XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 10 cze 2021 16:05

Martyrku zobacz czy nie masz zatkanie skrzynki

REKLAMA


Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: XTB - księga I

Postautor: Myers. » 10 cze 2021 16:19

Obrazek
Zenek, coś nie mogę do Ciebie napisać nic na pv, jakaś blokada, więc odzywam się tutaj......i jak perełka, trzymasz jeszcze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ewentualnie Ty coś do mnie napisz, to się odezwę zwrotnie, bo mam dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację, ale z tych prywatnych.
dlaczego tu ?

przecież macie prywatny wątek
viewtopic.php?f=1&t=250442
Zenek wziął z Martyrem na spółę kilka akcji Present24, jakieś pół roku temu i teraz chce szerszemu gronu się pokazać, jako wytrawny inwestor.
Nie wystarczą już privy i osobne wątki, trzeba pisać na wątkach najbardziej chodliwych. Nieważne, że ponoć już akcji XTB nie ma.
Ma być głośno o Zenku inwestorze, nieważne dobrze czy źle. Wszyscy mają wiedzieć, że Zenek nareszcie zarabia. :lol:
No, auto nowe było, teraz czas na paliwo zbierać, bo szkoda, żeby na kołkach stało.
nauczyciel nowe auto ?
proszę Cię

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 10 cze 2021 17:44

Obrazek

dlaczego tu ?

przecież macie prywatny wątek
viewtopic.php?f=1&t=250442
Zenek wziął z Martyrem na spółę kilka akcji Present24, jakieś pół roku temu i teraz chce szerszemu gronu się pokazać, jako wytrawny inwestor.
Nie wystarczą już privy i osobne wątki, trzeba pisać na wątkach najbardziej chodliwych. Nieważne, że ponoć już akcji XTB nie ma.
Ma być głośno o Zenku inwestorze, nieważne dobrze czy źle. Wszyscy mają wiedzieć, że Zenek nareszcie zarabia. :lol:
No, auto nowe było, teraz czas na paliwo zbierać, bo szkoda, żeby na kołkach stało.
nauczyciel nowe auto ?
proszę Cię
:shock: a w czym niby problem?

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 10 cze 2021 17:48

Koleś od krzywych kresek zniknął, histeryk też bez papieru, więc spokojnie kurs robi swoje 8)
Wybicie z trójkąta i zamknięcie w końcu powyżej 18.15 dobrze wróży w najbliższym czasie.
Jeśli dobrze pójdzie, to testowanie 20.44, a po sukcesie hulaj dusza :twisted:
Załączniki
xtb.jpg
xtb.jpg (84.6 KiB) Przejrzano 1101 razy

debeściak
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:09

Re: XTB - księga I

Postautor: debeściak » 10 cze 2021 18:16

Mumin nigdy nie zniknie mimo że został zbanowany to nadal istnieje z tym że ma dużo ciekawsze zajęcie aniżeli obserwować tego ***
Obrazek

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: XTB - księga I

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 10 cze 2021 20:33

19.2 :arrow:
Sz_mata na kiju bujamy

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: XTB - księga I

Postautor: Myers. » 10 cze 2021 20:42



Zenek wziął z Martyrem na spółę kilka akcji Present24, jakieś pół roku temu i teraz chce szerszemu gronu się pokazać, jako wytrawny inwestor.
Nie wystarczą już privy i osobne wątki, trzeba pisać na wątkach najbardziej chodliwych. Nieważne, że ponoć już akcji XTB nie ma.
Ma być głośno o Zenku inwestorze, nieważne dobrze czy źle. Wszyscy mają wiedzieć, że Zenek nareszcie zarabia. :lol:
No, auto nowe było, teraz czas na paliwo zbierać, bo szkoda, żeby na kołkach stało.
nauczyciel nowe auto ?
proszę Cię
:shock: a w czym niby problem?
https://m.youtube.com/watch?v=lZja6FPZrcU

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 10 cze 2021 21:17

Obrazek
Zenek, coś nie mogę do Ciebie napisać nic na pv, jakaś blokada, więc odzywam się tutaj......i jak perełka, trzymasz jeszcze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ewentualnie Ty coś do mnie napisz, to się odezwę zwrotnie, bo mam dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację, ale z tych prywatnych.
dlaczego tu ?

przecież macie prywatny wątek
viewtopic.php?f=1&t=250442
Zenek wziął z Martyrem na spółę kilka akcji Present24, jakieś pół roku temu i teraz chce szerszemu gronu się pokazać, jako wytrawny inwestor.
Nie wystarczą już privy i osobne wątki, trzeba pisać na wątkach najbardziej chodliwych. Nieważne, że ponoć już akcji XTB nie ma.
Ma być głośno o Zenku inwestorze, nieważne dobrze czy źle. Wszyscy mają wiedzieć, że Zenek nareszcie zarabia. :lol:
No, auto nowe było, teraz czas na paliwo zbierać, bo szkoda, żeby na kołkach stało.
No widzisz, gdybym nic nie napisał, to by wątek XTB dalej latał gdzieś na trzeciej/czwartej stronie :lol: :lol: :lol: :lol:
A tak zamiast ładnie podziękować za odświeżenie i odkopanie, co od razu widać po eksplozji postów forumowej socjety, to jakieś wydumane insynuacje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 10 cze 2021 21:20 przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 10 cze 2021 21:20



nauczyciel nowe auto ?
proszę Cię
:shock: a w czym niby problem?
https://m.youtube.com/watch?v=lZja6FPZrcU
Tak było za Tuska i PO mat/ole teraz za PIS belfrzy kosza hajs jak poj.ebani i rozbijają się w nowiutkich kiankach podrywając lachony blachary.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 10 cze 2021 21:23

Zenek, nie wiem karwać o co chodzi, wyświetla mi się taki komunikat, gdy chcę Ci coś wysłać.
Nie można dodać niektórych użytkowników, ponieważ nie mają uprawnień do odczytu wiadomości.
Twoje do mnie dochodzą :roll:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 10 cze 2021 21:28

Zenek, nie wiem karwać o co chodzi, wyświetla mi się taki komunikat, gdy chcę Ci coś wysłać.
Nie można dodać niektórych użytkowników, ponieważ nie mają uprawnień do odczytu wiadomości.
Zmień samochód , chyba nie jesteś teraz kompatybilny z Zenobiuszem . Zenek teraz musi pilnować się żeby nie zszedł z prestiżu. Teraz Zenek z Dyzmą Julianem pewnie dziubki na privie spija z ust.

Dlatego wątek na 3 stronie bo chłopaki zajęci sobą są.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Martyr
Kapitan
Posty: 43802
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 10 cze 2021 21:31

Zenek, nie wiem karwać o co chodzi, wyświetla mi się taki komunikat, gdy chcę Ci coś wysłać.
Nie można dodać niektórych użytkowników, ponieważ nie mają uprawnień do odczytu wiadomości.
Zmień samochód , chyba nie jesteś teraz kompatybilny z Zenobiuszem . Zenek teraz musi pilnować się żeby nie zszedł z prestiżu. Teraz Zenek z Dyzmą Julianem pewnie dziubki na privie spija z ust.

Dlatego wątek na 3 stronie bo chłopaki zajęci sobą są.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie sądzę, zbyt daleko posunięta wyobraźnia 8) 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: XTB - księga I

Postautor: Myers. » 11 cze 2021 07:13

Tak było za Tuska i PO mat/ole teraz za PIS belfrzy kosza hajs jak poj.ebani i rozbijają się w nowiutkich kiankach podrywając lachony blachary.
wina Tuska
wiadomix p i s u a r k u :lol:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 11 cze 2021 08:12

Tak było za Tuska i PO mat/ole teraz za PIS belfrzy kosza hajs jak poj.ebani i rozbijają się w nowiutkich kiankach podrywając lachony blachary.
wina Tuska
wiadomix p i s u a r k u :lol:
nie to wina takich jak ty głąbów którzy na niego głsowali przez 8 lat i tą patologię jego obywatelską w skrócie PO. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

debeściak
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:09

Re: XTB - księga I

Postautor: debeściak » 11 cze 2021 08:49

A małpy to na Kaczyńskiego i PiS głosowały hahaha
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości