XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8056
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: XTB - księga I

Postautor: incoqnito » 27 lis 2022 07:44

Musi go strasznie boleć, że ma^tołki zarabiają, a on Pan Ynwestor w czarnej d^pie! ze swoimi perłami :lol:
O ile jeszcze każdemu może się przytrafić, zły timing wejścia to najlepsze jest to że głuptak myśli, że jego timing jest bardzo dobry, że inni się nie znają i są ma^tołkami, de^bilkami, chłopaczkami lub leszczami :mrgreen: I ten upór jak u małego dzieciaka, że to tak miało być. Kupić trzy-cztery lata za wcześnie w oczekiwaniu na hossę, podczas gdy wyśmiewane XTB od ostatniego dołka ( gdy miało już nie przebić 21zł kiedy własnie ja dołączyłem) dało sowite zwroty, nie mówiąc już o ludziach którzy tu weszli dużo, dużo wcześniej.

Id^iota od urodzenia czy po jakimś wypadku?

REKLAMA


jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: XTB - księga I

Postautor: jarek111 » 27 lis 2022 23:52

Musi go strasznie boleć, że ma^tołki zarabiają, a on Pan Ynwestor w czarnej d^pie! ze swoimi perłami :lol:
O ile jeszcze każdemu może się przytrafić, zły timing wejścia to najlepsze jest to że głuptak myśli, że jego timing jest bardzo dobry, że inni się nie znają i są ma^tołkami, de^bilkami, chłopaczkami lub leszczami :mrgreen: I ten upór jak u małego dzieciaka, że to tak miało być. Kupić trzy-cztery lata za wcześnie w oczekiwaniu na hossę, podczas gdy wyśmiewane XTB od ostatniego dołka ( gdy miało już nie przebić 21zł kiedy własnie ja dołączyłem) dało sowite zwroty, nie mówiąc już o ludziach którzy tu weszli dużo, dużo wcześniej.

Id^iota od urodzenia czy po jakimś wypadku?

bo pokore to trzeba miec wrodzona a gielda pokory uczy tych ktorzy jej nie maja i mysla ze po kilku udanych dilach sa krolami zycia :) pisac mozemy elaboraty ale czy na nich zarobimy ? :) pozdr serdecznie

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 28 lis 2022 12:30

XTB może w tym roku powalczyć nawet o 1 mld zł zysku. Na horyzoncie jest też atrakcyjna dywidenda...

https://www.parkiet.com/biura-maklerski ... -dywidenda

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 28 lis 2022 16:53

gruby podjadł w czwartek indyka i po lajtowym ubiegłym tygodniu znowu wrócił na zakupy...

tu strategia jest prosta - kupić, zakopać i zapomnieć...
za dywidendy dokupować i powtarzać powyższe czynności. na emeryturę, jak znalazł :!:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 29 lis 2022 09:17

gruby podjadł w czwartek indyka i po lajtowym ubiegłym tygodniu znowu wrócił na zakupy...

tu strategia jest prosta - kupić, zakopać i zapomnieć...
za dywidendy dokupować i powtarzać powyższe czynności. na emeryturę, jak znalazł :!:

smalec_alfa z taką strategią zgadzam się w 100%, bo sam taką stosuję, tyle że ja na moje bardzo duże stopy dywidend muszę poczekać, aż Pisuatowa mafia odejdzie od władzy, a to już niedługo, bo w 2023 roku :idea:
Wiesz, niektórzy jednodniowi milionerzy myślą, że XTB dalej nie wiadomo ile będzie rosło, a nie urośnie już dużo. Coś na wzór Stalexportu, który co rok wypłaca duże stopy dywidend, a porusza się przez wiele lat w trendzie horyzontalnym, w tych samych widełkach :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 29 lis 2022 09:27

Musi go strasznie boleć, że ma^tołki zarabiają, a on Pan Ynwestor w czarnej d^pie! ze swoimi perłami :lol:
O ile jeszcze każdemu może się przytrafić, zły timing wejścia to najlepsze jest to że głuptak myśli, że jego timing jest bardzo dobry, że inni się nie znają i są ma^tołkami, de^bilkami, chłopaczkami lub leszczami :mrgreen: I ten upór jak u małego dzieciaka, że to tak miało być. Kupić trzy-cztery lata za wcześnie w oczekiwaniu na hossę, podczas gdy wyśmiewane XTB od ostatniego dołka ( gdy miało już nie przebić 21zł kiedy własnie ja dołączyłem) dało sowite zwroty, nie mówiąc już o ludziach którzy tu weszli dużo, dużo wcześniej.

Id^iota od urodzenia czy po jakimś wypadku?

bo pokore to trzeba miec wrodzona a gielda pokory uczy tych ktorzy jej nie maja i mysla ze po kilku udanych dilach sa krolami zycia :) pisac mozemy elaboraty ale czy na nich zarobimy ? :) pozdr serdecznie

.

jarek111 to, że mam inne zdanie na temat wielu spółek, czy na temat trendów, niż większość na tym forum,
nie oznacza, że nie mam pokory :roll: Mam wrażenie, że oni obrażając mnie, tylko dlatego że myślę inaczej, nie mają pokory :oops:
A forum w końcu jest do wyrażania różnych opinii, a nie tylko do poklepywania się po pleckach kolesi :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

czaszek
Starszy chorąży
Posty: 1466
Rejestracja: 14 lut 2013 15:11

Re: XTB - księga I

Postautor: czaszek » 29 lis 2022 11:55

gruby podjadł w czwartek indyka i po lajtowym ubiegłym tygodniu znowu wrócił na zakupy...

tu strategia jest prosta - kupić, zakopać i zapomnieć...
za dywidendy dokupować i powtarzać powyższe czynności. na emeryturę, jak znalazł :!:

smalec_alfa z taką strategią zgadzam się w 100%, bo sam taką stosuję, tyle że ja na moje bardzo duże stopy dywidend muszę poczekać, aż Pisuatowa mafia odejdzie od władzy, a to już niedługo, bo w 2023 roku :idea:
Wiesz, niektórzy jednodniowi milionerzy myślą, że XTB dalej nie wiadomo ile będzie rosło, a nie urośnie już dużo. Coś na wzór Stalexportu, który co rok wypłaca duże stopy dywidend, a porusza się przez wiele lat w trendzie horyzontalnym, w tych samych widełkach :idea:
Tak wiemy widełki 15-21 złotych :roll:

Porównujesz stx któremu za kilka lat kończy się koncesja na autostradę i biznes kaput.
Analityk roku nagroda wędruje do Ciebie.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 30 lis 2022 10:18

Jak tam poklepywacze po pleckach :?: 8)
Nie było widełek 15-21 zł, to będą widwłki 15-30 zł, i to przez kilka lat :idea:
Ja nie jestem od łapania dołków i górek, tylko od łapania trendów dlugoterminowych dużo wcześniej przed rynkiem 8)
Koniec hossy jest tutaj podręcznikowy, a o kilka złotych nie będę się kłócił, bo może i się pomyliłem co do górki, ale nie o te 6-7 zł chodzi w długim terminie :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8056
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: XTB - księga I

Postautor: incoqnito » 30 lis 2022 10:31

Tak masz rację durniolu, a teraz idź do garażyu weź koło i się je^bnij w czoło i zniknij z tego wątku ynwestorze od siedmiu boleści....

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: XTB - księga I

Postautor: dryniol » 30 lis 2022 10:45

Tak masz rację durniolu, a teraz idź do garażyu weź koło i się je^bnij w czoło i zniknij z tego wątku ynwestorze od siedmiu boleści....

incoqnito słuchaj leszczu który straciłeś 150 zł na Huuuge tylko dlatego, że była redukcja 98%, bo gdyby nie redukcja to straciłbyś dużo więcej :roll:.... leszczu, który ze swoimi gniotami które wytypowałeś do wzrostów na początku tego roku; MCI, Amswear i Platige zostałeś na ten moment daleko w blokach startowych za mną w konkursie, je^bnij się w czoło ynwestorze od siedmiu boleści.... :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8056
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: XTB - księga I

Postautor: incoqnito » 30 lis 2022 12:33

Toć napisałem durniolu, że masz rację czego nie rozumiesz ana^lfabeto! A teraz do budy bo już qr^wa nie da się czytać tych twoich mundrości...
Piszcie, że gł^upol ma rację może wtedy zostawi XTB w spokoju!
btw a twój konkurs to do dziś czy jakoś dłużej ła^jzo bez krzty honoru!

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8573
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: drex1 » 30 lis 2022 15:45


Ja nie jestem od łapania dołków i górek, tylko od łapania trendów dlugoterminowych dużo wcześniej przed rynkiem 8)
tak dryniol wszyscy wiemy ze 5 lat temu kupiles taurona po 2.50 i po tylu latach jest dalej nizej

....tylko czy jest sie czym chwalic? :twisted:

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: XTB - księga I

Postautor: Martins_57614 » 30 lis 2022 21:07

Jak tam poklepywacze po pleckach :?: 8)
Nie było widełek 15-21 zł, to będą widwłki 15-30 zł, i to przez kilka lat :idea:
Ja nie jestem od łapania dołków i górek, tylko od łapania trendów dlugoterminowych dużo wcześniej przed rynkiem 8)
Koniec hossy jest tutaj podręcznikowy, a o kilka złotych nie będę się kłócił, bo może i się pomyliłem co do górki, ale nie o te 6-7 zł chodzi w długim terminie :idea:
Było po 12-15 zł pisałeś brednie, było 15-20 zł to samo i 20-30 dalej piszesz brednie. Wystarczyło kupić i poczekać i owoce same wpadają do koszyka (dywidenda). Nie potrafisz przyznać racji, że dałeś doooopy z tym Tauronem i innymi śmieciami ze stopki. Może kiedyś odpalą ale na razie to nie ich czas. Mądrzysz się i wypisujesz brednie, a tym czasem kurs z 12 zł od dołka poszybował na 30 zł i osiągnął nowe ATH. Teraz jest w konsolidacji czy jak kto woli w korekcie.
Tu inwestorzy długoterminowi wchodzili znacznie niżej kupując po 6-9 zł, kupując w pakietach. Ale Twój mózg nie przetwarza takich informacji więc pitolllisz bzdury.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 01 gru 2022 11:23

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 01 gru 2022 11:58

nie bójmy się tego powiedzieć

SEZON MANDARYNKOWY UWAŻAM ZA OTWARTY

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości