COMPREMUM (POZBUD)

wszystko na temat spółek publicznych
tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 13 paź 2022 14:07


REKLAMA


Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: Acrobata » 13 paź 2022 19:59

Zarząd jest coraz bliżej pozyskania kolejnych umów w każdym ze swoich biznesów. W nowych obszarach działalności na wymierne wpływy trzeba będzie jednak trochę poczekać.

ale może warto:)

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 431
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: P&L » 17 paź 2022 10:25

Compremum z ponad 519 mln zł backlogu buduje potencjał w obszarze OZE - omówienie sytuacji i perspektyw Grupy Compremum po H1 2022

Grupa Compremum efektywnie zarządza dotychczasowymi głównymi segmentami działalności i rozwija je, ale jednocześnie osiąga kolejne kamienie milowe, aby wykorzystać olbrzymi potencjał, jaki prezentują rynki szeroko pojętych odnawialnych źródeł energii (OZE), zarządzania nimi i magazynowania energii. Obecna kapitalizacja spółki na GPW, wynikająca z ogólnej słabości giełd, to jedynie około 90 mln zł, co oznacza wskaźnik C/Z na rekordowo niskim poziomie 3,7, a wskaźnik C/WK poniżej 0,4. Nie dziwi więc zainteresowanie inwestorów spółką, która nie tylko dba o projekty przyszłościowe, ale ma również solidne bieżące fundamenty.
– Aktualny backlog Grupy Compremum, czyli wartość zamówień na bazie projektów zawartych w formie umów, ma wartość 519,4 mln zł – poinformował podczas konferencji Radosław Załoziński, CFO Grupy Compremum.
https://pandl.pl/compremum-z-ponad-519- ... zarze-oze/

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: Acrobata » 20 paź 2022 06:49

No mój target, o którym wspominałem osiągnięty aczkolwiek ciężko ładować, bo obroty to jakiś dramat tutaj :roll:
cos mi tu nie gra, bessa bessą, kurs zjechał już jakieś 70% i nie widać zwiększonego zainteresowania spółką nawet po takich spadkach, masz rację obroty kiepskie a i ,,nie mityczny,, sypacz w tym wypadku nie skończył sprzedawania akcji.
ciekawe po ile najniżej będzie oddawał 2zł czy do dołka 80gr jak było przed pandemią?

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 27 paź 2022 14:39

Compremum zawarła umowę z Inowrocławską Kopalnią Soli "SOLINO", należącą do grupy kapitałowej ORLEN, na kompleksową realizację inwestycji pn. Budowa infrastruktury rurociągowej solanki - podała spółka w komunikacie. Wynagrodzenie spółki wyniesie łącznie 154,9 mln zł netto.


https://www.bankier.pl/wiadomosc/Compre ... 29920.html

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 431
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: P&L » 27 paź 2022 15:21

Compremum wybuduje rurociągi solanki za blisko 191 mln zł

Giełdowa spółka Compremum rozwija zdywersyfikowaną działalność biznesową, w której istotną rolę pełni budownictwo specjalistyczne. Do portfela zamówień w tym obszarze dołączyła właśnie umowa ze spółką Inowrocławskie Kopalnie Soli „Solino” z Grupy Kapitałowej ORLEN.
– Realizujemy nasz flagowy kontrakt konsorcjalny budowy sieci światłowodowej dla PKP PLK, niedawno otworzyliśmy eksport usług budowlanych poprzez umowę na budowę fabryki pieczarek w Grecji, a kontrakt, jaki zrealizujemy dla IKS „Solino” potwierdza naszą pozycję rynkową i potencjał rozwoju działalności w obszarze budownictwa specjalistycznego – wskazuje Łukasz Fojt, Wiceprezes Zarządu Compremum S.A.
https://pandl.pl/compremum-wybuduje-rur ... 91-mln-zl/

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 27 paź 2022 22:38

Srednia zeszła do 2.10
no to noga na noge.

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 11 lis 2022 21:12

Compremum wybuduje rurociągi solanki za blisko 191 mln zł

Giełdowa spółka Compremum rozwija zdywersyfikowaną działalność biznesową, w której istotną rolę pełni budownictwo specjalistyczne. Do portfela zamówień w tym obszarze dołączyła właśnie umowa ze spółką Inowrocławskie Kopalnie Soli „Solino” z Grupy Kapitałowej ORLEN.
– Realizujemy nasz flagowy kontrakt konsorcjalny budowy sieci światłowodowej dla PKP PLK, niedawno otworzyliśmy eksport usług budowlanych poprzez umowę na budowę fabryki pieczarek w Grecji, a kontrakt, jaki zrealizujemy dla IKS „Solino” potwierdza naszą pozycję rynkową i potencjał rozwoju działalności w obszarze budownictwa specjalistycznego – wskazuje Łukasz Fojt, Wiceprezes Zarządu Compremum S.A.
https://pandl.pl/compremum-wybuduje-rur ... 91-mln-zl/


Umowa z Orlen. A to spolka potężna wiec musieli dobrze przeswietlić Compremum. Bo by umowy nie podpisali

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 15 lis 2022 00:29

No zaczyna sie ..pociąg sobie rusza..na gape nie jechać.. bilety kupować :lol:

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 15 lis 2022 00:55

Tak. Tak...znam to ..pieniadze lubia cisze..
Ja znam inaczej.. ma bujnąć to bujnie.

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: tom-reds » 15 lis 2022 01:01

A gdzie
Ostatnio zmieniony 15 lis 2022 10:06 przez tom-reds, łącznie zmieniany 1 raz.

tom-reds
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2531
Rejestracja: 14 lut 2013 20:09

Re: POZBUD

Postautor: tom-reds » 15 lis 2022 01:04

:lol:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: dusigrosz » 15 lis 2022 18:06

No zaczyna sie ..pociąg sobie rusza..na gape nie jechać.. bilety kupować :lol:
Widocznie tylko my tu na pokladzie... A trance?

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: trance » 15 lis 2022 19:46

Nie mam obecnie. W Mirbud wszedłem ponownie, bo jakoś bardziej do mnie przemawia. Tu się biję z myślami. Za mała płynność i jedna spółka w portfelu z dziurami w arkuszu mi wystarczy na chwilę obecną :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: dusigrosz » 17 lis 2022 11:13

No mój target, o którym wspominałem osiągnięty aczkolwiek ciężko ładować, bo obroty to jakiś dramat tutaj :roll:
cos mi tu nie gra, bessa bessą, kurs zjechał już jakieś 70% i nie widać zwiększonego zainteresowania spółką nawet po takich spadkach, masz rację obroty kiepskie a i ,,nie mityczny,, sypacz w tym wypadku nie skończył sprzedawania akcji.
ciekawe po ile najniżej będzie oddawał 2zł czy do dołka 80gr jak było przed pandemią?
smiesza mnie takie marudy... spadalo to nadaktywni na watku... Rosnie, odbilo ponad 20% od dolka i ani jednego nowego postu... :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości