XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: XTB - księga I

Postautor: Erudyta » 22 cze 2021 10:12

W związku z tym jak Idę do ubikacji zrobić siusiu to muszę prosić o pomoc bo Lekarz zabronił mi podnoszenia ciężarów powyżej 3,5 kg
Czyli masz rentę? Czułem, żeś niepelnosprytny :lol:

REKLAMA


Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 22 cze 2021 10:37

Na zdrowie.. Zgredy..

Alimenciarze... Niedorobieni nauczyciele.. I ściemnieni szejkowie hałdowi z deichmanna...

Obrazek

Sporo jest miejsca na relaxik.. Pomimo relatywnie niewielkiej przestrzeni.."ogródka przydomowego" ... bo liczy się klimacik... . Ale co ja wam będę tłumaczył.. Lamusy... dalej żywcie się wzajemnie wylewaną żółcią... ....... KARMA ISTNIEJE...---przyczyna i skutek.. Warto się nad tym zastanowić zanim zostanie się.. Życiowym zgniłkiem... Bo potem często jest już za poźno.. I syf wypełnia życie zgniłków.. Dając im motywację to zatruwania wszystkiego do.. Okola... A wtedy o 'klimaciku" możesz zapomnieć...Bo zawsze ostatecznie zostaje tylko Ich tworzony SYF...życiowy.. . :lol:

Dobra rada.. Podejmuj odpowiednie decyzje i bądź cierpliwy... To zaprocentuje in future... Nazywaj rzeczy po imieniu Białe jest Białe a Czarne jest czarne.. I tak idź przez życie... A KARMA powinna się do ciebie uśmiechnąć... Wcześniej czy później....

Pozdro..
Tak życie jest pełne zgniłków którzy nie chcą mlaskać z zachwytu na widok fotek twojego ( albo inaczej twojej małozonki) mało przestrzennego uroczego ogródka . Dawać ci atencji której tak potrzebujesz i tak pragniesz a bardziej mają zlew z ciebie i wylewają nie żółć żigolaku tylko morze kpin z twojej obsesji .

Mam dla ciebie rade zrób fotę skocz pod blaszak kup paczke fajek albo małpki żulom którzy tam stoją w zamian dostaniesz tyle atencji ile tylko potrzebujesz na widok tego ogródka. A nie męczysz się tutaj biedaku.


PS.
Czyli hajtnięcie się z bogatym paszczurem to dobra decyzja i cierpliwie czekasz aż zaprocentuje ten ruch. Czekaj na tą KARMĘ czyli liczysz że ja przeżyjesz prędzej czy póżniej i wszytsko bedzie twoje. Czekaj cierpliwie czekaj aż sie KARMA uśmiechnie . lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 22 cze 2021 10:42

dzisiaj sa dwie wazne ocznice ktore kazdy inteligentny czlowiek powinien znac
pierwsza rocznica to napasc adolfa na jozefa
a druga dzisiaj sa moje osiemnaste urodziny
Obrazek

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 22 cze 2021 10:53

Obrazek
Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 22 cze 2021 11:39

Ostatnia moja odpowiedź na ten temat...gibajacy sie gibonie....

1.moja żona i ja wychowywaliśmy się "normalnie na blokowisku..." KONUS"(przy którym kaczor musiałby stać na drabince żeby się z równać).. pozdrawia z chaty teściów.. Normalne M na normalnym blokowisku.

Obrazek

2. Moja żona to piękna kobieta... Ten artystyczny poster metodą pixeli zrobiony.. który między innymi "obrazkami" wisi w naszej sypialni ją przypomina...

Obrazek

Obrazek

Właśnie dlatego też dziękuję najwyższemu... Że jest jak jest....i ze nie jestem np...muminem...

Julian12
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 lut 2021 15:51

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian12 » 22 cze 2021 12:04

Urodziłem się w Małkini w 1937 roku
w lipcu.
Znaczy, w połowie lipca.
Właściwie w drugiej połowie lipca.
Dokładnie 17 lipca.
Obrazek

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 22 cze 2021 13:38

Ostatnia moja odpowiedź na ten temat...gibajacy sie gibonie....

1.moja żona i ja wychowywaliśmy się "normalnie na blokowisku..." KONUS"(przy którym kaczor musiałby stać na drabince żeby się z równać).. pozdrawia z chaty teściów.. Normalne M na normalnym blokowisku.

Obrazek

2. Moja żona to piękna kobieta... Ten artystyczny poster metodą pixeli zrobiony.. który między innymi "obrazkami" wisi w naszej sypialni ją przypomina...

Obrazek

Obrazek

Właśnie dlatego też dziękuję najwyższemu... Że jest jak jest....i ze nie jestem np...muminem...
Nie no poster na ścianie wszytsko wyjasnia ....... a może wywieś tam Arianę Grande jako alter ego i autoportret twojej małożonki i nam wklej fote. :lol: :lol: :lol: :lol:

Co do piekności zrób sobie takie doświadczenie iż na najbliższy rynek i na każdym straganie spytaj sie czy owoce , warzywa , jaja sa świeże i powiedz ile sprzedających bab powiedziało ze sa nieświeże . Tak samo jest z twoją żoną zapewne jest piękna jak ten poster na ścianie , szczególnie że musi utrzymywać takiego nieroba i lesera. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB - księga I

Postautor: fluidek » 22 cze 2021 14:20



Właśnie dlatego też dziękuję najwyższemu... Że jest jak jest....i ze nie jestem np...muminem...
Lepiej julka podziękuj że nie urodziłeś sie w jakimś Mogadiszu bo teraz byś był muslimem i walił łbem w ziemię na cześć Allaha zamiast twego kochanego Jezusa :mrgreen:

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 22 cze 2021 18:22

Ostatnia moja odpowiedź na ten temat...gibajacy sie gibonie....

1.moja żona i ja wychowywaliśmy się "normalnie na blokowisku..." KONUS"(przy którym kaczor musiałby stać na drabince żeby się z równać).. pozdrawia z chaty teściów.. Normalne M na normalnym blokowisku.

Obrazek

2. Moja żona to piękna kobieta... Ten artystyczny poster metodą pixeli zrobiony.. który między innymi "obrazkami" wisi w naszej sypialni ją przypomina...

Obrazek

Obrazek

Właśnie dlatego też dziękuję najwyższemu... Że jest jak jest....i ze nie jestem np...muminem...
lujan z tej samej sesji w całej okazałości. skrzynke pw mi zaspamował. tytuł wiadomości był "czajnik ze złotym gwizdkiem". aż sie boję myśleć, jakby tytuł brzmiał, jakby to była jego stara i co by było w odbiciu :lol:

Obrazek

Hyde Park
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2021 20:12

Re: XTB - księga I

Postautor: Hyde Park » 22 cze 2021 18:39

Ale żeście się dzieciaka uczepili

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 22 cze 2021 19:23



ale jak ostro wyzywał Jarosława od kurdupli sam nim będąc...niebywałe...
Ale o co chodzi z tym numerem buta ze starym bogatym paszczurem to chyba nie jest problem jakby miał młodą niezaspokojoną , to byłby pewnie problem.

Ale on jest od podawania drinków na rautach i bankietach i ewentualnie ładnego dygania przy ich podawaniu i uśmiechania się .A nie od tych spraw. Ewentualnie jak się robi kwaśno przy stole od opowiadania zabawnych dykteryjek na temat drukowania hajsu przez drukarki, bitcoinie , monetyzacji gier czy graniu w chmurze , bądż omawianiu co ostatnio widział na OLX Espania w nieruchomościaach.

A po za tym napewno ma najdroższe złote albo platynowe wysadzane brylantami na pilota sprzety na baterie nie musi jak biedaki i golasy korzystać z tego co im dała natura.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co do powiązania interesu z rozmiarem buta, to akurat nietrafiona teza. Znałem kiedyś liliputa z fają po kolana :lol: :lol: :lol: :lol:
CIAGLES MU TOM FAJE? :lol: :lol: :lol:


Ale julexa zgnoili huhu a zenek jeszcze niedawno cała mosznę do gardła swego wpuszczal
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 22 cze 2021 20:44

A frotkowy Żuljanie dlaczego ten poster który ma i powstał jako apoteoza twej niebiańskiej żony o nietuzinkowej urodzie ma ucięte oczy , wszak oczy to zwierciadło duszy.

Mam nadzieje że nie z powodu wrodzonego zeza zbieżnego pierwowzoru i natchnienia do tego postera.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Martyr
Kapitan
Posty: 43784
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 22 cze 2021 21:00


lujan z tej samej sesji w całej okazałości. skrzynke pw mi zaspamował. tytuł wiadomości był "czajnik ze złotym gwizdkiem". aż sie boję myśleć, jakby tytuł brzmiał, jakby to była jego stara i co by było w odbiciu :lol:

Obrazek
:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43784
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 22 cze 2021 21:02


CIAGLES MU TOM FAJE? :lol: :lol: :lol:

Jak idziesz z kilkoma kumplami pod wspólny prysznic, to im wszystkim robisz druty przy.ygłupie :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2021 21:04 przez Martyr, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 22 cze 2021 21:03


lujan z tej samej sesji w całej okazałości. skrzynke pw mi zaspamował. tytuł wiadomości był "czajnik ze złotym gwizdkiem". aż sie boję myśleć, jakby tytuł brzmiał, jakby to była jego stara i co by było w odbiciu :lol:

Obrazek
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości