PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

wszystko na temat spółek publicznych
dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 26 maja 2022 11:35

Te 94 mln podwyżek co uzgodnili ze zwiazkami to miesięcznie czy na rok czy na kwartał , bo nie napisali. :?:

dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
cały czas udowadniasz, że jesteś ma.tołem nie tylko jeśli chodzi o politykę, ale również jeśli chodzi o giełdę :!: :roll:
Wszystko Ci muszą napisać :?: :roll: Nie stać Cię nawet na kalkulator ma.tole :?: :roll: Troszkę Ci brakuje inteligencji, co :?: :roll:
W głowie pusto, prawda :?: Dlatego musisz czerpać wiedzę od Jacusia z TVP PiS, a liczyć za Ciebie musi ktoś mądrzejszy, bo Ty masz tylko 10 paluszków do liczenia, prawda :?: :lol: Oj ma.tole, ma.tole jak Ty jeszcze funkcjonujesz na tej giełdzie to się bardzo dziwię :roll: No ale w sumie to nawet zbieracz złomu jeden raz może trafić 6 z totolotka 8)
Nie wiesz ile , a zółć wylewasz. Co maja podwyżki w PKP do tego co ty ogladzasz w TV ?
Nie mam PKP to nie bede liczył .Zapytałem ekspertów ,a ty durniol z forum zrobiłeś źródło wylewania fekaliów i rżniesz kupę co post. :idea:

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 26 maja 2022 11:46

Te 94 mln podwyżek co uzgodnili ze zwiazkami to miesięcznie czy na rok czy na kwartał , bo nie napisali. :?:

dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
cały czas udowadniasz, że jesteś ma.tołem nie tylko jeśli chodzi o politykę, ale również jeśli chodzi o giełdę :!: :roll:
Wszystko Ci muszą napisać :?: :roll: Nie stać Cię nawet na kalkulator ma.tole :?: :roll: Troszkę Ci brakuje inteligencji, co :?: :roll:
W głowie pusto, prawda :?: Dlatego musisz czerpać wiedzę od Jacusia z TVP PiS, a liczyć za Ciebie musi ktoś mądrzejszy, bo Ty masz tylko 10 paluszków do liczenia, prawda :?: :lol: Oj ma.tole, ma.tole jak Ty jeszcze funkcjonujesz na tej giełdzie to się bardzo dziwię :roll: No ale w sumie to nawet zbieracz złomu jeden raz może trafić 6 z totolotka 8)
Nie wiesz ile , a zółć wylewasz. Co maja podwyżki w PKP do tego co ty ogladzasz w TV ?
Nie mam PKP to nie bede liczył .Zapytałem ekspertów ,a ty durniol z forum zrobiłeś źródło wylewania fekaliów i rżniesz kupę co post. :idea:

dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
tu nie trzeba być ekspertem głup.ku, i kalkulatora nawet nie potrzeba, bo widać to ma pierwszy rzut oka o jaki okres chodzi :roll:
Ale skoro już potrzebujesz tak "skomplikowanych" wyliczeń od eksperta, to Ci tylko napiszę ma.tole w skrócie, że chodzi o rok :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 26 maja 2022 12:00

To dlaczego porozumienie obowiązuje tylko 6 miesiący to do listopada ?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 26 maja 2022 12:18

To dlaczego porozumienie obowiązuje tylko 6 miesiący to do listopada ?

dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
dlatego, żeby taki ma.toł jak Ty drapał się to tym pustym łbie i myślał dlaczego porozumienie obowiązuje na 6 miesięcy,
a nie np. na 7 miesiący i 3 dni :lol: Już nawet nie chce mi się z Toba prowadzić dyskusji, ma.tole :roll:
Idź ty lepiej rób wyliczenia na swojej Novicie, ile dywidendy jutro dostaniesz :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 26 maja 2022 13:05

Jakbym dyskutował z deska sedesową a to tylko twój język klapie jak obszczana deska klozetowa.
Co do Novity to się nie martw. W zeszłym roku wypłacili dywidendy zaległe i bieżące co do grosza. To co maja zarobione aktualnie też bedzie wypłacone. Postawia kolejną nową maszyne i bedzie 50 złotych rocznie dywidendy. Na Pisowskich spółkach nawet jak bedzie zysk to grosza nie zobaczysz. Kasa pójdzie na karabiny , czołgi czy samoloty. Kto bedzie inwestował w takie spółki jak zlikwiduja OFE ?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 26 maja 2022 14:35

Warto cały czas przypominać i cytować wypowiedź Jaruśia Kłamczyńskiego z 2013 roku, podczas IPO PKP Cargo po 68 zł :!: :oops:
cytat;
"wycena spółki jest wyraźnie zaniżona"
https://tvn24.pl/polska/kaczynski-o-pry ... 73-3448517

....żeby była świadomość jak PiSuarowa mafia partyjnych nieudaczników zniszczyła spółkę oraz jej prestiż na naszej giełdzie :oops:
Po 7 latach rządów PiSuarowych nieudaczników i obsadzania na stołkach partyjnych kolesi zamiast fachowców
kurs giełdowy PKP Cargo to 11,50 zł :!: Panie Jarusiu Kłamczyński czy teraz już nie jest zaniżona wycena PKP Cargo :?: :!: :oops:
Będą to odświeżał cały czas, dopóki te PiSuarowe gno.je nie odpowiedzą za to co zrobiły ze spółką i dopóki nie zdechną w kiciu :oops:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2022 14:56 przez dryniol, łącznie zmieniany 3 razy.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: NiKtoś » 26 maja 2022 14:51

Bardzo jestem ciekawy wyników . Otoczenie jest korzystne aby obudzic potwora..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

cgva
Chorąży
Posty: 853
Rejestracja: 13 wrz 2011 14:53

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: cgva » 26 maja 2022 16:41

Bardzo jestem ciekawy wyników . Otoczenie jest korzystne aby obudzic potwora..
PKP Cargo szacuje, że miało w I kw. 47,6 mln zł straty netto, wynik lepszy od oczekiwań
PAP - Biznes
13 maj 2022, 15:38


13.05.2022, Warszawa (PAP) - PKP Cargo szacuje, że odnotowało w I kwartale 2022 roku 47,6 mln zł skonsolidowanej straty netto i 1.166,3 mln zł przychodów z tytułu umów z klientami - podała spółka w komunikacie. Ankietowani przez PAP Biznes analitycy spodziewali się straty na poziomie 62,5 mln zł.

Konsesnus oczekwiań przychodów w I kwartale wynosił 1.108,3 mln zł.

Według szacunków spółki skonsolidowana EBITDA wyniosła w I kwartale 152,4 mln zł, a EBIT był ujemny i wyniósł 31,5 mln zł. Rynek spodziewał się EBITDA na poziomie 132,8 mln zł i EBIT w wysokości minus 56,9 mln zł.

PKP Cargo podało, że masa towarowa w I kwartale wyniosła 25,9 mln ton.

Ostateczne dane o osiągniętych wynikach spółka przedstawi w skonsolidowanym raporcie, który zostanie opublikowany 27 maja 2022 r. (PAP Biznes)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: NiKtoś » 26 maja 2022 17:32

To jednak nie to na co czekam... :oops:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 26 maja 2022 19:01

Jak odliczą radziecki wegiel to im masa towarowa spadnie o kilka kilogramów . Braniewo jak czytałem w gazecie idzie w czasowy mam nadzieję niebyt. :idea:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 28 maja 2022 16:28

dochodzeniowy_PiSuar viewtopic.php?f=1&t=251397&p=9455161#p9455161
przewiduje spore pieniądze od Uni Europejskiej dla spółek Skarbu Państwa, żeby Pinokio miał czym się pochwalić przed wyborami
dochodzeniowym ma.tołom 8) A taka zła ta Unia Europejska jest dla PiSuarowych ma.tołów, a Pinokio taki dobry jest bo daje :P :lol:

autor: dochodzeniowy » sob, 28 maja 2022, 14:34

....wiem, wiem nie musisz mi odpisywać dochodzeniowy ma.tole, wszystkie te środki w całości trafią przecież do Novity
i ta Twoja "perła'" stanie się tak innowacyjna, że będzie rocznie zarabiała po kilkadziesiąt miliardów zł, i będzie wypłacała specjalnie dla Ciebie po 200 zł dywidendy 3 razy w roku, du.rniu :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 07 cze 2022 13:35

Warto cały czas przypominać i cytować wypowiedź Jaruśia Kłamczyńskiego z 2013 roku, podczas IPO PKP Cargo po 68 zł :!: :oops:
cytat;
"wycena spółki jest wyraźnie zaniżona"
https://tvn24.pl/polska/kaczynski-o-pry ... 73-3448517

....żeby była świadomość jak PiSuarowa mafia partyjnych nieudaczników zniszczyła spółkę oraz jej prestiż na naszej giełdzie :oops:
Po 7 latach rządów PiSuarowych nieudaczników i obsadzania na stołkach partyjnych kolesi zamiast fachowców
kurs giełdowy PKP Cargo to 11,50 zł :!: Panie Jarusiu Kłamczyński czy teraz już nie jest zaniżona wycena PKP Cargo :?: :!: :oops:
Będą to odświeżał cały czas, dopóki te PiSuarowe gno.je nie odpowiedzą za to co zrobiły ze spółką i dopóki nie zdechną w kiciu :oops:

cd. robienia syfu przez PiSuarowe Kłamczyńskie ścier.wa w państwowych spółkach, oraz z giełdowymi wycenami tych spółek :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 21 cze 2022 14:54

Krótko i na temat;
Hasło - ODBUDOWA UKRAINY :!: TRANSPORT ZBOŻA Z UKRAINY :!:
....i żeby potem nie było, że kilku forumowych "januszy" giełdy typu Rif1977 napisze tutaj, że dryniol miał farta i udało mu się trafić na giełdzie :roll:
Mijanka z balonem Projektem pewna, tak jak inwestycja Pinokia w obligacje :!: :lol: Wystarczy spokojnie poczekać :idea:

...na dzień dzisiejszy;
- PKP Cargo rozdają za darmo, po 11 zł :idea:
- CD Projekt jest po 92 zł i długo jeszcze będzie leciał z kosmosu na ziemię :idea:

https://m.youtube.com/watch?v=jCOWrdMRmjs
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: qgen » 05 lip 2022 18:19

@Kenobi jesteś gł....



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości