/Parkiet-TV/3042 ... iecej.html
Klasycznie nie było, więc może warto przestawić myślenie i zacząć widzieć północny kierunek 8)
Tez tak uwazam,dzisiaj konczymy na zielono. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 27 kwie 2021 13:43

Wywiad z prezesem o 12:00 czy będzie klasyczne sypanie gdy prezes pojawia się w parkiet tv? :D
https://www.parkiet.com/Parkiet-TV/3042 ... iecej.html
Klasycznie nie było, więc może warto przestawić myślenie i zacząć widzieć północny kierunek 8)
Tez tak uwazam,dzisiaj konczymy na zielono. 8)
to co zwrociło moja uwagę....to fakt ze prezes pzrestaje owijac w bawełne...Chce..zeby XTB byl pierwszym wyborem dla inwestorow zarowno jelsi chodzi o akcje..etf..jak i CFD....chca byc najwieksi najlepsi.....------i jak mowi "naprawde wierzy ze to sie uda".... :roll:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 27 kwie 2021 17:39

Na jutro grenadierzy zajmują pozycje :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości