XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 10 sie 2021 19:58



To ten GHOST taki ostry mnie mówił a raczej odgrażał że dojedzie mnie tutaj po 10 zeta z banda swoich ziomków z gimabazy z pod trzepaka ale chyba się wyrwałem śmierci w ostatniej chwili skoro to taki wariat i jego ekipa.

A co z tym caisem dorwał go z ekipą i dojechał?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ciężko powiedzieć biegał za nim jak cień i szczuł ciągle aż gość zniknął.... prawdopodobnie nie wytrzymał bezprecedensowego hejtu jaki go spotkał ze strony ghosta
Wyżywał się nad jakimś słabiakiem jakby dojechał durniola na Tauronie albo Czensa z Biomeda to bym powiedział że jest mocny ale z forumową wagą cieżką forumowej głupoty jest bezradny .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tu się kręci ostra bajera czekałem aż w końcu się pucniesz wariacie długo w norze siedziałeś milcząc jak na okolicznosci :lol:
Z takimi fanatykami jak pens czy tauroniol to ja nie mam podjazdu do żadnej bajerki za cienki jestem w uszach.
Zenek sam jesteś hejterem wylewasz hejt na leшaków i innych zwierzaków cała dobę a ja jak Mariusz bezprecedensowo poszczególne fakty/wypowiedzi komentuje
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 10 sie 2021 20:01

Co do tematu zaś gibonku ! Coraz niżej z kwitem jesteś, co? A i dyszka też coś dopadnie mordeczko

Czy ty jak hantar po 2zl kwit ladowales
I jak dryniol na spadku zarabiasz
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 10 sie 2021 20:16

Ja już dawno nie hejtuje

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 10 sie 2021 22:25


Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 10 sie 2021 22:26

Co do tematu zaś gibonku ! Coraz niżej z kwitem jesteś, co? A i dyszka też coś dopadnie mordeczko

Czy ty jak hantar po 2zl kwit ladowales
I jak dryniol na spadku zarabiasz
Masz wyobrażnie dzieciaku pielęgnuj to w sobie.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 10 sie 2021 22:53

Dzięki mordeczko fajnie cieszę się traktuje to jako komplement cieszę się że miło wspominasz nasze kontakty i jesteś fajnym wyluzowanym gościem zeby wszyscy byli tacy eleganccy jak ty. Wywaliłeś xtb? Chyba nie co? To by nie pasowało do tak stonowanej inwestycyjnie persony. To po ile masz i ile na spadkach zarabiasz i jak to robisz?
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 10 sie 2021 22:59

Dzięki mordeczko fajnie cieszę się traktuje to jako komplement cieszę się że miło wspominasz nasze kontakty i jesteś fajnym wyluzowanym gościem zeby wszyscy byli tacy eleganccy jak ty. Wywaliłeś xtb? Chyba nie co? To by nie pasowało do tak stonowanej inwestycyjnie persony. To po ile masz i ile na spadkach zarabiasz i jak to robisz?
że niby tacy jak ja nie sprzedają papierów nigdy.

Jeszcze raz powtarzam . Masz wyobrażnie dzieciaku pielęgnuj to w sobie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 10 sie 2021 23:01

Jak sprzedales to przepraszam i szacunek i jednocześnie mi przykro trochę. Nie mam aż tyle czasu śledzić wszystkie twoje ruchy chociaż bym chciał bardzo. Ale faktycznie coś mi świta ze rekawiczkowym wojownikiem zostałeś fajnie fajnie powiedz jak sprzedasz xd
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 11 sie 2021 09:44

Jak sprzedales to przepraszam i szacunek i jednocześnie mi przykro trochę. Nie mam aż tyle czasu śledzić wszystkie twoje ruchy chociaż bym chciał bardzo. Ale faktycznie coś mi świta ze rekawiczkowym wojownikiem zostałeś fajnie fajnie powiedz jak sprzedasz xd
Widzisz Zenobiusz jedyne co się naprawde w życiu się liczy to szacunek ziomków z ulicy!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

kondziol89
Młodszy chorąży
Posty: 521
Rejestracja: 14 lut 2020 16:40
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XTB - księga I

Postautor: kondziol89 » 11 sie 2021 10:19

Problem z laptopem? No to zapraszam :D Diagnoza jak zawsze bezpłatna :)

https://www.galileo.krakow.pl/serwis-on-line/

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: XTB - księga I

Postautor: FURIA1968 » 11 sie 2021 12:24

Nadal tu jestem i kolejny dobry komunikat https://ir.xtb.com/xtb-africa-pty-ltd-z ... sci-w-rpa/ 8)

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 11 sie 2021 12:48

Nadal tu jestem i kolejny dobry komunikat https://ir.xtb.com/xtb-africa-pty-ltd-z ... sci-w-rpa/ 8)
ale Furia zapomniałaś, że na tym wątku tylko źle można pisać o xtb :lol:

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 11 sie 2021 13:40

Nadal tu jestem i kolejny dobry komunikat https://ir.xtb.com/xtb-africa-pty-ltd-z ... sci-w-rpa/ 8)
tak sobie się rozmarzyłem, że mogłoby być to samo, co na Ml System w ub. roku.
Dali info i nic, dopiero na drugi dzień rakieta 50% jak przetrawili je wieczorem :mrgreen:

ale samo info przyznam petarda, tym bardziej, ze xtb mówiło otwarcie, że nie spodziewa się licencji w rpa w najbliższym czasie, bo skomplikowany temat
Ostatnio zmieniony 11 sie 2021 13:54 przez smalec_alfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Vadera
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2020 19:43

Re: XTB - księga I

Postautor: Vadera » 11 sie 2021 13:48

Nadal tu jestem i kolejny dobry komunikat https://ir.xtb.com/xtb-africa-pty-ltd-z ... sci-w-rpa/ 8)
tak sobie się rozmarzyłem, że mogłoby być to samo, co na Ml System w ub. roku.
Dali info i nic, dopiero na drugi dzień rakieta 50% jak przetrawili je wieczorem :mrgreen:
A co tu trawić?
RPA to nie emiraty, info o licencji w ZEA bez wpływu na kurs, więc teraz tym bardziej bez znaczenia.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 11 sie 2021 13:51

Też tu sobie siedzę. Dali ciała z krypto, ale to zdarzenie pojedyncze, zmienności na ten moment są lipne, ale jak słusznie *** że stooqa zauważył, będą beneficjentami, gdy takowe nadejdą, a to powinno nastąpić niebawem. Tymczasem dwa wielkie nowe rynki otworzyły się, czego owoce przyjdą znaczące. Tu nie ma miejsce na panikę, tylko siedzieć z pupą i to nie rok, ale z 3-5 minimum, kiedy już będą profity z.nowych rynków, które nie są w cenie. Komunikaty może były, ale nie to, jakie z tego powinny być korzyści.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości