Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

wszystko na temat spółek publicznych
koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3598
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: koordynator1 » 27 sty 2024 16:55

A to nie miały być po rządy prawa i demokracji po wyborach??? To gratuluję naiwności! Hmmm zamienili się tylko politycy a kabaret nadal trwa ku uciesze gawiedzi 8)

Kondzio idealnie podsumował tą rudą szumowinę! Tusk krytykował 1,5 mld zł na kancelarię Morawieckiego, zabudżetował 2mld, krytykował 1,5 mld zł na TVP zabudżetował 3 mld zł, krytykował wysoki deficyt, a zabudżetował najwyższy deficyt w historii itd itd.
https://www.youtube.com/watch?v=BjvU0gG ... dBerkowicz
I dalej pi-SSdowskie kłamstwo albo ja czytać nie umiem a berkowicz to polskie nazwisko ,,3 mld zł nie dla TVP, a dla chorych na raka. Jest twardy zapis.'' :evil: :evil:


https://www.money.pl/gospodarka/3-mld-z ... 8496a.html
Piss*dowskie kłamstwo? Ty to jednak masz coś z banią? A nie przeszkadza ci pochodzenie nazwisk w KO i SLD?
Dopiero jak opinia publiczna się oburzyła i pisory zaczęły to wykorzystywać to się zreflektowano, ale nie tak miało chyba być z TVP.
Jakie sienkiewicz,tusek czy które tam krąży na necie super lista żydów w polskim rządzie to prawie każdy wiadomo mnie chodzi o kłamstwo z twp :evil: :evil:

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8106
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: incoqnito » 27 sty 2024 19:53

Jakie kłamstwo? Miała najpierw iść kasa na TVP? Miała! Teraz nie idzie, ale zobaczymy czy TVP jej nie dostanie... Przecież z czego nowe gwiazdy muszą z czegoś żyć :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3598
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: koordynator1 » 27 sty 2024 20:02

Tylko tu jest taka różnica że jak ludzie się oburzyli poszła zmiana a jak pi-SSd to zrobił i ludzie się oburzyli to ich olali,lista na końcu jeden z największych dziadów i tchórzów :evil: :evil:


https://www.ivrozbiorpolski.pl/index.ph ... zydowskich

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8106
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: incoqnito » 27 sty 2024 21:01

Po 2 miesiącach władzy nie wypadało inaczej. Poczekaj że 4 lata to zobaczysz....

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3598
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: koordynator1 » 27 sty 2024 23:08

Zobaczymy ale za te lata nie będzie pi-SSdu tylko też kolego za te cztery lata może nas nie być jak wiesz o co mi chodzi i czasami się zastanów co piszesz bo jest tak że zawsze można temu zaprzeczyć faktami a są tacy którzy się nie mogą pogodzić że jest tak a nie inaczej zresztą widać gdzie jest banda ubеka czyżby przeszli do podziemia :evil: :evil:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8106
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: incoqnito » 28 sty 2024 11:34

O czym ty piszesz to nie kumam? Konfa jeśli już to nigdy nie głosowała ramię w ramie z PiSem, a ich przeciwnicy politycznie z KO już tak. Choćby w czasach covidu! Nie będzie pisiorów przyjdzie ktoś inny na ich miejsce! Nie zrobiono dekomunizacji w IIIRP i mamy te same mordy od 89 roku w polityce. Najgorsze jest to że ludzie są tak podzielenie, że jeśli będą rządzić ci drudzy to nie pójdą za nich walczyć i odwrotnie bo to nie mój rząd nie mój prezydent!
Widać to takze po wpisach tutaj, twoich zresztą też, ale i dryniola i innych forumowiczów. I to jest problem naszej Polski, że ludzie nie identyfikują się z krajem gdy rządzi opcja przeciwna! Jest tak bo demokracji to martwe słowo, mamy słabiutką konstytucję napisaną na kolanie, która pozwala na różnego rodzaju gierki polityczne zamiast konkretnie nakazywać to i to! Prawo cywilne słabiutkie, prawo podatkowe to dramat i nie jest to tylko wina PiSu bo przez ostatnie ponad 30 lat wszyscy tak bo wszyscy już chyba rządzili do tego wspólnie doprowadzili... Teraz KO powinien zacząć nie od rozliczania pisiorów a od tworzenia nowego prawa podatkowego bo to jest najważniejsze! Potem cywilne i reforma* edukacji, potem ewentualnie konstytucja i rozliczenie poprzedniej ekipy jeśli sądy uznają ze są winni!
*prawdziwa reforma, a nie *** brak odrabiania lekcji w domu!

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3598
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: koordynator1 » 28 sty 2024 12:17

Pewnie tylko widzisz że każda opcja chce zmieniać ją pod siebie nie dla ludzi dlatego może dobrze że nie mają tej większości przecież pi-SSdy jakby to zrobiły to mielibyśmy przewalone tak samo ci co są teraz,tutaj musi przyjść młoda krew nie te same stare dziady chociaż już Hołownia to już jakaś inna droga tylko zobaczymy co zrobi ja go obserwuję chociaż powiem tak jak były wybory wielu startowało z ich listy i byli bezpartyjni :roll: :roll:

trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 376
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: trader75 » 28 sty 2024 12:20


Apacz
Podporucznik
Posty: 12177
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: Apacz » 31 sty 2024 21:03

Budzet podpisany, ale odeslany post factum do trybunaly magister wolfgangowej

Ciekawe , ze jak ponad 200 poslow, a moze i ponad 230 nie moglo glosowac nad budzetem to wcale a wcale to A-draniowi nie przeszkadzalo !

:shock: :shock: :shock:
No risk, no fun :-)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7433
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: NiKtoś » 31 sty 2024 22:08

A niech odysla.. to subtelna gra pana prezydenta.. On jakos sie prezentuje przynajmniej ale ta Przylebska..tyle miec kasy i wygladac na wyplocha ze wsi ?? Nie dziw ze wziala te fuche.. Robi kariere tam gdzie nie miala juz przyszlosci... :P
Budzet podpisany, ale odeslany post factum do trybunaly magister wolfgangowej

Ciekawe , ze jak ponad 200 poslow, a moze i ponad 230 nie moglo glosowac nad budzetem to wcale a wcale to A-draniowi nie przeszkadzalo !

:shock: :shock: :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3598
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: koordynator1 » 01 lut 2024 10:20

dzidzia maliniakowa dalej focha strzela bo mu się zabawki w piaskownicy zabrudziły ale tutaj są podwyżki dla największego elektoratu ciemnych starych pi-SSdowców ciekawy jestem czy zrozumieją że ich ukochany maliniak,karakan i i reszta pi-SSd srɑją im w gniazdo bo mają swój elektorat za nic tam niżej zaznaczyłem żeby było wyraźnie dla incognito :evil: :evil:

Kluczowa ustawa
Zwłoka oznacza jednak poważne utrudnienia dla rządu i Sejmu. Dopóki ustawa budżetowa nie zostanie podpisana przez prezydenta, wstrzymane będą m.in. uwzględnione w niej podwyżki dla nauczycieli i pracowników budżetówki.

Ustawa budżetowa została przegłosowana przez Sejm 18 stycznia. W projekcie uwzględniono m.in 30-procentowe podwyżki dla nauczycieli i 20-procentowe podwyżki dla pracowników budżetówki.Budżet przewiduje również środki na 800 plus, trzynaste i czternaste emerytury, a także na waloryzację rent i emerytur, jeśli inflacja w bieżącym roku przekroczy 5 procent.
W budżecie znalazły się również dodatkowe trzy miliardy złotych na onkologię i psychiatrię dziecięcą.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7433
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: NiKtoś » 01 lut 2024 15:15

Andrzej zwolal rade gabinetowa o CPK na 13 lutego o ..13stej.. poje/balo ich z tymi 13stakimi ?? Proszenie sie o pecha... :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 02 lut 2024 13:26

Andrzej zwolal rade gabinetowa o CPK na 13 lutego o ..13stej.. poje/balo ich z tymi 13stakimi ?? Proszenie sie o pecha... :lol: :mrgreen:
moze to na "sledzika" zaprosil ?

aby atmosfere polepszyc

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(no wiadomo , ze to dla niego za trudne)

:shock:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7433
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: NiKtoś » 02 lut 2024 14:25

Doszliśmy do kuriozalnej sytuacji, w której premier ma pretensje do prezydenta, że ten przestrzega konstytucji. Tak, przestrzegam konstytucji — mówił Duda, komentując fakt, że skierował ustawę budżetową do TK. Podkreślił, że jego decyzja jest związana z sytuacją Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego. :mrgreen:
Rezcywscie kuriozalne.. Duda przestrzga konstytucji.. Kon by sie usmial.. Ale tylko w zakresie pomgania kolesiom oraz przeszkadzania koalicji... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3598
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Marny Prezydent Andrzej Duda najgorszy prezydent w historii !

Postautor: koordynator1 » 02 lut 2024 14:45

Nie no to jest normalnie nie mam nazwy a nie chcę pisać grubiej bo zaraz pójdę siedzieć i mnie maliniak nie ułaskawi ale obłuda bije dobrze wie że to wszystko pi-SSdami po obstawiane i ma czelność tak pisać :evil: :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości