SOFTBLUE [SBE] NC księga III

wszystko na temat spółek publicznych
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: yanek z hor » 17 sie 2020 12:30

Cały czas mam nadzieje ze z Softa jakas spóldzielnia zrobi grzanke. Soft ma tylko 15 mln akcji ff za około 28 mln. Gdzie pewnie połowa jest w stałym akcjonariacie więc niewiele trzeba ..... a wskaxniki bardzo niskie
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 17 sie 2020 12:32

Klasyczny śmieć z nju konekt
Tylko że ten smieć ma jedna zalete - ma akcje innnych firm za 50 mln i w ciagu nastepnych 10 lat na pewno nie zbankrutuje
I dodatkowo "śmieć" zmniejszył zadłużenie o ponad 60% (prawie milion zł) + jednocześnie zwiększył środki pieniężne z 6.2 na 7.2 mln zł czyli o kolejny milion... z samej Naczelnych Archiwów Państwowych wpadło mu ponad 2 mln w lipcu co będzie niemal samym zyskiem bo koszty ponieśli całkowicie w IVQ2019 wpadnie mu też pod koniec IIIQ lub początku IVQ 3 mln za obligacje Biochemia Investmens które sprzedał.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: yanek z hor » 17 sie 2020 15:20

Ładna kontra na 1,76... ale jak nie wrócimy na 2,0 to nic nie znaczy
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 19 sie 2020 21:04

http://www.amuz.bydgoszcz.pl/wp-content ... HUTsCIHjBg [19.08.2020 czyli info z dziś]

Wygrany przetarg informatyczny na 1.72 mln PLN

I nawet nie informują komunikatem... póki co... bo lubią informować późnym wieczorem, ale pewnie tak nie będzie... taki INNO-GENE pod ubieranie, jak to ma w zwyczaju, dałoby komunikat w trakcie sesji o 10 rano że wygrało super-duper przetarg wg nich a w realu na byle co za GIGANTYCZNĄ sumę 100 tys, albo kupiło "niebotyczne" 1000 sztuk "super" testów na COVID-19 z Chin... uczciwość i dobre zwyczaje/maniery jak widać nie popłacają na giełdzie GPW tym bardziej NC bo zagnieżdżone tam leszcze-amatory z bankiera kochają być ruchani w do.opę :roll: :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 15:47

Sorry że to napiszę, ale muszę:

Bankierowcy to w 90% leszcze i amatorzy inwestujących pod wpływem prymitywnych emocji (strach, euforia, panika, chciwość, niecierpliwość jak u dzieci itp.) a także chamskie podpadające pod paragrafy kłamstwa z premedytacją tj naganianie w oby dwie strony (ale głównie spadki) na Sofcie np 10 nicków co ma to samo IP i zero meteorytyki

ALE za to na Parkiecie gdzie są jak widać sami geniusze inwestycji i zawsze wygrani... i jest tak że jak spadnie kurs to nikt NAGLE nie ma akcji i nawet nic nie napisze na wątku spółki żeby nawet przypadkiem między wierszami nie przyznać się do posiadania akcji spółki XYZ a czym więcej urośnie to co raz więcej "przypomina" że ma a nawet od dawna i z super niską średnia, ale "zapomniało" o tym napisać... a jak po mega pompie jest korekta to oczywiście każdy już miał i już sprzedał na górce bo jest mistrzem AT i DT... ja piszę tu zawsze czy pada deszcz czy świeci słońce... ale jak pada deszcz to piszę sam... :roll: :twisted:

PS. I nie chodzi mi tylko o Softa który aktualnie stanowi 40% portfela czyli najwięcej... przez 10 lat grania na giełdzie "zaliczyłem" min. kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt spółek i zawsze jest tak samo :roll:
Ostatnio zmieniony 20 sie 2020 16:31 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 4 razy.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 15:52

PS. pół godziny temu na fb pojawiło się info o kolejnej umowie na pół miliona PLN o której znowu nie poinformują oficjalnym komunikatem:

Z radością informujemy, że za nami podjęcie kolejnej ciekawej współpracy. SoftBlue będzie dostawcą dedykowanej platformy e-commerce dla jednego z polskich sklepów internetowych.

https://www.facebook.com/SoftblueSA
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 16:39

PS. pół godziny temu na fb pojawiło się info o kolejnej umowie na pół miliona PLN o której znowu nie poinformują oficjalnym komunikatem:

Z radością informujemy, że za nami podjęcie kolejnej ciekawej współpracy. SoftBlue będzie dostawcą dedykowanej platformy e-commerce dla jednego z polskich sklepów internetowych.

https://www.facebook.com/SoftblueSA

Soft wygrał też niedawno konkurs dla Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza (UMK) w Bydgoszczy tj. 2 z 3 konkursów a dokładnie na 1 i 3... na 2 nikt nie złożył oferty (pewnie za mało hajsu oferowali w stosunku do wykonanej pracy i/lub kosztów dla zleceniobiorcy) a na 1 i 3 tylko Soft na łączną sumę ~2.6 mln zł... oczywiście znowu o tym nie poinformował i na 99% nie poinformują :roll: :evil:

Niech zatrudnią speca od PR bo w tej dziedzinie są amatorami :twisted: :lol:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: GH05T » 20 sie 2020 18:14

Sorry że to napiszę, ale muszę:

Bankierowcy to w 90% leszcze i amatorzy inwestujących pod wpływem prymitywnych emocji (strach, euforia, panika, chciwość, niecierpliwość jak u dzieci itp.) a także chamskie podpadające pod paragrafy kłamstwa z premedytacją tj naganianie w oby dwie strony (ale głównie spadki) na Sofcie np 10 nicków co ma to samo IP i zero meteorytyki

ALE za to na Parkiecie gdzie są jak widać sami geniusze inwestycji i zawsze wygrani... i jest tak że jak spadnie kurs to nikt NAGLE nie ma akcji i nawet nic nie napisze na wątku spółki żeby nawet przypadkiem między wierszami nie przyznać się do posiadania akcji spółki XYZ a czym więcej urośnie to co raz więcej "przypomina" że ma a nawet od dawna i z super niską średnia, ale "zapomniało" o tym napisać... a jak po mega pompie jest korekta to oczywiście każdy już miał i już sprzedał na górce bo jest mistrzem AT i DT... ja piszę tu zawsze czy pada deszcz czy świeci słońce... ale jak pada deszcz to piszę sam... :roll: :twisted:

PS. I nie chodzi mi tylko o Softa który aktualnie stanowi 40% portfela czyli najwięcej... przez 10 lat grania na giełdzie "zaliczyłem" min. kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt spółek i zawsze jest tak samo :roll:
Kasjusz ja z Tobą zawsze ma tym *** będę bajerowal, nie lekaj sie
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 18:25

Sorry że to napiszę, ale muszę:

Bankierowcy to w 90% leszcze i amatorzy inwestujących pod wpływem prymitywnych emocji (strach, euforia, panika, chciwość, niecierpliwość jak u dzieci itp.) a także chamskie podpadające pod paragrafy kłamstwa z premedytacją tj naganianie w oby dwie strony (ale głównie spadki) na Sofcie np 10 nicków co ma to samo IP i zero meteorytyki

ALE za to na Parkiecie gdzie są jak widać sami geniusze inwestycji i zawsze wygrani... i jest tak że jak spadnie kurs to nikt NAGLE nie ma akcji i nawet nic nie napisze na wątku spółki żeby nawet przypadkiem między wierszami nie przyznać się do posiadania akcji spółki XYZ a czym więcej urośnie to co raz więcej "przypomina" że ma a nawet od dawna i z super niską średnia, ale "zapomniało" o tym napisać... a jak po mega pompie jest korekta to oczywiście każdy już miał i już sprzedał na górce bo jest mistrzem AT i DT... ja piszę tu zawsze czy pada deszcz czy świeci słońce... ale jak pada deszcz to piszę sam... :roll: :twisted:

PS. I nie chodzi mi tylko o Softa który aktualnie stanowi 40% portfela czyli najwięcej... przez 10 lat grania na giełdzie "zaliczyłem" min. kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt spółek i zawsze jest tak samo :roll:
Kasjusz ja z Tobą zawsze ma tym *** będę bajerowal, nie lekaj sie

To ja już wolę żeby nikt nie pisał na Sofcie niż tylko Ty... w sumie to wystarczy że jako post na Sofcie napiszesz tylko jedną kropkę i już każdy będzie wiedział o co Ci chodzi tj. tragedia/armagedon/badziew/balon/śmieć/sprzedawać/nie kupować itd itp :twisted: :lol:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 22:48

Polecam krótką i przystępną prezentację o dronach Softa

http://www.psis.org.pl/images/konferenc ... logowe.pdf

Są tu opisane obydwa i czasem mylone, a w rzeczywistości zupełni inne "dronowe" projekty:

1) Airdron
2) INNOLOT
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 07:56

Nowe info z dziś:

Opracowanie prototypu urządzenia COVID-WATCH

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBL ... 47736.html

PS Znając dzieci i to że wracają do szkół 1 września do przedszkola i szkoły (podejrzewam że też domy starości i sanatoria będą mocno zainteresowane) wykupią wszystko na pniu i mówię tylko o Polsce, a spółka planuje podbój rynków zagranicznych jak produkt w Polsce się dobrze sprzeda/przyjmie a idzie druga min. o połowę gorsza fala zachorowań...
Ostatnio zmieniony 21 sie 2020 09:03 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 3 razy.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 08:30

A jak komuś nagle się przypomni po nagłej i ciężkiej amnezji że istnieje Soft czyli po przebiciu prędzej czy później 2 zeta (obstawiam że prędzej) to niech nie pisze tu nagle że jednak miał akcje, ale "zapomniało" mu się o nich więc dlatego nie udzielał się na forum* ... tylko niech wypie*dala w podskokach na bankiera czyli "samych swoich" i tam zostanie na zawsze bo to jego poziom inwestorski i dyskusji jest... :twisted:

*pisałem sam z sobą i nikt nic nie widział, nie miał przemyśleń, prognoz, opinii albo zgadzał (lub nie) się ze mną a 100-200 odsłon dziennie jakimś cudem było... tak tak sprawdzałem... mi nic nie umknie i nic nie zapominam :twisted:

-jak rośnie to każdy ma
-jak jest korekta każdy już sprzedał na samym szczycie
-jak spada to nikt nie ma
-jak znowu rośnie to nagle każdy już ma i kupił w samiusieńkim dołeczku

... i tak wiecznie w kółko.. normalnie wszyscy tu w czepku urodzeni :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: WIKUS » 21 sie 2020 11:15

Szczerze mówiąc spodziewałem się dużo lepszej reakcji rynku...

Na grzankach byłoby +50%

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: GH05T » 21 sie 2020 11:19

A jak komuś nagle się przypomni po nagłej i ciężkiej amnezji że istnieje Soft czyli po przebiciu prędzej czy później 2 zeta (obstawiam że prędzej) to niech nie pisze tu nagle że jednak miał akcje, ale "zapomniało" mu się o nich więc dlatego nie udzielał się na forum* ... tylko niech wypie*dala w podskokach na bankiera czyli "samych swoich" i tam zostanie na zawsze bo to jego poziom inwestorski i dyskusji jest... :twisted:

*pisałem sam z sobą i nikt nic nie widział, nie miał przemyśleń, prognoz, opinii albo zgadzał (lub nie) się ze mną a 100-200 odsłon dziennie jakimś cudem było... tak tak sprawdzałem... mi nic nie umknie i nic nie zapominam :twisted:

-jak rośnie to każdy ma
-jak jest korekta każdy już sprzedał na samym szczycie
-jak spada to nikt nie ma
-jak znowu rośnie to nagle każdy już ma i kupił w samiusieńkim dołeczku

... i tak wiecznie w kółko.. normalnie wszyscy tu w czepku urodzeni :twisted:
KASJUSZ TY Z CZENSIKIEM POWINIENES NAGANIAC
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NC księga III

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 16:45

Ich podstawowa wersja tego COVID WATCH (to małe okrągłe urządzenie) pewnie będzie wszędzie gdzie tylko w najmniejszym stopniu się przyda, a wersja rozszerzona tj. większe i prostokątne urządzenie o grubości trochę powyżej 1 cm z kilkoma przyciskami* przynajmniej w każdej publicznej instytucji i prywatnej (żłobki, przedszkola, szkoły, uniwersytety, szpitale, domy dla starców, urzędy, imprezy np. wesela itp.).. a przypominam że druga fala pandemii będzie gorsza i jest dopiero przed nami no chyba że" potęga" we wszystkim w tym medycynie tj. Rosija opatentuje swoją pierwszą szczepionkę na świecie tj. 98% spirytus w zastrzykach :lol:

* https://www.wnp.pl/tech/softblue-wchodz ... 13872.html

Na Amazonie jest bardzo podobne urządzenie co ta wersja rozszerzona Softa, ale wygląda (i pewnie też nią jest) jak typowa Chińska tandeta a kosztuje 200 dolców + przesyłka.

Cały internet pisze dziś o Sofcie więc na dzień dobry reklama za friko jest:

https://www.google.com/search?client=fi ... blue+watch

PS. Oczywiście leszcze do potęgi z bankiera piszą że to info pod ubieranie... po kursie i wolumenie jakoś tego nie widzę... ale gram tylko 10 lat więc pewnie świeżak i naganiacz z "ekskluzywnego" forum dla pro-inwestorów wie lepiej bo jako ekspert "tnie straty" przy minus 10% a inny sprzedaje za plus 10% i jeszcze ten drugi się chwali tym specjalnie zakładając tam wątek :lol: :twisted:
Ostatnio zmieniony 21 sie 2020 17:39 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości