Z. Gowin o PIS - Ci ludzie nie mają żadnych zasad

wszystko na temat spółek publicznych
K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Z. Gowin o PIS - Ci ludzie nie mają żadnych zasad

Postautor: K.OSA » 11 sty 2021 20:10

„Ci ludzie nie mają żadnych zasad” – mówi Ziemowit Gowin.

„Uderza mnie, że PiS kreował się na partię ideową, która zniszczy nepotyzm i wprowadzi „prawdziwe” rządy prawa, a tu się okazuje, że jest nepotyzm, że PiS skupia się przede wszystkim na partii i Kaczyńskim. Widać to doskonale w braku strategii i planów rządu w związku z epidemią. Mówiło się, że PiS to „neopiłsudczycy”, czy „neosanacja”, a tutaj nie ma żadnego planu na Polskę. Jestem w szoku, że ci ludzie nie mają żadnych zasad. Nie mogę pojąć, jakim cudem niektórzy z nich nie mają wstydu” –
powiedział syn Jarosława Gowina w wywiadzie.

Podkreślił także, że rozdawnictwo PiS odbija się niekorzystnie na całej gospodarce.
„Rządowe wydatki przechodzą ludzkie pojęcie, biurokracja weszła na szalony poziom, państwo jest dramatycznie zadłużone – takiego deficytu nie mieliśmy od 1989 r. – wprowadzane są kolejne podatki (po Nowym Roku czeka nas aż siedem nowych danin), a funkcjonowanie firm i jednoosobowych działalności gospodarczych jest bardzo ograniczane. Zmierzamy w kierunku, w którym wyjazd za granicę staje się coraz bardziej realną, jedyną opcją dla młodych Polaków, którzy chcą mieć szansę na godne życie”
– mówi Ziemowit Gowin i zaznacza, że nie chce zajmować się polityką ani korzystać z jakichkolwiek protekcji. Swoją drogę życiową wiąże z nauką, a konkretnie z filozofią, którą chciałby studiować w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości