PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 14:36

brak reakcji na wyniki - tak jak myslalem. Trzeba powoli zaczynac weekend, a na przebicie 20 przyjdzie czas jeszcze - gospodarka rusza z kopyta. Milego weekendu Qgen.

:evil: :evil: :evil:

REKLAMA


Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 21 maja 2021 14:48

Co sie odwlecze to nie uciecze :) jak majawia.
Widziales XAU? Sorrki wiem, ze to lekko wkurza bo u mnie po prostu nie ma cisnienia bo sporo zarabiam na tym lewarze.
Nie przejmuj sie PKP - nie spada w ogole - to oznacza, ze kierunek jest jeden - dowolny news na plus. Jak masz za co zyc to luzik .... odpali jeszcze :) zreszta on nawet na dobrych newsach mial zawsze troche inercji, to nie W20:)
Najwazniejsze ze slonko swieci. Mam nadzieje, ze nie wrociles to tych trolli? Bo ja bardzo sobie chwale zycie bez nich.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 15:00

Najwazniejsze ze slonko swieci. Mam nadzieje, ze nie wrociles to tych trolli? Bo ja bardzo sobie chwale zycie bez nich.

Piszę na bankier i powoli przechodzę w bardzo nieprzyjemny tryb rozmowy, w imię tolerancji pozwalam im na wiele, kiedyś się kończy i walę prosto z mostu.

Zrozum, dla mnie Cargo jest tym podmiotem polskim który można odbudować, coś tworzyć ale nie by na nim gnić. Kapitał przypływa tylko wtedy gdy rośnie, zachowania są racjonalne...coś się dyskontuje. Jak każdy myśli tylko o sobie to zaprzeczenie pisania na forum. Zgodność deklaracji z czynami. Złoto rwie w górę, dla mnie to może nadwyżki kapitałów a racjonalnym to nie jest, ale cieszy że na nim zarabiasz...

Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 21 maja 2021 15:09

tamto forum jest toksyczne - ja tam nie zagladam - zmarnowalem wiele czasu i oprocz ciebie nikt mi nawet dziekuje nie powiedzial. Niech sobie siedza sami - jesli moge ci cos radzic, zycie bez tamtego piekelka jest lepsze. W imie czego to robilem? Uczenia ludzi, ktorzy i tak na ciebie pluja?
Dosyc tego. Jakbys chcial pogadac o jakis inwestycjach etc...to bede tu wchodzic, tam nie zamierzam. PKP bedzie wielkie- nie po to to trzymam tyle czasu zeby sie poddac - jak bym mial taki plan to wywalilbym wszystko po 21,6 :) ze 100% zyskiem jak kolkowicz.
MIlego weekendu - ide na rower zaraz.

Papa

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 15:14

1h

Zasięg do 22,3

Obrazek

Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 21 maja 2021 15:18

ja juz mam komplet - zostal mi cash do konca roku a wszystko inne w inwestycjach. Wieksze sumy mi sie zwolnia dopiero koniec sierpnia do konca wrzesnia. Tu mam juz komplet akcji - wiec nie pomoge dzisiaj. Jesli XAU przestanie rosnac - to jeszcze moge troche dokupic, ale mam za duzy procent portfela w PKP - przekroczylem wszystkie swoje zalozenia.
Tak wiec niestety czekam z toba - nie mam juz czym wejsc wiecej.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 15:22

tamto forum jest toksyczne - ja tam nie zagladam - zmarnowalem wiele czasu i oprocz ciebie nikt mi nawet dziekuje nie powiedzial.
Akceptuję Cię jaki jesteś, wymagam tylko szczerości a jak piszesz nie zapominam pomocnej dłoni nigdy. Twoja osoba jest tam obsmarowywana bo są osoby co się "domyślają" i nie o kasę i nie giełdę chodzi ale o zazdrość co do osoby i nie majątku. Proste i banalne. Ludzie nie rozumieją że można mieć różnych "znajomych"....nie muszą za tym stać schematy.

Tak wielu przeszło ze mną gehennę na Cargo, też słowem nie podziękowali, budują narrację wroga ze mnie, klasyka. Obrażają w najgorszy sposób.... tak, toksyczny Hotel "Kompostownik"...

PHN ładnie a Mabion na korektę spadków mi uciekł....co za dzień.

Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 21 maja 2021 15:25

Hej raz na wozie, raz pod wozem :) Wazne zeby czesciej nad :) weekend sie zaczyna :) jestes zdrowy, to jest najwazniejsze.
Nie wiem dlaczego blokuja to PKP dzisiaj - to nie ma sensu w tej chwili. Boja sie obnizac -ale nie wypuszczaja wyzej tez - chyba maja za duza dziure zeby sobie pozwolic na odkup.
No nie wazne -ja dzisiaj aktywnie niczym nie handluje - tylko obserwuje swoje inwestycje. Milego weekendu!

Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 21 maja 2021 15:27

a i jeszcze cfaniaczki uzywaja mojego drugiego zakupowego numeru. 102 :) Tylko jeszcze czekam na 207 :) Chyba im ostro zalezlismy za skore w zeszlym roku :):):)

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 15:28

Tak wiec niestety czekam z toba - nie mam juz czym wejsc wiecej.

Nie w tym rzecz, nie by się zmawiać ale rozsądnie ocenić czy to wszystko się opłaca, profit and time. Mnie pod lodem trzymali i stąd też presja czasowa...wkrótce okres letni.. Nie oczekuję że wyładujesz kasę bo wtedy znajomość przemienia się w handel...chodzi tylko o rezolutne oceny sprawy/podmiotu. Mnie taki Warsewicz osłabia,, pogoniłbym go natychmiast. Biznesowo to wszystko się nie składa, co mi daje obrót elektroniczny doxs celnych jak wagony łączę ręcznie, a nie zauomatyzowaniem, EU wprowadzi i w Europie jest wtedy 700 tys. wagonów do modernizacji, za co ? z 4 mld długów a oni nie myślą o dokapitalizowaniu ….bo giełda, tak trzeba wydać z 0,5 mld by był nominał i ze dwa lata w ramach dystrybucji stabilnej i profit odzyskać...o kant ..taka robota.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 15:31

a i jeszcze cfaniaczki uzywaja mojego drugiego zakupowego numeru. 102 :) Tylko jeszcze czekam na 207 :) Chyba im ostro zalezlismy za skore w zeszlym roku :):):)

Jasne :)

Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 21 maja 2021 15:33

rozumiem, ja mam profit, wiec nie mam presji. Moze masz racje .... ale mam czas ..... ja mam cierpliwosc. Nawet jak nic sie nie zmieni to 30-35 sie jak psu buda nalezy za pierwszy kwartalny profit - czyli maks pod koniec sierpnia. A jak nic nie bedzie - to rozumiem twoj punkt widzenia. Lece. Narka

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 21 maja 2021 15:40

rozumiem, ja mam profit, wiec nie mam presji. Moze masz racje .... ale mam czas ..... ja mam cierpliwosc. Nawet jak nic sie nie zmieni to 30-35 sie jak psu buda nalezy za pierwszy kwartalny profit - czyli maks pod koniec sierpnia. A jak nic nie bedzie - to rozumiem twoj punkt widzenia. Lece. Narka

ja też mam zysk w 2021r ale jest zbyt mały a korektę latem trzeba będzie uwzględnić...Trzymaj się, graj fair! Celem jest dla mnie 60zł i dokapitalizowanie Cargo ale tracimy czas i przede wszystkim po pandemii takie środki można też politycznie usprawiedliwić, później zacznie się grymaszenie...

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 24 maja 2021 08:53

Dobrego tygodnia

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: |Czarne.Koszula| » 24 maja 2021 15:24

Widział ktoś może @Realista7201 ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości