Internity [INT]

wszystko na temat spółek publicznych
pitmaster_
Sierżant

Internity [INT]

Postautor: pitmaster_ » 30 paź 2020 12:24

Zarząd INTERNITY SA podaje do publicznej wiadomości Raport kwartalny za III kwartał 2020 roku

"Przychody Grupy Internity w III kwartale 2020 roku wyniosły ponad 32 MLN złotych (poziom porównywalny
z III kwartałem 2019 roku).

W III kwartale 2020 roku Grupa wygenerowała zysk brutto na poziomie 970 tys. złotych (w porównaniu do
zysku brutto w wysokości 768 tys. zł w III kwartale 2019 roku)."

P/E 7x

link do raportu: http://infostrefa.com/infostrefa/pl/attachment/1857146

Korben.
Sierżant sztabowy

Re: Internity [INT]

Postautor: Korben. » 18 lut 2021 16:08

MA ktos ten walor?

Na Strefainwestorow 2 tygodnei temu pokazal sie ciekawy art. o Spolkach dywidendowych z NC https://strefainwestorow.pl/artykuly/dy ... newconnect- na NC jest tylko 13 Spolek ktore regularnie od przynajmniej 5 lat placa dywidendy, wsrod nich tylko 6 zwiekszylo zysk za ostatni rok dajac szanse na wieksza kolejna dywidende, a wsrod z takich dywidendowych arystokratow na miare NC jest HORTICO (ktore mam od dawna) i INTERNITY (nabyte kontrolnie dzisiaj). Pozostale owszem sa dywidendowe, ale nie zainteresowaly mnie bo po prostu nie sa tanie, przeciwnie do HORTICO i INTERNITY których dzisiejsze kursy oznaczaja duze niedowartosciowanie.

INTERNITY 2 tygodnie temu kosztowalo 2.20-2.40pln, po czym gwaltownie podrozalo do ponad 7pln (w tym momencie juz nie bylo fundamentalnie tanie) po czym zaczelo rownie gwaltownie spadac. Ten skok byl tuz przed bardzo dobrym raportem okresowym (INT porawia wyniki i ma dobre perspektywy), ktory nie zatrzymal spadkow i dzisiaj rano spadlo do 2.80. Wyglada ze ten poziom juz ma szanse byc skutecznym wsparciem poniewaz obrot dzisiaj jest znacznie wiekszy niz na calej gorce - niz w ciagu 5 sesji gdy kurs byl ponad 4.50 (a sesja jeszcze sie nie zakonczyla). To moze zapowiadac odbicie. A poza tym pole do dalszych spadkow jest znacznie mniejsze niz do wzrostow. Fundamentalnie 2.80pln to tanio, bo wedlug wycen mnoznikowych StockWatch INTERNITY powinna kosztowac od 5 do 15pln. Poza tym placi dywidende i poprawia wyniki. Kupilem troche i obserwuje rozwoj wypadkow.

Marocco
Starszy plutonowy

Re: Internity [INT]

Postautor: Marocco » 27 lut 2021 20:31

Mam nadzieję, że jeszcze uda sie dokupić w granicach 2.40. Bardzo ciekawa spółka z New Connect, bardzo tanio wyceniana + coroczna i znacząca dywidenda.
Posiadam i liczę na sowite zyski. Tutaj jest naprawdę duzy potencjał, tak jak kiedyś na Pekabex i K2, te dwie spółki też płacą coroczne dywidendy i biznesy ich są bardzo zdrowe.
W fundamentach są zyski a tu jest bardzo tanio, oby więcej takich spółek.

Wróć do „Akcje”

REKLAMA