MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

wszystko na temat spółek publicznych
Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 14 cze 2021 13:16

Czy masz do mnie żal że nie jestem jasnowidzem i nie przewidziałem zmiany Twoich planów życiowych? :shock: Pisałeś że sprzedałeś akcje, zbudowałeś sobie dom, jakaś odrobinka pieniędzy przejściowo Ci została i kupiłeś za to MCI oraz PLI. Takiej informacji udzieliłeś. A ja nie wiem czy jest prawdziwa, czy uległa istotnym zmianom itd. Nie wykluczone że jesteś kobietą, nigdy nie miałeś akcji MCI, tak sobie piszesz z nudów. Ja tego nie wiem, skąd miałbym wiedzieć?

Z pewnością MCI przez wiele lat nie były dobrymi akcjami. Zatem obaj jesteśmy jedną wielką pomyłką. Czy w przyszłości to będą dobre akcje? Nie wiem, ale widzę szansę aby były to akcje ponad przeciętne. Rakiety się nie spodziewam.
Żal??? Zanim kogoś podsumujesz zastanów się czy znasz go dobrze czy jesteś na bieżąco z jego inwestycjami co w życiu przeszedł itd itd a nawet jeśli coś napisał to czy przez ten czas nie mogły zajść jakieś zmiany. Tak jestem kobietą i mam jeszcze SFD i miałem przez chwile Answear
Mam akcje i Answear i SFD. Nie mam Dadelo bo w ogóle nie rozumiem tego biznesu, logistyki, serwisu ( w moim mieście coraz częściej widzę w sklepach informację, że rowery kupione w tym sklepie mają pierwszeństwo w serwisie bo podobno tyle mają roboty a czasami brakuje także części w hurtowniach). Mimo to nie twierdzę, że Dadelo ma słaby potencjał. Na bananie wycen spółek nie kształtuje rynek tylko fundusze!!! Za długo już jestem na GPW i widziałem jak znakomite spółki był mocno niedoszacowane przez dług czas, a balony i śmieciuchy notowane po c/z 70 czy nawet 100.
Tak więc że coś jest niedoszacowane nie oznacza, że zaraz wajcha pójdzie w drugą stronę. Może pójdzie może nie, a może dopiero za kilka lat a w tym czasie wiele się może wydarzyć. Oj naprawdę wiele. Zarobię i tu i tu. gdzie więcej? Answear kupiony po 27zł na korekcie po debiucie, potem dobrany i średnia 30zł, SFD kupiony po 4.02 także na korekcie po raporcie miesięcznym.
Takie moje zdanie.
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-w ... 79773.html

Ehhh szkoda słów... Emeryt wojskowy I podobno) wie lepiej co kto myśli co kto ma i co kto robi :lol:

REKLAMA


młoddy
Podporucznik
Posty: 12571
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 14 cze 2021 13:59

SFD robi dobre odżywki białkowe, pasują do naturalnego jogurtu. Ich akcjami się nie interesuję, ale właśnie po dzisiejszym treningu pleców zjadam produkt tej firmy :lol:

Co może myśleć 50-latek biegający dystanse około 200km? Nie wiem. Chyba niewiele. Umysł przejęty przez uzależnienie. Ale oczywiście życzę wszystkiego dobrego, w szczególności odpału na akcjach MCI.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 14 cze 2021 14:49

Dzieciakom kupuję NutLove zamiast Nutelli. Tanie to nie jest ale dużo zdrowsze...
btw. Nie biegający, a który raz pobiegł...

u boot
Młodszy chorąży
Posty: 506
Rejestracja: 21 kwie 2019 14:25

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: u boot » 14 cze 2021 22:04

To co jutro żegnamy 19zł.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 15 cze 2021 05:27

To co jutro żegnamy 19zł.
Żegnamy bo?

młoddy
Podporucznik
Posty: 12571
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 15 cze 2021 07:26

To co jutro żegnamy 19zł.
Żegnamy bo?
Wraca na 18?

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 15 cze 2021 10:06

To co jutro żegnamy 19zł.
Żegnamy bo?
Wraca na 18?
Chyba miało być wybicie raczej :shock:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12571
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 15 cze 2021 10:11


Żegnamy bo?
Wraca na 18?
Chyba miało być wybicie raczej :shock:
Skąd kupujący? Fundusze obrażone, indywidualni obrażeni. Kto ma kupować?
Jedynym potencjalnym kupcem pozostaje sam Czechowicz.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 15 cze 2021 11:35

Ciekawie wygląda wykres dzienny jesteśmy obecnie w dolnym ograniczeniu klina zwyżkującego zwykle w tym miejscu następował atak popytu. Widać tu odbiór akcji od kilku dni przez silne ręce po 18.30 którego nie udało się zasypać podaży. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że w przyszłym tygodniu nastąpi kolejny atak popytu. Może już w poniedziałek po konferencji. Mamy wskaźniki 3 razy niższe niż Pepco i rozwijamy się średniorocznie 6-7 razy szybciej. do tego gotówka w portfelu 750 mln a kapitalizacja całego MCI to zaledwie 920 mln. https://zapodaj.net/4aca014d2255b.jpg.html
@u boot
No i jak z tym naszym wykresem na dziś? Chyba tak sobie?

Mnie martwi to, że maluchy zbliżają się do szczytu wszech czasów, a MCI ma to gdzieś 8)
Chyba jednak jesteśmy już poza tym klinem zwyżkującym....
To miałem na myśli pisząc o wybiciu.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 15 cze 2021 13:40

IAI:
Nasz IAI Team nieustannie się powiększa!
Dzisiaj dobiliśmy do magicznej liczby 200 pracowników - i bynajmniej nie zamierzamy na tym poprzestać!

Tylko na przestrzeni 2021 roku IAI Team powiększył się niemal o 20%, a do końca bieżącego roku planujemy wzrost o kolejne 50 osób!
Oznacza to, że rozwijamy się naprawdę dynamicznie!
Dobrze im idzie skoro taki wzrost zatrudnienia.

u boot
Młodszy chorąży
Posty: 506
Rejestracja: 21 kwie 2019 14:25

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: u boot » 21 cze 2021 18:15

Nie wiem o co chodzi kurs trzymany za ryj wszystkie próby uwalenia kończą się w okolicach 0 . Wygląda na to że komuś zależy na odbiorze akcji ale nie zamierza podbijać kursu. co z tego wyniknie? Sam jestem ciekawy jak nie będzie obrotów może podniesie pięterko wyżej.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 21 cze 2021 21:37

30.04. Trigon dał nową reko dla Answear z ceną 53zł. Kurs obecny 30zł. Brawo Czechowicz :lol: :lol: :lol:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12571
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 22 cze 2021 09:02

Przejęcie PEM stało się faktem. Zniknęło kilka obszarów konfliktu interesów. Co teraz? Być może normalizacja czyli regularne dywidendy i brak zachowań odstraszających inwestorów. Za dwa lata może być dużo lepiej.

u boot
Młodszy chorąży
Posty: 506
Rejestracja: 21 kwie 2019 14:25

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: u boot » 24 cze 2021 19:10

Wklejam najnowszy wykres MCI. Jak z grafiki wynika przy brązowej linii akcje są odbierane delikatnie aby nie podbić kursu. Jesteśmy w silnym trendzie wzrostowym obecnie trwa konsola przed wybiciem. Nie jestem prorokiem zwykle wybicie jest zgodnie z trendem. Po tak długiej konsoli powinno być bardzo silne.(przy wybiciu podłączają się technicy Im wszystko jedno co to za spółka ważne są kreski) Mam nadzieję że, z początkiem lipca po połączeniu z PEM ruszymy do góry, ale najpierw musimy przejść te 19 zł. Jeśli się mylę to bardzo silne wsparcie mamy na 16zł. Potem 13.50zł. Wycenę spółki przez Noble w mojej ocenie zaniżoną wszyscy znamy. W kolejnych latach zapewne będzie rosnąć.
https://imgur.com/a/9wPOIN8

młoddy
Podporucznik
Posty: 12571
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 25 cze 2021 11:28

Mamy ATH na WIGu. Praktycznie ta sama wartość co latem 2007. Wtedy MCI było po 38. Aż trudno w to uwierzyć.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości