COMPREMUM (POZBUD)

wszystko na temat spółek publicznych
trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: POZBUD

Postautor: trance » 17 maja 2022 14:17

Zawsze lubiłem sprzedawców marzeń :lol:
A ja czekam... po 2.37 ze srednia zaladowane. Jesli na szerokim aktualnie to nie krotkotrwale odbicie to dluzej potrzymam.
Patrząc na wolumen, to jakoś wielkiego optymizmu nie widzę.
Dość mizerne niestety po takich spadkach.
Pewnie w tym tygodniu czerwień znów zawita, oby tylko w ramach korekty ostatnich wzrostów :mrgreen:

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: POZBUD

Postautor: dusigrosz » 18 maja 2022 11:28

Powolutku, do celu , i 3 mozliwe, ze zobaczymy w tym miesiacu.
Ten walor od poczatku byl slamazarny.

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: Acrobata » 18 maja 2022 16:17

Czy tutaj jest szansa na wzrosty, z tego co obserwuję jakoś nie widzę pozytywnych sygnałów :)

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: P&L » 26 maja 2022 21:58

Biuro Maklerskie mBanku SA - Compremum: raport analityczny w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego

Compremum: Rekomendacja: kupuj | cena docelowa: 4,87 PLN | cena bieżąca: 2,46 PLN

https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wi ... litycznego

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: P&L » 02 cze 2022 13:08

COMPREMUM podsumowuje I kwartał 2022 roku: wyraźny wzrost sprzedaży i rozwój nowych segmentów

Przychody Grupy Compremum w pierwszym kwartale 2022 roku zwiększyły się o 20% rok do roku i wyniosły 54,5 mln złotych. Pozwoliło to na wypracowanie 10,6 mln zł wyniku EBITDA i 6,3 mln zł zysku netto.

Motorem wzrostu dla Compremum w pierwszych trzech miesiącach 2022 roku był segment budownictwa specjalistycznego (kontrakt GSM-R). W tym właśnie obszarze Grupa zwiększyła przychody aż o 39% rdr. Spadek za to zanotował segment stolarki otworowej, co jednak zarząd spółki prognozował dużo wcześniej.
– Spodziewaliśmy się spadku przychodów w segmencie stolarki otworowej ze względu na planowe przerwy technologiczne, umożliwiające wymianę oprzyrządowania maszyn w Fabryce Slonawy. Było to jednak konieczne by wdrożyć do produkcji nowy profil okienny, co zwiększy nasz potencjał eksportowy. Jednocześnie możemy się pochwalić, że planowana wartość sprzedaży stolarki w kanale inwestycyjnym na rok 2022 jest już zabezpieczona wiążącymi umowami. – komentuje Łukasz Fojt, Prezes Zarządu Compremum S.A.
https://pandl.pl/compremum-podsumowuje- ... segmentow/

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: dusigrosz » 03 cze 2022 21:43

Czy tutaj jest szansa na wzrosty, z tego co obserwuję jakoś nie widzę pozytywnych sygnałów :)
Dalej nie ma?
Cisza na pokładzie, a kurs rośnie to dobrze… 8)

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: P&L » 21 cze 2022 18:55

Z konferencji Compremum:

Compremum zamierza mocno zwiększyć obecność stolarki otworowej w USA, ma lokalnego partnera, może powstać dedykowana spółka

Grupa Compremum złożyła oferty w segmencie kolejowym i infrastrukturalnym na ponad 4 mld zł

Grupa Compremum prowadzi projekty OZE, zbliża się rozpoczęcie budowy fabryki baterii Li-Ion i magazynów energii

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: P&L » 24 cze 2022 21:07

Grupa Compremum z ofertami kolejowymi wartymi 5 mld zł - omówienie sytuacji Grupy Compremum po Q1 2022 oraz perspektyw na kolejne okresy

Giełdowy holding Compremum ujawnił podczas konferencji kwartalnej stan ofertowania w segmencie kolejowym – zarówno w zakresie remontów i modernizacji taboru, jak również w zakresie infrastruktury kolejowej. Grupa Compremum bierze udział w postępowaniach taborowych o wartości blisko 1,2 mld zł, a procesy zamówieniowe związane z infrastrukturą kolejową przekraczają wartościowo 3,5 mld zł. Dodatkowo poza Polską należy wskazać na kwietniową ofertę na wykonanie serwisu antykorozyjnego wagonów Eurocity w Szwajcarii za 60 mln euro i zbiorników na wodę dla kolei austriackiej za 1,1 mln euro.
– Cały czas realizujemy również nasz flagowy projekt budowlany, czyli kontrakt GSM-R dla PKP PLK warty ponad 700 mln zł. Jesteśmy tu w trakcie uzgodnień co do aneksu – wskazał Łukasz Fojt, Prezes Zarządu Compremum S.A.
https://pandl.pl/grupa-compremum-z-ofer ... -5-mld-zl/

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: dusigrosz » 02 sie 2022 12:59

moze tym razem.... :roll:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: Acrobata » 16 sie 2022 11:41

Czy tutaj jest szansa na wzrosty, z tego co obserwuję jakoś nie widzę pozytywnych sygnałów :)
Dalej nie ma?
Cisza na pokładzie, a kurs rośnie to dobrze… 8)
ja tam widzę ewakuację, a nie wzrosty

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: dusigrosz » 16 sie 2022 13:13

Czy tutaj jest szansa na wzrosty, z tego co obserwuję jakoś nie widzę pozytywnych sygnałów :)
Dalej nie ma?
Cisza na pokładzie, a kurs rośnie to dobrze… 8)
ja tam widzę ewakuację, a nie wzrosty
Na mirbudzie tez bylo sypanie w okolicach 3.00zl, a potem wystrzal i juz mam +25% od ostatnich zakupow...
Zobaczymy.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: trance » 16 sie 2022 15:21

To widzę, że współnie mirbud braliśmy ;D

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: dryniol » 16 sie 2022 15:31

:wink:
To widzę, że współnie mirbud braliśmy ;D

trance mistrzu parkietu szkoda że nie brałeś Mirbudu ze mną po 70 groszy 8)
A tak swoją drogą to pisz jak coś bierzesz przed wzrostami, a nie dopiero wtedy jak widzisz, że już urosło mistrzu parkietu :roll:
Wiesz, ja wczoraj brałem Comperie :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8077
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: incoqnito » 16 sie 2022 15:40

:wink:
To widzę, że współnie mirbud braliśmy ;D

trance mistrzu parkietu szkoda że nie brałeś Mirbudu ze mną po 70 groszy 8)
A tak swoją drogą to pisz jak coś bierzesz przed wzrostami, a nie dopiero wtedy jak widzisz, że już urosło mistrzu parkietu :roll:
Wiesz, ja wczoraj brałem Comperie :P :lol:
Dryniol to nie dość że id#iota i farmazoniarz z ciebie to jeszcze i zwykła sz#mata!

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: COMPREMUM (POZBUD)

Postautor: trance » 16 sie 2022 15:43

Pisałem, że biorę pkp, to mi stratę wyliczałeś śmiejąc się z moich dolnych cieni :lol:
Masz chłopie bo mam dobry humor, ja swoje słowa udowodnić mogę w przeciwieństwie do ciebie.

https://ibb.co/Csj657H

Swoją drogą to co to za pojemność na parkiecie, że wyskakują komunikaty "Przestrzeń na dysku przeznaczona na załączniki jest już zapełniona." :shock:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości