Szansa na wielkie zyski

luźne dyskusje inwestorów
m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 16 gru 2021 20:57

nie spodziewalem sie kompletu dzidzia wydawala sie mocarna
ze nasdaq sie zesra to mozna bylo sie domyslac ale dzidzia no no

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

REKLAMA


m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 16 gru 2021 21:25

a jednak wyciagaja
trudno takie zycie

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 16 gru 2021 22:02

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 17 gru 2021 10:17

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: dryniol » 17 gru 2021 10:23

ja tam nie narzekam
mialem esy mam longi
co mnie to obchodzi tylko tyle aby wejsc nie za pozno i nie za wczesnie

m|u|m|i|n|e|k a jutro jak spadnie to już nie będziesz miał longów, tylko esy :?: :lol: A co z Twoimi wczorajszymi wklejankami z gazetek typu "mocne sprzedaj" :?: :lol: Ty to jesteś mistrz chłopie. Mogę się zapisać na kilka lekcji u Ciebie :?: :P Jaki jest koszt jednej, bo nie wiem czy będzie mnie stać :lol:
Wczoraj nie wiedzial, w ktora strone gielda pojdzie, rano dzis tez nie, a jak teraz mocna zielen to nagle sie dowiadujemy, ze mial S a dzis ma Lki..., bo tak jego wskazniki mowia. Co za k.wa mitoman :lol: :lol: :lol:

dusigrosz tak jak pisałem wczoraj. Leszcz muminek wszystko robi na odwrót. Wczoraj brał Lki.., to dzisiaj spadło. Pewnie zaraz napisze, że ma eski.., to w poniedziałek urośnie :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2021 10:25 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 17 gru 2021 10:25

#-o #-o #-o #-o #-o
Ostatnio zmieniony 17 gru 2021 10:43 przez m|u|m|i|n|e|k, łącznie zmieniany 1 raz.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 17 gru 2021 10:28

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2021 10:40 przez m|u|m|i|n|e|k, łącznie zmieniany 1 raz.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 17 gru 2021 10:29

goncie sie leszcze
bo mam dreszcze
jeszcze
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 17 gru 2021 10:33

mysle ze nie tylko ja ale wiekszosc tutaj z niecierpliwoscia czeka na skan od durniola
wirtualny grajek ma konto na stooq-u chyba
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: dryniol » 17 gru 2021 11:16

mysle ze nie tylko ja ale wiekszosc tutaj z niecierpliwoscia czeka na skan od durniola
wirtualny grajek ma konto na stooq-u chyba

m|u|m|i|n|e|k tacy jak Ty wiesz jak się nazywają; "jednodniowi milionerzy". Jesteś jak PiSowska propaganda w partyjnej telewizji Kurskiego. Sukcesami się chwalisz, a do porażek się nie przyznajesz :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: dochodzeniowy » 17 gru 2021 11:27

Nie narzekaj na PIS , bo przyjdzie Rudy złodziej podpisze papierki które mu podsuną i nagle to co było opłacalne przestanie się opłacać .
w 2014 Ruda *** załatwiła polska energetyke na cacy i dziś 50% ceny energii to koszt certyfikatów do emisji co2.No to jak ma sie to opłacać . Jak ludzie zapłacą za prąd , jak fabryki ?
PO ciemku bedziemu siedzieć ale w UNII .
Przejrzyj na oczy .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: dryniol » 17 gru 2021 11:43

dochodzeniowy ma.tolku. to Ty przejrzyj na oczy, człowieku :roll: Te PiSowskie nieudaczniki kłócą się z całym światem z UE, ze Stanami Zjednoczonymi. TK Przłębskiej jest na kiwniecie palcem Kaczyńskiego, prokuratura Ziobry PiSowskie afery zamiata pod dywan, jeszcze tylko brakuje żeby sędziowie w Polsce wydawali wyroki na kiwniecie palcem Kaczyńskiego ma.tolku :roll: To jest kierunek komuna, Białoruś Rosja, a nie cywilizowany świat :oops: Powiedz mi ma.tolku dlaczego w partyjnej telewizji Kurskiego, PiS się nie "pochwali", że przez 6 lat ich rządów i zarządzania spółkami Skarbu Państwa wszystkie te spółki poleciały na ryj na giełdzie :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: dochodzeniowy » 17 gru 2021 11:54

dochodzeniowy ma.tolku. to Ty przejrzyj na oczy, człowieku :roll: Te PiSowskie nieudaczniki kłócą się z całym światem z UE, ze Stanami Zjednoczonymi. TK Przłębskiej jest na kiwniecie palcem Kaczyńskiego, prokuratura Ziobry PiSowskie afery zamiata pod dywan, jeszcze tylko brakuje żeby sędziowie w Polsce wydawali decyzje na kiwniecie palcem Kaczyńskiego ma.tolku :roll: To jest kierunek komuna, Białoruś Rosja, a nie cywilizowany świat :oops: Powiedz mi ma.tolku dlaczego w partyjnej telewizji Kurskiego, PiS się nie "pochwali", że przez 6 lat ich rządów i zarządzania spółkami Skarbu Państwa wszystkie te spółki poleciały na ryj na giełdzie :?: :roll:
gadasz od rzeczy.
Rudy Złodziej podpisał ? Podpisał .
Co do tego maja trybunały czy sądy ?
PIs sie nie kłóci o byle co . Pis walczy o POLSKĘ i jej obywateli.
Zobacz jak cudnie za PIS wzrosły dochody budżetu państwa. W stosunku do czasów Kopacz to zaraz bedzie 100% wiecej.
Nawet posłanka Leszczyna z PO powiedział że teraz żyje sie lepiej niz za czasów rzadów PO.
inflacja 8% ale podwyzki 10%.
Naprawdę przejrzyj na oczy :idea:

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: boxer2 » 17 gru 2021 12:01

dochodzeniowy ma.tolku. to Ty przejrzyj na oczy, człowieku :roll: Te PiSowskie nieudaczniki kłócą się z całym światem z UE, ze Stanami Zjednoczonymi. TK Przłębskiej jest na kiwniecie palcem Kaczyńskiego, prokuratura Ziobry PiSowskie afery zamiata pod dywan, jeszcze tylko brakuje żeby sędziowie w Polsce wydawali decyzje na kiwniecie palcem Kaczyńskiego ma.tolku :roll: To jest kierunek komuna, Białoruś Rosja, a nie cywilizowany świat :oops: Powiedz mi ma.tolku dlaczego w partyjnej telewizji Kurskiego, PiS się nie "pochwali", że przez 6 lat ich rządów i zarządzania spółkami Skarbu Państwa wszystkie te spółki poleciały na ryj na giełdzie :?: :roll:
gadasz od rzeczy.
Rudy Złodziej podpisał ? Podpisał .
Co do tego maja trybunały czy sądy ?
PIs sie nie kłóci o byle co . Pis walczy o POLSKĘ i jej obywateli.
Zobacz jak cudnie za PIS wzrosły dochody budżetu państwa. W stosunku do czasów Kopacz to zaraz bedzie 100% wiecej.
Nawet posłanka Leszczyna z PO powiedział że teraz żyje sie lepiej niz za czasów rzadów PO.
inflacja 8% ale podwyzki 10%.
Naprawdę przejrzyj na oczy :idea:

jakie dochody głabie ?? gapa nadrukował miliardy i to sa według ciebie dochody buahaha ty ile klas podstawowki skonczyłęs ??? wam takie manipulacje w tvpis robia ze niby leszczyna to powiedziała hahaah niezle wam wypruli mozgi buahaha

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szansa na wielkie zyski

Postautor: dochodzeniowy » 17 gru 2021 12:11

https://www.money.pl/gospodarka/budzet- ... 3648a.html :idea:
dochody budżetu państwa wyniosą 491,9 mld zł,


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości