XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 10:09

Jasne logiczne a kurs leci jak kamień :twisted: No ale pewnie gruby czepie leszcza :lol:
podobnie było na twoim MRC--ktorego uwazasz za taka swietna społke jak kurs woził sie miedzy 20-10 PLN --- :lol: 8) :lol:

Obrazek

zdecydowanie wole XTB ze wzgledów chociazby finansowych --jak tez i mozliwego dalszego rozmachu globalnej dzialnosci.... 8) :lol:

tym bardziej ze nie ukrywam iz tutaj gram juz o naprawde potencjalnie duzy kapitał do ewentualnego wyjecia....a w tej chwili XTB to moj flagowiec....

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 10:20

No to sie wyjasnilo dzisiejsze insidingowe zmieszanie.. Opie/rd/alanka ABB i podobno nawet dzis cena bedzie...sadzac z zachowania kursu ponizej 8 PLN
no ja bym nie był tego taki pewien......

jesli tak by było to po takim 1 qw....i po tym ze kisili ten papier 10 LAT---okazaliby sie MEGA FRAJERAMI....


BO....

EI pojawiło się w akcjonariacie XTB w 2010 r., kiedy m.in. na podniesienie kapitału wyłożyło 224 mln zł. W 2016 r. broker zadebiutował na GPW, z ceną 11,5 zł na akcję.

Frajerzy z wozu koniom lżej....jak to mowi stare przysłowie.... :lol: 8) :lol:

przypomne ze TEGO typu fundousze maja zasieg inwestycyjny max 10 LAT---to co teraz to wszytko sie dzieje to nie ejst dziełem przypadku.... 8)

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB

Postautor: fluidek » 05 maja 2020 10:23

Juleńko już całkiem odleciało :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 10:24

ale julite musi hak uwwiera bo leco elaboraty he
byłes głupi---jesteś głupi i bedziesz głupi---nic sie nie uczysz dlatego jesteś GOLAS.....

gdzie mnie te haki jeszce uwierały na TSGAMES---SCP....DATWALK..Geotrans ...BMX...ITP ITD etc...

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB

Postautor: fluidek » 05 maja 2020 10:32

Trafiła kosa na kamień :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 10:35

raczej trafiły GOLASY na inwestora....bo jestem pewien ze ty tez jestes Golas....fluidek-- :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 11:44

czy wywiad z prezesem bedzie ----iskrą do wzrostów??---jak spojrzy sie technicznie na szybkie interwały i uklad oscylatorów to jest na to bardzo duza szansa.... :roll: 8)

czy tak bedzie zobaczymy...

maximus
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2020 09:07

Re: XTB

Postautor: maximus » 05 maja 2020 12:00

Niby wywiad o 12.00 ale przy linku jest, że zaplanowane na 17.15.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: XTB

Postautor: trance » 05 maja 2020 12:02

Wywiad już leci. Już delikatnie po pytaniu o sprzedaż akcji zaznaczył, że q2 będą dobre 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 12:24

Wywiad już leci. Już delikatnie po pytaniu o sprzedaż akcji zaznaczył, że q2 będą dobre 8)
powiedział tez ze w drugim kwartale chca osiagnac jeszce wieksza liczbe nowych klientów niz w 1 wszym.....

Jak wspomniał najwazniejsza jest baza klientów ---i na tym sie skupiają , nawet jesli ta zmiennosc na rynku minie chca zeby miesiecznie ok 10 K nowych rachunków było otwieranych ...I wlasnie To jest fundament ich rozwoju i perspektyw....

Bo jak mowił baza jest najwazniejsza ----50% obrotów robia rachunki ktore były zalozone przed 2019 rokiem 25% te ktore w 2019 i 25 % te w 2020----jesli baza im bedzie sie powiakszac a ---sposób na zarabianie popzrez NETA ---bedzie coraz popularniejszy ---co chyba jednak jest NIEUCHRONNE---to budowanie silnej pozycji pozwoli im byc jesce bardziej mocnym graczem na rynku.....

Teraz to jest najlepszy czas alby ludzie zaczeli swoje aktywa inwestowac na RYNKACH ---i ne mowie tylko o FOREXIE XTB --oferuje mozliwosc inwestowania w WIELE AKCJI....na naszym bananie jest mozliwosc inwestowanie w prawie 240 spolek spolek --a globalnie w ponad 2.2 K spółek na róznych rynkach....

SZCZERZE --jesli przyjdzie czas ze trza bedzie zawiajc sie z naszego kraju to ----aktywa swoje pewnie przerzuce do XTB....ktory ma juz globalny zasięg a nadal chce wchodzic na nowe kontynenty.....


podoba mi sie to organiczne podejscie do rozwoju....społki.....na to stawiają a wyniki jak widac same potem przychodzą....SPolka moimz dniaem ZDecydowanie jest niedowartosciowana jak dobzre pójdzie to z samej DYWIDENDY moze byc za ten rok ok 4-5 PLN....ktora inwestorzy zainkasowac moga w przyszłym roku.... 8)

JA nie ododaje kwita na ten moment to kwit ktory ma najwieksza pozycje w moim portfelu....i licze na to ze ta pozcja bedzie dynamicznie zwiększała swoja wartosc w kolejnych kwartałach....

Po pandemi....sporo sie zmieni---wiele kwesti pzreniesie sie do NETA ---od słuzby zdrowia popzrez Pracę i INWESTOWANIE---Klasyczne Lokaty na niskie kupony beda coraz bardziej PASSE mieszkaniówka tezmoze pzrechodzic kryzysy ---bo0 banki moga zakręcać kurski itp nie tylko U NAS....

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: XTB

Postautor: NiKtoś » 05 maja 2020 12:43

Ładnie odbiło ale juz udealo mi sie pozbyc wczesn iej po 8,38 , teraz poczekam na jakies fakty... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 12:55

Ładnie odbiło ale juz udealo mi sie pozbyc wczesn iej po 8,38 , teraz poczekam na jakies fakty... :mrgreen:

Ja nie rozumiem Kolarzy.....dlaczego sami sobie utrudniaja zycie nie chcac NA PRAWDE ZARABIAC...po prostu trzymajac akcje dobrych spółek i patrząc jak ich porfel rosnie... :lol: 8) :lol:

fakty juz znamy....one sa tutaj za chwile beda potwierdzone w Raporcie finansowym... :lol: 8)

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: XTB

Postautor: KUGID » 05 maja 2020 13:02

Ale naganiasz. Nie Tak dawno pisałeś, czas pandemii, nie warto inwestować w akcje . Teraz piszesz XTB globalny zasięg - jest możliwość kupowania nie tylko polskich akcji. Z “ dużym” nie wygrasz. Opanuj się I napisz coś merytorycznego PS. Podejrzewam, że sporo umoczyłeś kasy w XTB.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB

Postautor: fluidek » 05 maja 2020 13:03

Zaraz cię wyzwie od golasów :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB

Postautor: Julian11 » 05 maja 2020 13:20

Ale naganiasz. Nie Tak dawno pisałeś, czas pandemii, nie warto inwestować w akcje . Teraz piszesz XTB globalny zasięg - jest możliwość kupowania nie tylko polskich akcji. Z “ dużym” nie wygrasz. Opanuj się I napisz coś merytorycznego PS. Podejrzewam, że sporo umoczyłeś kasy w XTB.

co ty pier. do.lisz kiedy tak pisałem? pzred zwałą jak byla rdosna niczym nie zaburzona hossa w USA...---tak ale potem bralem akcje jak głodny pelikan.... :lol: 8) :lol:

Pandemia bedzie zmieniła wioele kwesti...SWiat bedzie pzrechdoził do neta dlatego growe spolki rosna dlatego tez, hi tech medyczne spolki moga byc na topie....dlatego też takie spolki JAK XTB moga sie pieknie rozwijac swoj NETOWY BIZNESS---co z reszta POAkzują ...dynamiczny przyrost klientów ----ich aktywnosci skutkuje ponad... 170 mln PLN zysku ..tyle co CDR....warty 35 MLD PLN....w kasie spolki maja juz prawei 800 MLN PLN...wiecej niz ma obecnie CDR.... :lol: 8) :lol: ---kapitalizacja ponizej 1 MLD PLN..... :lol: 8)

swiat sie zmienia i bedzie zmieniał --ludzie siedzacy w chałupach spowodował iskrę dlatego Streaming w ogladaniu TV bedzie sie rozwijał..dlatego telen\medycyna bedzie sie rozwijała , dlatego inwestowanie NEtowe bedzie sie rozwijało.....To nie tylko zmiennosc spowodowała SZTURM ..LUDZI na rynki....TO spowodowało NOWE SPOJZRENIE LUDZI NA SIBIE ...SWOJE MIEJSCE--w NOWYM OTACZAJĄCYM ICH SWIECIE....SWOJE POTENCJALNE MOZLIWOSCI INWESTYCYJNE...jak myslisz dlaczego BANKI leca na ryj....a BROKERZY --maja takie ZNIWA>...? ..SWIAT SIE ZMIENIA...warto inwestowac w przyszłość...tak jest ,moja opinia...

2 dane za 1 qw....

Obrazek


prezes poiwiedzial ze chca miesiecznie mieć conajmniej 10 K nowych uzytkowników ---to wiecej niz mieli za 1 qw...średnoiomiesiecznie-----poiwiedzial tez ze nowa strategia budowania bazy danych zaowocowała tym ze NA CHWILE OBECNA jest juz 42 K nowych uzytkowników....mamy poczatek maja....

Kazdy ma swoj rozum.....dlatego ja psotanowiłem ze XTB bedzie moim flagowcem..spolka poteznie stabilna pozycje finasową , ma potezne przyrosty zysków ---ma potezne mozliwosci osiagania dalszych switnych wynjknikow ze wzgledu na ZMIENIAJACY SIE SWIAT---PANDEMI i PO PANDEMII...jest spolka dywidendową gdzie licze na duza dywidende za ten rok...być moze nawet 50% obecniej ceny rynkowej....
DLATEGO XTB stał sie najwazniejsza pozycja w moim portfelu.....LOGIKA...zadziałała po raz kolejny....przy wyborze waznych papaierów do moejgo portfela....


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości