XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 06 wrz 2022 23:34

Ale wpier....ol na WIG20. Historyczny!

To już nie jest przypadek. Piękna władza, piękne kompetencje i piękne efekty. Trzeba było tylko poczekać. Pytanie co się stanie, jak odsetki od długu przekroczą 10% budżetu.

Kolejne pokolenia Polaków będą spłacać rządy tej intelektualnej ameby, jaką mamy dzisiaj w zakresie finansów.
A ja myślałem, że syf się zaczął, gdy Tusk zaorał i przeżarł OFE :lol:
Do teraz broni swojej decyzji, więc lepiej mieć to i przedłużenie wieku emerytalnego z tyłu głowy, gdy będziemy przy urnach za rok.

btw. Dryniol dalej jest w hossie? :)

Rif1977 jak CD Projekt był po 450 zł, a ja pisałem, że leci na 50 zł, to ze mnie drwileś i krzyczałeś że ta perła bedzie po 1.000 zł, a teraz fra.jerze udajesz tutaj mądrego :?: :!: :roll:
Ja na Tauronie w tym czasie jak Projekt leciał na ryja, zarobiłem z 10 razy, wykorzystując korekty, a to że poleci, to nawet o tym pisałem kilka tygodni temu :roll:
Więc nie graj tutaj mądrośa fra.jerze :!: :roll:
Moje portfelowe spółki i tak się dobrze trzymają, jak na ten syf który zrobiła w Polsce PiSuarowa mafia, ma.tole :idea: :roll:
Druniu powiedz mi tylko jedno:

Czy dalej zarabiasz na spadkach nie dotykając kontraktów?
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

REKLAMA


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: XTB - księga I

Postautor: Erudyta » 07 wrz 2022 07:03

Ale wpier....ol na WIG20. Historyczny!

To już nie jest przypadek. Piękna władza, piękne kompetencje i piękne efekty. Trzeba było tylko poczekać. Pytanie co się stanie, jak odsetki od długu przekroczą 10% budżetu.

Kolejne pokolenia Polaków będą spłacać rządy tej intelektualnej ameby, jaką mamy dzisiaj w zakresie finansów.
Wyslij swoje cv. Będziesz obok Petru jedyna nie ameba :lol:
Ty to jestes jak te ruskie zombie karmione propaganda. Nas..ra...ja ci na twarz, a ty powiesz ze cieplo i fajnie.
Z calym szacunkiem, ale konkurencja polityczna proponowala wszystko to, co pis. Jedyna roznica w intensywnosci dzialan.
Przyklad: covid 19. Niemal cala opozycja domagała sie testowania wszystkich przesiewowo, przymus szczepien, lockdowny bez gadania co kilkamiesiecy i tak dalej.
Jeżeli nalozymy na to sposob rządzenia PO z PSL nie tak dawno temu, gdzie bankructwo bylo faktem /ustawa o ofe!/ to jeżeli teraz majac wojne i gigantyczne wydatki z tym zwiazane, covid, itd wciąż nie utonelismy, to pis jest calkiem niezly. Koszty sa i beda, wszyscy je mocno odczujemy.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 07 wrz 2022 09:53


Rif1977 jak CD Projekt był po 450 zł, a ja pisałem, że leci na 50 zł, to ze mnie drwileś i krzyczałeś że ta perła bedzie po 1.000 zł, a teraz fra.jerze udajesz tutaj mądrego :?: :!: :roll:
Ja na Tauronie w tym czasie jak Projekt leciał na ryja, zarobiłem z 10 razy, wykorzystując korekty, a to że poleci, to nawet o tym pisałem kilka tygodni temu :roll:
Więc nie graj tutaj mądrośa fra.jerze :!: :roll:
Moje portfelowe spółki i tak się dobrze trzymają, jak na ten syf który zrobiła w Polsce PiSuarowa mafia, ma.tole :idea: :roll:
Dyniolku, kupowałem CDP po 12 i sprzedawałem powyżej 400, a że aż taki zonk zrobią z ostatnią gra, to mało kto się spodziewał. Swoje odrobią, o nich się nie martw :) Widać, że ci żyłka pęka, ale.to nie mój problem. Jak jesteś geniuszem, który największej zarabia na łapaniu noży, to po co w ogóle naganiasz na te śmieci państwowe? Pytanie retoryczne, bo głupka po fakcie zżynasz i nigdzie nie pisałeś, że sprzedałeś Tauron na górce. Jesteś jak spece od wstecznej AT.

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: Martins_57614 » 08 wrz 2022 10:10

Ale wpier....ol na WIG20. Historyczny!

To już nie jest przypadek. Piękna władza, piękne kompetencje i piękne efekty. Trzeba było tylko poczekać. Pytanie co się stanie, jak odsetki od długu przekroczą 10% budżetu.

Kolejne pokolenia Polaków będą spłacać rządy tej intelektualnej ameby, jaką mamy dzisiaj w zakresie finansów.
Jaki historyczny? W marcu 2020 roku Wig20 był cirka 1350 pkt...
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 11 wrz 2022 13:07


Rif1977 jak CD Projekt był po 450 zł, a ja pisałem, że leci na 50 zł, to ze mnie drwileś i krzyczałeś że ta perła bedzie po 1.000 zł, a teraz fra.jerze udajesz tutaj mądrego :?: :!: :roll:
Ja na Tauronie w tym czasie jak Projekt leciał na ryja, zarobiłem z 10 razy, wykorzystując korekty, a to że poleci, to nawet o tym pisałem kilka tygodni temu :roll:
Więc nie graj tutaj mądrośa fra.jerze :!: :roll:
Moje portfelowe spółki i tak się dobrze trzymają, jak na ten syf który zrobiła w Polsce PiSuarowa mafia, ma.tole :idea: :roll:
Dyniolku, kupowałem CDP po 12 i sprzedawałem powyżej 400, a że aż taki zonk zrobią z ostatnią gra, to mało kto się spodziewał. Swoje odrobią, o nich się nie martw :) Widać, że ci żyłka pęka, ale.to nie mój problem. Jak jesteś geniuszem, który największej zarabia na łapaniu noży, to po co w ogóle naganiasz na te śmieci państwowe? Pytanie retoryczne, bo głupka po fakcie zżynasz i nigdzie nie pisałeś, że sprzedałeś Tauron na górce. Jesteś jak spece od wstecznej AT.
Rif1977 jak Ty miałeś CD Projekt po 12 zł, to ja wtedy miałem Amicę po 3,50 zł, a nie Taurona :roll: Od wstecznej AT to Ty jesteś ma.tole, bo "przewidujesz" to co już na giełdzie było, a ja przewiduję te trendy, które są dopiero przed nami, ma.tołku :roll:
W rzeczywistości prawda o Tobie Rif1977, o dryniolu, o Tauronie i o CD Projekt z przełomu roku 2020/2021 jest taka jak niżej...
.....a to, że kupiłeś CD Projekt po 12 zł, i sprzedałeś po 400 zł, to sobie możesz pisać na forum chyba tylko po to, żeby się dowartościować kłamliwa szujo :roll: Wiesz, ja też kupiłem Mercatora po 7 zł, a sprzedałem po 700 zł :roll:.;

autor: dryniol » czw, 31 gru 2020, 15:44
Najlepsze życzenia od dryniola dla wszystkich moich oponentów. Oby was ta Projektowa spadająca gwiazda
za bardzo nie przygniotła w 2021 roku i żebyście w końcu zrozumieli tego głupiego dryniola :P
Jest czas na kupno, jest czas na sprzedaż. Gamedev, krypto i inne balony, to czas na sprzedaż moi drodzy,
energetyka to czas na kupno, a na Nowy Rok proponuję wam oglądnięcie filmu "Zakład o jednego dolara" 8)
Może z filmu coś do was trafi, jak nie trafia to co pisze głupi dryniol :P :lol:
Wszyscy kupują a głupi dryniol sprzedaje, wszyscy sprzedają a głupi dryniol kupuje, jak tych dwóch z filmu :P :lol: :lol:

Do siego roku gamingowe "mistrze" :P :lol:

autor: Rif1977 » pt, 01 sty 2021, 19:19
Dziękujemy, za rok porównamy Tauron i CDR. Fajnie będzie się z durnia pośmiać ;)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 12 wrz 2022 08:28

[
.....a to, że kupiłeś CD Projekt po 12 zł, i sprzedałeś po 400 zł, to sobie możesz pisać na forum chyba tylko po to, żeby się dowartościować kłamliwa szujo :roll: Wiesz, ja też kupiłem Mercatora po 7 zł, a sprzedałem po 700 zł :roll:.;
W tym co napisałem, nie ma ksztyny kłamstwa, podobnie jak z tym, że brałem 11bit że średnia 60 i sprzedawałem za 500. Język zawiści masz taki, że nadawalbys się do partii, która tak potępiasz. Dalej bądź pośmiewiskiem tego forum. Na suneksie już nie medrkujesz?

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 12 wrz 2022 20:01

Czy tylko ja mam wrażenie ze kurs konsoliduje tak jakby zaraz miał wskoczyć na kolejne piętro i znowu się konsolidować :roll:

Mms86
Młodszy chorąży
Posty: 523
Rejestracja: 06 maja 2019 13:39

Re: XTB - księga I

Postautor: Mms86 » 13 wrz 2022 22:02

Czy tylko ja mam wrażenie ze kurs konsoliduje tak jakby zaraz miał wskoczyć na kolejne piętro i znowu się konsolidować :roll:
Raczej standardowo noe ma sił na dojście nawet do 22,70…przy 22 uruchamia się mega dystrybucja wiec zakislo na 21,xx

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 13 wrz 2022 22:12

mega dystybucja? dziś obrót raptem niecałe 2 mln... waciki.
zmienność niesamowita, dzis wykosili longi na amerykańcach, nasdaq na czerwono ponad 5%. wywaliło vix w kosmos, dla xtb to "woda na młyn". do końca kwartału niedaleko. noga na nogę...

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 13 wrz 2022 22:17

Obrazek

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 13 wrz 2022 22:25

halinka, jakis komentarz do tych bohomazów pokazujących pokazujących przeszłość?

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 13 wrz 2022 22:27

Nie mam pojęcia Ja na takim czymś nie gram u mnie musi być albo Góra albo dół a takie boczniaki to się traci pieniądze
To nie moja bajka
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 13 wrz 2022 22:29

:evil: :lol:
Nie mam pojęcia Ja na takim czymś nie gram u mnie musi być albo Góra albo dół a takie boczniaki to się traci pieniądze
To nie moja bajka

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: Martins_57614 » 15 wrz 2022 16:28

Nie mam pojęcia Ja na takim czymś nie gram u mnie musi być albo Góra albo dół a takie boczniaki to się traci pieniądze
To nie moja bajka
Kolejny forumowy ***...

Kupiłem w 2020 r. wziąłem 2 dywidendy i kurs mam ponad 100%, a to że się kisi co mi tam... kisiło się na 15, 16, 17, 18, 19, 20 teraz na 21 zł niech się kisi do 100 zł, nigdzie mi się nie śpieszy :lol: :mrgreen:
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 15 wrz 2022 17:15

a ja ci powiem tak ustawilem sie po 14-ej i juz mam ponad 3 kilo zlotych
a minimum to 1 500 zl wezme z tego dzisiaj

taki ze mnie forumowy *****


Obrazek

pozdrawiam
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości