PIS niszczy gospodarke

wszystko na temat spółek publicznych
OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: OSA » 20 lip 2022 17:09

dochodzący, nie wypisuj głupich usprawiedliwien że w Unii jest tak A tak...
Nie usprawiedliwiaj tej piSSowskiej mafii tym że inflacja jest np w Niemczech więc nasza jest obiektywna i nie zależna od władzy cz Glapinskiego.
W Polsce inflacja jest DWA RAZY WYZSZA NIZ SREDNIA UNIJNA....A przecież podobno mamy taki wspaniały rząd :lol:
Tu jest Polska i pis miał być lepszy od wszystkich wokół,
PiS obiecywał wiele rzeczy....Czy mam przypomnieć???
A kończy się totalnym chaosem i ruina w Polsce :cry:
A to właśnie dzięki pisowi miało być tak pięknie w Polsce A jak jest to każdy widzi.
Afery, KORUPCJA, niszczenie wszystkiego co niezależne, drozyzna, niekompetencja GLUPOTA, PROPAGANDA itp....

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dochodzeniowy » 20 lip 2022 18:05

Ty mnie tu nie biertol , bo za PIS jest i tak super mimo wszystko. Dostałem z Novity 4 dywidendy na ponad 300 tys brutto dzieki maszynie z czasów PIS i to tyle że było 3 razy wiecej kasy na czysto niż wycena za PO. Za PO było 10,50 za akcję a dywidendy za PIS wyszło 37,20 brutto i to w dwa lata po inwestycji. Gdyby Pis niszczył gospodarkę jak piszesz to by było na odwrót. Masz namacalny dowód jak PO niszczyło giełdę a *** zdrajca spier//// z funkcji premiera polski na drugorzedne stanowisko we wrogiej Polsce UE.
Poza tym mylisz korupcje a piszesz o kopulacji. :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8592
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dryniol » 23 lip 2022 18:41

Ty mnie tu nie biertol , bo za PIS jest i tak super mimo wszystko. Dostałem z Novity 4 dywidendy na ponad 300 tys brutto dzieki maszynie z czasów PIS i to tyle że było 3 razy wiecej kasy na czysto niż wycena za PO. Za PO było 10,50 za akcję a dywidendy za PIS wyszło 37,20 brutto i to w dwa lata po inwestycji. Gdyby Pis niszczył gospodarkę jak piszesz to by było na odwrót. Masz namacalny dowód jak PO niszczyło giełdę a *** zdrajca spier//// z funkcji premiera polski na drugorzedne stanowisko we wrogiej Polsce UE.
Poza tym mylisz korupcje a piszesz o kopulacji. :lol:


dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
a kto dał Novicie pieniądze na tą maszynę de.klu :?: :roll: Jaruś Kłamczyński z Pinokiem Ma.toł.uszem wyciągnęli z własnych kieszeni,
czy może jednak maszyna została sfinansowana ze środków spółki, przy ogromnym wsparciu finansowym UE,
na którą tak plujesz wraz ze swoją PiSuarową sektą, ma.tole :?: :roll:
Zobacz lepiej de.bilku, co Twoi PiSuarowi idole zrobili ze spółkami SP, którymi nieudolnie zarządzali przez te 7 lat (nie)rządów :oops:
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022 19:48 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8592
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dryniol » 23 lip 2022 19:45

:idea:
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022 19:48 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8592
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dryniol » 23 lip 2022 19:47

:idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dochodzeniowy » 23 lip 2022 21:27

Ty mnie tu nie biertol , bo za PIS jest i tak super mimo wszystko. Dostałem z Novity 4 dywidendy na ponad 300 tys brutto dzieki maszynie z czasów PIS i to tyle że było 3 razy wiecej kasy na czysto niż wycena za PO. Za PO było 10,50 za akcję a dywidendy za PIS wyszło 37,20 brutto i to w dwa lata po inwestycji. Gdyby Pis niszczył gospodarkę jak piszesz to by było na odwrót. Masz namacalny dowód jak PO niszczyło giełdę a *** zdrajca spier//// z funkcji premiera polski na drugorzedne stanowisko we wrogiej Polsce UE.
Poza tym mylisz korupcje a piszesz o kopulacji. :lol:


dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
a kto dał Novicie pieniądze na tą maszynę de.klu :?: :roll: Jaruś Kłamczyński z Pinokiem Ma.toł.uszem wyciągnęli z własnych kieszeni,
czy może jednak maszyna została sfinansowana ze środków spółki, przy ogromnym wsparciu finansowym UE,
na którą tak plujesz wraz ze swoją PiSuarową sektą, ma.tole :?: :roll:
Zobacz lepiej de.bilku, co Twoi PiSuarowi idole zrobili ze spółkami SP, którymi nieudolnie zarządzali przez te 7 lat (nie)rządów :oops:
Skarb państwa zarobił na inwestycji w Novicie krocie. dali 23,5 mln a samego podatku od dywidendy wzieli juz prawie 18 mln w dwa lata. Do tego podatek dochodowy , Vat , pit ....
Spólki SP sprzedane przez TUSKA to dla giełdy kłopot .Wyniki niby dobre ale mniejszosciowi sa traktowani jak zło konieczne. Czekaja na dywidende a dywidende dzielą zwiazki zawodowe .

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: OSA » 23 lip 2022 22:14

Można przytaczac wiele przykładów jak PiS dewastuje polską gospodarkę i giełdę.
Są spółki państwowe które potraciy po kilkadziesiąt procent wartości.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dochodzeniowy » 24 lip 2022 14:27

Kosioł narzekasz bo jesteś clown i PO Kraka życiowa. Ja mam w 10 lat 1000% zysku . Są tu osoby co je irytuję,ale to problem tych osób ,że nie słuchają dobrych rad i zamiast +1000% mają -50%i winią za to PiS i pana Boga. Nie czytajcie gazety wyborczej bo to dopiero jest pralnia mózgu. Kiedyś czytałem i też miałem -50%.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: OSA » 25 lip 2022 15:00

Kosioł narzekasz bo jesteś clown i PO Kraka życiowa. Ja mam w 10 lat 1000% zysku . Są tu osoby co je irytuję,ale to problem tych osób ,że nie słuchają dobrych rad i zamiast +1000% mają -50%i winią za to PiS i pana Boga. Nie czytajcie gazety wyborczej bo to dopiero jest pralnia mózgu. Kiedyś czytałem i też miałem -50%.
dochodzeniowy, faktów nie zakrzyczysz :x
Cała gospodarka przez PIS została zrujnowana. Edukacja leży. Obronność w bardzo kiepskim stanie , nie może się podnieść po rządach macierewicza. Sytuacja Polaków jest tragiczna, marne perspektywy aby było lepiej :cry:
Rząd PIS codziennie okrada nas z pieniędzy. REKORDOWA Inflacja, REKORDOWA drożyzna, brak obiecanych środków z UE, kary za łamanie prawa, kopertowe wybory 70 MLN, SKOKi, TREFNE RESSPIRATORY 60 MLN , wyższe podatki (tak zwane daniny), rozdawanie pieniędzy, brak inwestycji. Każda gałęź gospodarki zrujnowana

przykladow można wiele podawać ale do takich pissowskich tłuków nic nie dociera :oops: :oops: :oops:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dochodzeniowy » 26 lip 2022 10:13

Jak edukacja leży jak żona nauczycielka dostała pensję w lipcu 7700 PLN na konto. Jak ja pracowałem w szkole to miałem na miesiąc 2,80 PLN . Edukacja więc mocno się podniosła przez 30lat.
Niedaleko jak wczoraj słyszałem ,że mamy mieć najsilniejszą armię w Europie.
Sytuacja ekonomiczna jest jak wyżej gdzie podałem przykład wzrostu pensji nauczycieli . Jeśli teraz jest tragicznie to jak było 30lat temu?

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: zenek69 » 26 lip 2022 10:56

Jak edukacja leży jak żona nauczycielka dostała pensję w lipcu 7700 PLN na konto. Jak ja pracowałem w szkole to miałem na miesiąc 2,80 PLN . Edukacja więc mocno się podniosła przez 30lat.
Niedaleko jak wczoraj słyszałem ,że mamy mieć najsilniejszą armię w Europie.
Sytuacja ekonomiczna jest jak wyżej gdzie podałem przykład wzrostu pensji nauczycieli . Jeśli teraz jest tragicznie to jak było 30lat temu?
Nie wiem co żona robi ale musi miec najwyższy stopień i na pewno ponad etat...i to tak dobrze....no albo jest dyrektorką... Ja na pełen etat mam 2700 na rękę.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dochodzeniowy » 26 lip 2022 12:09

Mam kolegę co poszedł na dyrektora szkoły w Gdańsku i ma na rękę ponad 10 tys. I do tego nauczycielki same mu wchodzą do łóżka by ich nie zwolnił. To bastion PO.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dusigrosz » 26 lip 2022 12:14

Mam kolegę co poszedł na dyrektora szkoły w Gdańsku i ma na rękę ponad 10 tys. I do tego nauczycielki same mu wchodzą do łóżka by ich nie zwolnił. To bastion PO.
:lol:

Koniec bajek, a teraz odnies sie do tego co ci Zenek napisal.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dusigrosz » 26 lip 2022 12:16

Jak edukacja leży jak żona nauczycielka dostała pensję w lipcu 7700 PLN na konto. Jak ja pracowałem w szkole to miałem na miesiąc 2,80 PLN . Edukacja więc mocno się podniosła przez 30lat.
Niedaleko jak wczoraj słyszałem ,że mamy mieć najsilniejszą armię w Europie.
Sytuacja ekonomiczna jest jak wyżej gdzie podałem przykład wzrostu pensji nauczycieli . Jeśli teraz jest tragicznie to jak było 30lat temu?
Zona ma 7700PLN, a Zenek ma 2700.
Do tego nauczycielki, jak sam wspomniales w jednym z powyzszych postow wchodza dyrektorom do lozka.
Moge sie jedynie domyslac skad roznica 5000 PLN miesiecznie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale ja bym tym na forum sie nie chwalil.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIS niszczy gospodarke

Postautor: dochodzeniowy » 26 lip 2022 12:22

Zenek nich lepiej napisze ile dostał na konto w lipcu bo nie wierzę że mniej niż 4 tys. A jak napisze że mniej tzn że kłamie.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości