XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 24 lis 2022 15:00

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

REKLAMA


Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: Martins_57614 » 24 lis 2022 15:13

to co dziś kończymy korektę, czy dalej męczymy bułę? :mrgreen:
Dzienna świeca nie ma znaczenia, ważna jest tygodniowa.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 24 lis 2022 15:14

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 24 lis 2022 15:33

to co dziś kończymy korektę, czy dalej męczymy bułę? :mrgreen:
Dzienna świeca nie ma znaczenia, ważna jest tygodniowa.
martins, skąd taka teoria?

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: Martins_57614 » 25 lis 2022 08:40

to co dziś kończymy korektę, czy dalej męczymy bułę? :mrgreen:
Dzienna świeca nie ma znaczenia, ważna jest tygodniowa.
martins, skąd taka teoria?
Dla mnie nie ma znaczenia miało być :mrgreen:
Jestem inwestorem długoterminowym, wahania kursu mnie nie interesują. Czekam na kolejną dywidendę 8)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 25 lis 2022 08:56

Dzienna świeca nie ma znaczenia, ważna jest tygodniowa.
martins, skąd taka teoria?
Dla mnie nie ma znaczenia miało być :mrgreen:
Jestem inwestorem długoterminowym, wahania kursu mnie nie interesują. Czekam na kolejną dywidendę 8)
popieram... ja na świeczki nie patrzę, tym bardziej, że fundamentalnie nic się w spółce nie zmienia, zmienność nadal rządzi a za chwilę zapewne znowu goraczka covidowa, patrząc po tym, co w chinach się dzieje, więc dodatkowy bodziec dla zmienności

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 25 lis 2022 11:48

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 25 lis 2022 17:27

Dzienna świeca nie ma znaczenia, ważna jest tygodniowa.
martins, skąd taka teoria?
Dla mnie nie ma znaczenia miało być :mrgreen:
Jestem inwestorem długoterminowym, wahania kursu mnie nie interesują. Czekam na kolejną dywidendę 8)
Będę zdziwiony jak kurs przed odcięciem o dywidendę będzie poniżej 40

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 26 lis 2022 09:49

po czym poznać, że mikro ma rację o upośledzeniu dryniola?
mikro mu napisał, że wrzucił go do ignorow, żeby nie widzieć jego debl..nych wpisów, a ten mu odpowiada :lol:

ps. też proponuję wrzucić dryniola do ignorow, co sam również zrobiłem :mrgreen:

dla tych, którzy nie cenią swojego czasu i chcą z nim dyskutować - prośba tylko, żeby go nie cytować, bo wtedy wyswietla jego cytowany wpis
dziękuję z góry :mrgreen:

smalec_alfa po czym poznać upośledzenie Twojego kolesia z kółeczka wzajemnej adoracji Mikro_B :?:
Dał mnie ma.toł do ignorów kilka dni temu, a dalej czyta moje posty na PKP Cargo i mi na nie odpowiada :P :lol:
viewtopic.php?f=1&t=249696&start=570
Tak przy okazji leszcze z kółeczka wzajemnej adoracji; LECICIE DALEJ W DÓŁ NA PRZEBITYM BALONIKU :!: :idea: 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 26 lis 2022 10:13

po czym poznać, że mikro ma rację o upośledzeniu dryniola?
mikro mu napisał, że wrzucił go do ignorow, żeby nie widzieć jego debl..nych wpisów, a ten mu odpowiada :lol:

ps. też proponuję wrzucić dryniola do ignorow, co sam również zrobiłem :mrgreen:

dla tych, którzy nie cenią swojego czasu i chcą z nim dyskutować - prośba tylko, żeby go nie cytować, bo wtedy wyswietla jego cytowany wpis
dziękuję z góry :mrgreen:

b]smalec_alfa[/b] po czym poznać upośledzenie Twojego kolesia z kółeczka wzajemnej adoracji Mikro_B :?:
Dał mnie ma.toł do ignorów kilka dni temu, a dalej czyta moje posty na PKP Cargo i mi na nie odpowiada :P :lol:
viewtopic.php?f=1&t=249696&start=570
Tak przy okazji leszcze z kółeczka wzajemnej adoracji; LECICIE DALEJ W DÓŁ NA PRZEBITYM BALONIKU :!: :idea: 8)
Durniolku, jak byś miał minimalne resztki mózgu pod kopułką, co nic od dawna na to nie wskazuje :lol: to byś wiedział, że pokazuje posty, jak są cytowane przez innych użytkowników, a jak jest na wylogowanym, również pokazuje. Zdziwiony co, że tak to działa? Nie dziękuj, ze Ci podpowiedziałem, miałem chwilę słabości. :mrgreen:

O upośledzeniu Twoim, świadczy fakt, że zabolała Cię d.pa, bo napisałem prawdę o spółce, którą masz w stopce na jej wątku. :lol:
I teraz nie wiem, że czy jesteś na tyle upośledzony i nie trafiłeś na jej wątek, żeby odpowiedzieć czy po prostu zapiekła Cię d.pa i przybiegłeś się poskarżyć, znowu próbując wywołać innych użytkowników, by mieć pretekst do pisania o wyimaginowanym przez Ciebie "kółeczku wzajemnej adoracji"? :lol:

Dziwisz się, że znaczna większość użytkowników, ma o Tobie podobne zdanie na forum? Ja wcale. :mrgreen:

Co do XTB, spójrz na wykres melepeto, bo o fundamentach nie będę się wypowiadać. Kto mądry sam wie, a zaklinanie i wycie leszcza, co nie ma tej spółki w swojej stopce po forach, naprawdę niczego nie zmieni. :mrgreen:

No, ale co ma napisać Durniol, który ma nikłe pojęcie o otaczających go rzeczach?
Durniol, już mi nawet Ciebie nie szkoda. :lol:


Znowu kabaret durniolowy na weekend za darmo się szykuje.
Proponuje jednak założyć wątek weekendowy, bo nie wiem, czy wiesz Durniol, ale znowu swoje bzdury piszesz na wątku spółki, ponoć której nie masz. :lol: :lol: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 26 lis 2022 10:44

Mikro_B to po co mnie dajesz do ignorów ma.tołeczku, skoro dalej czytasz moje posty, i mi na nie odpowiadasz :?: :lol:
Chyba tylko Ty w tym widzisz jakiś sens ma.tołku :lol:
Twój koleś smalec_alfa śmiał się ze mnie że Ci odpisałem i twierdził, że z tego powodu jestem upośledzony :roll:
Krótko puentując; DWA DE.BILKI Z KÓŁECZKA WZAJEMNEJ ADORACJI :!: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 26 lis 2022 10:50


Twój koleś smalec_alfa śmiał się ze mnie że Ci odpisałem i twierdził, że jestem upośledzony :roll:
Potwierdzam i podtrzumuję Durniol jego diagnozę - miał chłop rację, zresztą nic nowego nie odkrył :!:

:lol: :lol: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 26 lis 2022 12:39

Po czym poznać upośledzenie Mikro_B :?:

autor: Mikro_B » sob, 29 paź 2022, 16:56 - wątek XTB
Nie od dziś wiadomo na forum, że się nie tyka spółek z jego stopki. :mrgreen:
viewtopic.php?f=1&t=245703&start=15870


autor: Mikro_B » sob, 26 lis 2022, 10:47 - wątek PKP Cargo
Kto został:
14,5 w zasięgu. Zobaczymy co dalej, ale widać jak ostatnio skubali z lewej ostro.
Do rozegrania na szybko, jak znalazł. :!:
Ja już podziękował za zarobek. :mrgreen:
viewtopic.php?f=1&t=249696&p=9478961#p9478961

Diagnoza; Rozdwojenie jaźni :!: :lol: :lol:

Ja przynajmniej jestem konkretny w swoich postanowieniach i wpisach, a upośledzony leszcz Mikro_B zmienia zdanie
(czy to w sprawie ignora dla mnie, czy to w sprawie nietykania spółek z mojej stopki), tak często jak swoje śmierdzące skarpetki :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 26 lis 2022 14:38

Durniolku, jakbyś był dorosły, albo chociaż z dorosłymi się zadawał, to byś wiedział, że żadna kasa nie śmierdzi, choćby nawet capiła, jak Twój niezmieniany pampers. :lol: :lol: :lol:

XTB w korekcie, więc dla rozrywki PKP na chwilkę, niemalże jako daytrading. :mrgreen:
Spekuła Twoją perłę ze stopki podbiła i spekuła spuści, nie ma co się rozczulać...

Durniolku, a upośledzone to są Twoje posty na wątku XTB na forum bankiera, bo zieją desperacją taką samą, jak tutaj. :!:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 26 lis 2022 20:48

Przestańcie próbować z nim rozmawiac merytorycznie. Na bankierze drą łacha z ***, co oznacza, że już osiągnął poziom dna. Poziom desperacji wysoki :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości