XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 25 lip 2022 14:19



50% to mam w tym roku mat...ole, jak Ty podajesz stopy zwrotu? W horyzontach 4letnich :lol: pisałem że będzie atak na 22,7 i jest. Teraz mnie posłuchaj Dżi Dżi, mojej rady inwestycyjnej specjalnie dla Ciebie. Pakuj perłę bo jeszcze przed dywidendą kurs dojdzie co najmniej do 30 zł. Nie będę Ci tłumaczył dlaczego bo i tak nie ogarniesz Dżi Dżi ale głupi też czasem ma szczęście, kup za te swoje kieszonkowe, to może nawet na wakacje do Ciechocinka pojedziesz :lol:
Jak operujesz rocznymi stopami zwrotu to po c.h..u.j wracasz do cen z przed 4 lat i 7 złotych w wypowiedzi de.bi.ulu a potem się plujesz że ktoś odnosi się do czteroletnich stop zwrotu jak sam się do nich odnosisz podając ceny z przed tylu lat.

Czyli spekulujesz na tym XTB a nie go trzymasz i teraz szukasz głupich żeby cię papier ciągneli .
To szukaj Juliana moze klęknie i ci pociągnie paj,acu.

Graj tym XTB i zarabiaj dzieciaku o dziwnym nicku na swoje wymarzone wakacje spotkamy się w Ciechocinku może przy tężniach .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Culwa, nie mogłem się oprzeć......bardzo frapująca wymiana zdań i poglądów :lol: :lol: :lol: :lol:
Miałeś jakieś przygody razem z Zenkiem przy tężniach w Ciechocinku poza wdychaniem solanki że tak cie to zafrapowało Martyrku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

REKLAMA


smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 25 lip 2022 14:54

ależ to przekorny papier...

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 25 lip 2022 15:00



Jak operujesz rocznymi stopami zwrotu to po c.h..u.j wracasz do cen z przed 4 lat i 7 złotych w wypowiedzi de.bi.ulu a potem się plujesz że ktoś odnosi się do czteroletnich stop zwrotu jak sam się do nich odnosisz podając ceny z przed tylu lat.

Czyli spekulujesz na tym XTB a nie go trzymasz i teraz szukasz głupich żeby cię papier ciągneli .
To szukaj Juliana moze klęknie i ci pociągnie paj,acu.

Graj tym XTB i zarabiaj dzieciaku o dziwnym nicku na swoje wymarzone wakacje spotkamy się w Ciechocinku może przy tężniach .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Culwa, nie mogłem się oprzeć......bardzo frapująca wymiana zdań i poglądów :lol: :lol: :lol: :lol:
Miałeś jakieś przygody razem z Zenkiem przy tężniach w Ciechocinku poza wdychaniem solanki że tak cie to zafrapowało Martyrku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Już nie chodzi o same tężnie, ale całościowo, ciekawa wymiana się wam wywiązała.....można się pośmiać :lol: :lol: :lol: :lol:
A z Zenobiuszem ostatnio nie miałem kontaktu na forumce, tutaj też go coś nie widzę, gdzieś przepadł chłopina.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 25 lip 2022 15:16



Culwa, nie mogłem się oprzeć......bardzo frapująca wymiana zdań i poglądów :lol: :lol: :lol: :lol:
Miałeś jakieś przygody razem z Zenkiem przy tężniach w Ciechocinku poza wdychaniem solanki że tak cie to zafrapowało Martyrku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Już nie chodzi o same tężnie, ale całościowo, ciekawa wymiana się wam wywiązała.....można się pośmiać :lol: :lol: :lol: :lol:
A z Zenobiuszem ostatnio nie miałem kontaktu na forumce, tutaj też go coś nie widzę, gdzieś przepadł chłopina.
Jak zawsze a co tu można wiecej jak sie pośmiać . Chyba nie dyskutować poważnie o gieldzie i inwestycjach jak tu każdy milioner ze stopami zwrotu od 50 do 1000% rocznie.

Jakieś po julianowy ochłap pozostały naganiał mnie na wakcje w Ciechocinku jak ja na sól mam uczulenie id.i.ota na XTB. Pewnie siedział na S w karnecie i szukał frajera głupszego od siebie który mu zdejmnie sprzedaż.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 26 lip 2022 17:10

230 mln zl :lol: :lol: :lol:

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 26 lip 2022 17:19

Prawie pol miliarda zł zysku netto po 1H2022… :mrgreen:

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 26 lip 2022 17:27

Tak jak piszlem. CD Projekt sie wlasnie schowal :lol: :lol: :lol:

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 26 lip 2022 17:28

Ciekawie jak tam mistrzowie inwestycji z Enterprise Investors :lol: :lol: :lol:

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 26 lip 2022 18:11

Ciekawie jak tam mistrzowie inwestycji z Enterprise Investors :lol: :lol: :lol:
Odkupią za 100 :lol:

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 26 lip 2022 18:34

Ciekawie jak tam mistrzowie inwestycji z Enterprise Investors :lol: :lol: :lol:
quercus buczka, jak widać nie lepsze orły w 2020r. w kwietniu z pakietem pod próg zeszli...

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: XTB - księga I

Postautor: FURIA1968 » 27 lip 2022 02:16

No pieknie,gratulacje XTB moze w koncu powtarzalnosc wynikow przemowi do niektorych zarzadzajacych w funduszach, :mrgreen: czekam teraz na nowe projekty i mistrzostwa swiata w Katarze. :mrgreen:

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 27 lip 2022 09:12

Dzień jak co dzień po rewelacyjnych wynikach...

Ale chyba dzisiaj skończymy UP.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 27 lip 2022 09:31

https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wi ... litycznego

Miśki zakładają 75% wypłaty dywidendy z 650-700 mln zł zysku netto. Ja zakładam ZN na poziomie raczej 800 mln zł, co dałoby 600 mln zł dywidendy i przy kapitalizacji 2,6 mld zł aż 23% DY. Powodzenia w szukaniu podobnej stopy zabezpieczenia przed inflacją 8) 8) 8)

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: XTB - księga I

Postautor: pazdzioch » 27 lip 2022 09:37

ciekawe czy wg tradycji zrobia korekte jak to bywało czy beda trzymac ,jezeli korekta to tak wychodzi okolice 20

mistrzsardu
Chorąży sztabowy
Posty: 5329
Rejestracja: 10 maja 2006 18:49

Re: XTB - księga I

Postautor: mistrzsardu » 27 lip 2022 09:40

Lipa. Może konferencja wynikowa pomoże, ale tradycja to tradycja.
Cierpliwość, dystans i otwarty umysł!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości