XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 11 cze 2021 12:21

Nie ekscytujcie się tak pisiorki.

Bardzo proszę, nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Jeśli z mojego postu wyczytałeś, że na privie mam zamiar tłumaczyć Ci dlaczego obecny rząd jest jaki jest, to jeszcze się tego nie nauczyłeś.

Kontynuujcie więc proszę czerpanie wiedzy na temat obecnej sytuacji kraju i jego perspektyw z TVP i temu podobnych wynalazków.
Ja na pewno nie mam poczucia misji udowadniania wszelkim mato..łkom, że nimi są.
I to by było na tyle.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43799
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 11 cze 2021 12:25

Pisałem samozaoranie :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 11 cze 2021 12:28



To by znaczyło że jesteś twardym elektoratem Pis-u , chyba się zapętliłeś PO mat.ołku.
Rozumiem, że Kaczyński sprał Wam mózgi do cna, ale mimo tego powinniście wiedzieć, że jak ktoś słusznie zauważa, że obecny rząd to najgorsze co mogło spotkać ten kraj od 30 lat wcale automatycznie nie oznacza, że ten ktoś jest elektoratem PO czy innego KO.

Jeśli wypowiedź jest dla Ciebie zbyt złożona, wyślij priva, wyjaśnię prościej.
Wyjasnij mi na privie prościej . Poproszę . Wszystkie argumenty ekonmiczne , społeczne , hsitoryczne, demograficzne i jakie jeszcze ci przyjdą do głowy dlaczego ten rząd to najgorsze co mogło spotkac ten kraj od 30 lat.

Czekam z niecierpliwością tylko żeby to nie były jakieś argumenty z banerów KOSA wklejanych z soku dla buraków tylko poważne poparte liczbami i statystykami z GUS dane.

Już sie nie mogę doczekać tej litanii argumentów. Cały się trzesę z niecierpliwości a każda sekunda oczekiwania wydaje się wiecznoscią.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ekscytujcie się tak pisiorki.

Bardzo proszę, nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Jeśli z mojego postu wyczytałeś, że na privie mam zamiar tłumaczyć Ci dlaczego obecny rząd jest jaki jest, to jeszcze się tego nie nauczyłeś.

Kontynuujcie więc proszę czerpanie wiedzy na temat obecnej sytuacji kraju i jego perspektyw z TVP i temu podobnych wynalazków.
Ja na pewno nie mam poczucia misji udowadniania wszelkim mato..łkom, że nimi są.
Nie no zaj.ebiste dawno się tak nie uśmiałem na żadnej komedii ani po żadym joincie, spliffie lub blancie. Co za kozak z totalnej oposycji !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: XTB - księga I

Postautor: K.OSA » 11 cze 2021 13:58



Rozumiem, że Kaczyński sprał Wam mózgi do cna, ale mimo tego powinniście wiedzieć, że jak ktoś słusznie zauważa, że obecny rząd to najgorsze co mogło spotkać ten kraj od 30 lat wcale automatycznie nie oznacza, że ten ktoś jest elektoratem PO czy innego KO.

Jeśli wypowiedź jest dla Ciebie zbyt złożona, wyślij priva, wyjaśnię prościej.
Wyjasnij mi na privie prościej . Poproszę . Wszystkie argumenty ekonmiczne , społeczne , hsitoryczne, demograficzne i jakie jeszcze ci przyjdą do głowy dlaczego ten rząd to najgorsze co mogło spotkac ten kraj od 30 lat.

Czekam z niecierpliwością tylko żeby to nie były jakieś argumenty z banerów KOSA wklejanych z soku dla buraków tylko poważne poparte liczbami i statystykami z GUS dane.

Już sie nie mogę doczekać tej litanii argumentów. Cały się trzesę z niecierpliwości a każda sekunda oczekiwania wydaje się wiecznoscią.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ekscytujcie się tak pisiorki.

Bardzo proszę, nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Jeśli z mojego postu wyczytałeś, że na privie mam zamiar tłumaczyć Ci dlaczego obecny rząd jest jaki jest, to jeszcze się tego nie nauczyłeś.

Kontynuujcie więc proszę czerpanie wiedzy na temat obecnej sytuacji kraju i jego perspektyw z TVP i temu podobnych wynalazków.
Ja na pewno nie mam poczucia misji udowadniania wszelkim mato..łkom, że nimi są.
Nie no zaj.ebiste dawno się tak nie uśmiałem na żadnej komedii ani po żadym joincie, spliffie lub blancie. Co za kozak z totalnej oposycji !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cała ta piSSowska 'dobra zmiana' to jedna wielka iluzja :oops: :oops: :oops:
Wzięli się za stadniny... konie zdychają i na aukcjach dochód spadł 10-krotnie;
wzięli się za 'czyste powietrze'... mamy najbardziej zatrute powietrze w całej Europie i z tego powodu umiera rocznie 45 tyś Polaków;
zreformowali słuzbę zdrowia... mamy najwyzszą umieralność od czasów wojny i niemal codziennie ktoś umiera na SOR nie mogąc doczekać się lekarza;
zreformowali sądownictwo... przewlekłość w sądach wzrosła nawet dwukrotnie;
zreformowali edukację... dzieci w szkołach będą się uczyć się na trzy zmiany;
zreformowali BOR ... co kilka dni mamy kolejną rozwaloną rządową limuzynę;
wzięli się za handel... w ciągu roku upadło 15 tyś małych rodzinnych sklepów;
wzięli się za budowę promu morskiego... póki co kawałek blachy przykręcony do czegoś co miało udawać stępkę najpierw zardzewiał a następnie został skradziony :oops: :oops: :oops:
jeśli ktoś nie widzi obecnej bananowej republiki kolesi...to chyba jest mocno zaślepiony. Wójt pcimia który wprost z ławy oskarżonych trafił do zarządu państwowej spółki teraz w orlenie chce "podniesienia pensji o 100% bo koledzy na zachodzie więcej zarabiaja" choć orlen pod jego zarządem stracił na wartości kilkanaście mld ; główny nadzorca Skoków który wyprowadzał kasę do Luksemburga został wynagrodzony stanowiskiem szefa komisji finansów publicznych; kazdy polityk (od radnego po ministra) ustawia znajomych i rodzinę w spółkach skarbu :oops: :oops: I tylko sady trzeba jeszcze zaorac żeby byc zupełnie bezkarnym, jak np w sprawie tego działacza z Sejn który przejechał na pasach starszego człowieka i ten człowiek w wyniku obrażeń zmarł, a sprawa szybciutko została umorzona choć wielu świadków widziało jak samochód pędził jak szalony i nawet nie próbował hamować
nie bójcie się prawdy fanatycy PISu
prawda was wyzwoli
a jaka jest prawda?
Politycy PIS zrobili z państwa bankomat, z którego za pomocą legitymacji partyjnej wyciągają dla siebie pieniądze.

jedynie produkcja kiełbasy wyborczej idzie na pełnych obrotach... Wenezuela+ coraz bliżej :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 11 cze 2021 14:07

Jest i on truskawkowy Jon.

Nadciągnęła husaria z soku z buraka ratować niedobitki totalnej oposycji


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 11 cze 2021 14:11

Ooo ściągnął zawodowe posiłki z kodu :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: XTB - księga I

Postautor: K.OSA » 11 cze 2021 14:13


Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 11 cze 2021 14:15

Ooo ściągnął zawodowe posiłki z kodu :lol:
Już wiem czemu to najgorszy rząd od 30 lat

konie zdychają i na aukcjach dochód spadł 10-krotnie .......... itd

Ale mam dzisaj tutaj darmowy ubaw i śmiechawkę !!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: XTB - księga I

Postautor: K.OSA » 11 cze 2021 14:18


zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 11 cze 2021 14:21

Tymczasem dziś startuje kanał tvp4k żebyśmy zobaczyli euro jak ludzie....za rudego byśmy na rtlu musieli oglądac albo u Zygmunta za ppv :lol:
Ostatnio zmieniony 11 cze 2021 14:22 przez zenek69, łącznie zmieniany 1 raz.

Martyr
Kapitan
Posty: 43799
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 11 cze 2021 14:22

No i z fajnego wątku perły zrobił się szczoch z buraka :oops:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: XTB - księga I

Postautor: Myers. » 11 cze 2021 15:01

Tymczasem dziś startuje kanał tvp4k żebyśmy zobaczyli euro jak ludzie....za rudego byśmy na rtlu musieli oglądac albo u Zygmunta za ppv :lol:
q r w a 2 mld z naszych podatków dzbanie

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 11 cze 2021 15:28

Tymczasem dziś startuje kanał tvp4k żebyśmy zobaczyli euro jak ludzie....za rudego byśmy na rtlu musieli oglądac albo u Zygmunta za ppv :lol:
q r w a 2 mld z naszych podatków dzbanie
Zenek ekonom, ma to w ch... nosie. Jego nauczycielska wypłata też z naszych podatków, a jaki z niego nauczyciel, to widać. 24godz. na forum waruje.

czaszek
Starszy chorąży
Posty: 1466
Rejestracja: 14 lut 2013 15:11

Re: XTB - księga I

Postautor: czaszek » 11 cze 2021 15:32

Wracają do tematu tego wątku, ponoć noble securites dało wewnętrzną rekomendację ktoś ma do niej dostęp?

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 563
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 11 cze 2021 15:57

Wracają do tematu tego wątku, ponoć noble securites dało wewnętrzną rekomendację ktoś ma do niej dostęp?
Jak wew., to bez insidera cięzo będzie. :roll:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości