XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 20 cze 2021 12:05

Numer buta 40 - 41 zależy od buta... Nie jestem owłosiony jak małpa - fakt... Cochones są tam gdzie mają być...prawo jazdy jest od dawna...

Ja jestem zadowolony z tego jak jest.... nie narzekam na aparycje i na to jak moje życie w wielu aspektach wygląda....

Jednego jestem pewien.. Jakbym był gibonem.. Zenkiem czy muminem to byłoby bardzo nieciekawie.....wieczorkiem chlupne sobie zimnego drineczka na ogródku, dziękując opatrzności że jest jak jest... :lol:

Obrazek

P. S za niedługo wyjeżdżam w wakacyjne miejsce.. Wówczas będę sobie drinksowal przy basenach na leżakach... Jak co roku.. 8)

HOUK..

REKLAMA


Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 20 cze 2021 13:15



Nawet włosów na nodze nie ma
bo se zgolił
trzepiasz się .
:P
:lol:
Albo jest dzieciakiem albo niebinarnym osobnikiem z macica :lol:
Żuljan wrócił z Anglii z podkulonym ogonem ożenił się z jakimś owdowiałym bogatym paszczurem badź wiedżminem podpisując zapewne intercyzę i teraz udowadnia sobie poprzez szukanie atencji u innych atencjusz że było warto . Zawsze jak ma doła pewnie kiedy paszczur uświadamia mu i prostuje kim jest i jaka jest jego rola , obsesyjnie pojawiają się teksty albo fotki blichtru i bogactwa jakim to się otacza.
Być pieskiem na smyczy i posyłki do podawania drinków na bankietach jakiegoś bogatego paszczura.
I obsesja udowadniania cały czas sobie że wyboru jaki dokonał był słuszny.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 20 cze 2021 15:25



bo se zgolił
trzepiasz się .
:P
:lol:
Albo jest dzieciakiem albo niebinarnym osobnikiem z macica :lol:
Żuljan wrócił z Anglii z podkulonym ogonem ożenił się z jakimś owdowiałym bogatym paszczurem badź wiedżminem podpisując zapewne intercyzę i teraz udowadnia sobie poprzez szukanie atencji u innych atencjusz że było warto . Zawsze jak ma doła pewnie kiedy paszczur uświadamia mu i prostuje kim jest i jaka jest jego rola , obsesyjnie pojawiają się teksty albo fotki blichtru i bogactwa jakim to się otacza.
Być pieskiem na smyczy i posyłki do podawania drinków na bankietach jakiegoś bogatego paszczura.
I obsesja udowadniania cały czas sobie że wyboru jaki dokonał był słuszny.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie znasz, nie oceniaj :lol:

a tak na poważnie, nieźle trzeba mieć zryty berecik, żeby na forum, wątku spółki gieldowej wklejać takie fotki...

długie skarpety frote w afrykańskie upały, też wiele mowi o pacjencie, a z haliny śmieszki robił.
halina, przynajmniej dystans ma i widać, że razem potrafi się pośmiać.... nigdy, nikogo przynajmniej od golasów nie wyzywał, a i czasem pochwalić potrafi, jak np. zenka za wybór samochodu...

nic to, podejrzewam niską samoocenę i to ciężki przypadek :idea:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 20 cze 2021 16:34



Albo jest dzieciakiem albo niebinarnym osobnikiem z macica :lol:
Żuljan wrócił z Anglii z podkulonym ogonem ożenił się z jakimś owdowiałym bogatym paszczurem badź wiedżminem podpisując zapewne intercyzę i teraz udowadnia sobie poprzez szukanie atencji u innych atencjusz że było warto . Zawsze jak ma doła pewnie kiedy paszczur uświadamia mu i prostuje kim jest i jaka jest jego rola , obsesyjnie pojawiają się teksty albo fotki blichtru i bogactwa jakim to się otacza.
Być pieskiem na smyczy i posyłki do podawania drinków na bankietach jakiegoś bogatego paszczura.
I obsesja udowadniania cały czas sobie że wyboru jaki dokonał był słuszny.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie znasz, nie oceniaj :lol:

a tak na poważnie, nieźle trzeba mieć zryty berecik, żeby na forum, wątku spółki gieldowej wklejać takie fotki...

długie skarpety frote w afrykańskie upały, też wiele mowi o pacjencie, a z haliny śmieszki robił.
halina, przynajmniej dystans ma i widać, że razem potrafi się pośmiać.... nigdy, nikogo przynajmniej od golasów nie wyzywał, a i czasem pochwalić potrafi, jak np. zenka za wybór samochodu...

nic to, podejrzewam niską samoocenę i to ciężki przypadek :idea:
Takie obsesje nie biorą się znikąd , ta psychoza bycia bogatym i jeszcze potrzeba atencji i udowadniania na siłę tego bogactwa musi mieć jakies podłoże , no a jakie może mieć podłoże jak się doda te jego ekshibicjonistyczne posty do kupy i że nie urodził się bogaty bo był pucybutem fizolem w Anglii. Przecież nie dorobił się wszytskiego o czym pisze na strzale na 11 BIT i dywie z tankowca czy flagowca XTB.
Ktoś musi go utrzymywać w tych jego chorych fantazjach życia z giełdy a przecież w życiu nie ma nic za darmo, za takie fanaberie trzeba jakoś się spłacać.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 20 cze 2021 18:27

Dajcie już spokój temu smarkacz owi przecież rok temu pisał tutaj że ma chałupę gdzieś tam w ciepłych krajach zaś na innym wątku chwalił się że w tym roku leci do Panamy jak widać dzieciak wyobraźnię ma bardzo dużą nawet może przerost wyobraźni
A w sumie Najważniejsze to jest abym ja rozmienił stówkę
Obrazek

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 20 cze 2021 18:56

Dokładnie, co pisze Mumin. Ignorować go, może pójdzie szukać atencji i akceptacji na inne wątki. Wątpliwe, jak do tej pory nie zrozumiał dosadnych wpisów, ale innego rozwiązania brak...

Funkcja ignor w ustawieniach, tylko prośba, aby nie cytować jego wpisów.

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 21 cze 2021 09:23

Rozmiar buta 40-41 sugeruje kogoś niskiego wzrostu albo..........Krzynówka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tutaj być może jest to podłoże kompleksów, tak mocno leczonych na forumce w postaci permanentnego dowartościowywania się względem pozostałych :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 21 cze 2021 09:48

Rozmiar buta 40-41 sugeruje kogoś niskiego wzrostu albo..........Krzynówka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tutaj być może jest to podłoże kompleksów, tak mocno leczonych na forumce w postaci permanentnego dowartościowywania się względem pozostałych :roll: :roll: :roll: :roll:
ale jak ostro wyzywał Jarosława od kurdupli sam nim będąc...niebywałe...

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: XTB - księga I

Postautor: Myers. » 21 cze 2021 09:50

Rozmiar buta 40-41 sugeruje kogoś niskiego wzrostu albo..........Krzynówka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tutaj być może jest to podłoże kompleksów, tak mocno leczonych na forumce w postaci permanentnego dowartościowywania się względem pozostałych :roll: :roll: :roll: :roll:
odrazu przypomina mi się to
https://m.cda.pl/video/153845352
:lol: :lol: :lol:

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 21 cze 2021 09:51

Zenek odpuść już dzieciakowi Lepiej napisz gdzie śmigasz nową bryką na wakacje bo te już u ciebie za pasem
Obrazek

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 21 cze 2021 10:12

Zenek odpuść już dzieciakowi Lepiej napisz gdzie śmigasz nową bryką na wakacje bo te już u ciebie za pasem
A nie wiem jeszcze. Na pewno nie nad polskie morze bo januszexy odleciały z cenami...może chorwacja albo jaka grecja last minute zobaczymy :mrgreen: na razie jeszcze musze wziąć drugą dawkę pfizera a patrząc jak mnie sponiewierało po pierwszej jestem pełen obaw... a Ty mumin gdzie lecisz?

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 21 cze 2021 10:16

Ja lecę do implantologa
Także mam zrypane wakacje w tym roku
Do stycznia będę seplenił bo podobno fachowiec a właściwie to fachowczyni powiedziala że dopiero po pół roku będę miał trzecie zęby
A że robię praktycznie cały dół i górę więc wstyd Będzie gdziekolwiek się pokazać zwłaszcza za granicą
A muszę wreszcie sobie to zrobić przed emeryturą
Obrazek

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 21 cze 2021 10:19

Zenek odpuść już dzieciakowi Lepiej napisz gdzie śmigasz nową bryką na wakacje bo te już u ciebie za pasem
A nie wiem jeszcze. Na pewno nie nad polskie morze bo januszexy odleciały z cenami...może chorwacja albo jaka grecja last minute zobaczymy :mrgreen: na razie jeszcze musze wziąć drugą dawkę pfizera a patrząc jak mnie sponiewierało po pierwszej jestem pełen obaw... a Ty mumin gdzie lecisz?
Niestety masz rację, przykładowo Tyskie w barze na plaży 14 zeta kubek 0,4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 21 cze 2021 11:39

Zenek odpuść już dzieciakowi Lepiej napisz gdzie śmigasz nową bryką na wakacje bo te już u ciebie za pasem
A nie wiem jeszcze. Na pewno nie nad polskie morze bo januszexy odleciały z cenami...może chorwacja albo jaka grecja last minute zobaczymy :mrgreen: na razie jeszcze musze wziąć drugą dawkę pfizera a patrząc jak mnie sponiewierało po pierwszej jestem pełen obaw... a Ty mumin gdzie lecisz?
Niestety masz rację, przykładowo Tyskie w barze na plaży 14 zeta kubek 0,4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dlatego oddam 500bona i pojadę gdzieś w europe...a nie januszexy wzięły miliony z tarcz a teraz ostro muszą odrabiać :lol:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 21 cze 2021 12:18

Rozmiar buta 40-41 sugeruje kogoś niskiego wzrostu albo..........Krzynówka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tutaj być może jest to podłoże kompleksów, tak mocno leczonych na forumce w postaci permanentnego dowartościowywania się względem pozostałych :roll: :roll: :roll: :roll:
ale jak ostro wyzywał Jarosława od kurdupli sam nim będąc...niebywałe...
Ale o co chodzi z tym numerem buta ze starym bogatym paszczurem to chyba nie jest problem jakby miał młodą niezaspokojoną , to byłby pewnie problem.

Ale on jest od podawania drinków na rautach i bankietach i ewentualnie ładnego dygania przy ich podawaniu i uśmiechania się .A nie od tych spraw. Ewentualnie jak się robi kwaśno przy stole od opowiadania zabawnych dykteryjek na temat drukowania hajsu przez drukarki, bitcoinie , monetyzacji gier czy graniu w chmurze , bądż omawianiu co ostatnio widział na OLX Espania w nieruchomościaach.

A po za tym napewno ma najdroższe złote albo platynowe wysadzane brylantami na pilota sprzety na baterie nie musi jak biedaki i golasy korzystać z tego co im dała natura.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości