PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

wszystko na temat spółek publicznych
Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Mikro_B » 09 sty 2023 11:08


I nie zadzieraj leszczu z dryniolem na forum, bo sprowadzę Cię do parteru i tatuś będzie musiał rzucić biały ręcznik 8)

Rozgrywkę: "Nie dyskutuj z d..bil..em, bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" - wygrał bezapelacyjnie Dryniol, nawet bezkrytycznie obwieszczając wszem i wobec swoje zwycięstwo. :lol:

Wniosek: Czens jest takim gam**niem, że przegrał nawet z Dryniolem...

Dryniol, gratuluję zajęcie pierwszego miejsca w tak zacnych zawodach... :lol: :lol: :lol:

Szkoda...
Do czasu, aż forum parkietu przejęli pacjenci psychiatryka, było to fajne miejsce do wymiany doświadczeń giełdowych i inwestycyjnych... :cry:

REKLAMA


gleba
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3131
Rejestracja: 04 lip 2006 09:27

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: gleba » 09 sty 2023 11:16


I nie zadzieraj leszczu z dryniolem na forum, bo sprowadzę Cię do parteru i tatuś będzie musiał rzucić biały ręcznik 8)

Rozgrywkę: "Nie dyskutuj z d..bil..em, bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" - wygrał bezapelacyjnie Dryniol, nawet bezkrytycznie obwieszczając wszem i wobec swoje zwycięstwo. :lol:

Wniosek: Czens jest takim gam**niem, że przegrał nawet z Dryniolem...

Dryniol, gratuluję zajęcie pierwszego miejsca w tak zacnych zawodach... :lol: :lol: :lol:

Szkoda...
Do czasu, aż forum parkietu przejęli pacjenci psychiatryka, było to fajne miejsce do wymiany doświadczeń giełdowych i inwestycyjnych... :cry:
obecnie bardziej polecam twittera

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 09 sty 2023 11:47


Szkoda...
Do czasu, aż forum parkietu przejęli pacjenci psychiatryka, było to fajne miejsce do wymiany doświadczeń giełdowych i inwestycyjnych... :cry:

Mikro_B i tutaj zgadzam się z Toba w 100%, tyle że troszkę się mylisz jeśli chodzi o moją osobę kolego :roll:
W moich postach jest dużo merytorycznych wypowiedzi, jakbyś nie zauważył, ale odpowiadasz na mój post, w którym próbuję przekazać informację idio.cie, tak żeby ją zrozumiał, a w takich wypadkach niestety merytoryka nie wchodzi już w grę :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Mikro_B » 09 sty 2023 12:23


Mikro_B i tutaj zgadzam się z Toba w 100%, tyle że troszkę się mylisz jeśli chodzi o moją osobę kolego :roll:
W moich postach jest dużo merytorycznych wypowiedzi, jakbyś nie zauważył, ale odpowiadasz na mój post, w którym próbuję przekazać informację idio.cie, tak żeby ją zrozumiał, a w takich wypadkach niestety merytoryka nie wchodzi już w grę :roll:
Dryniolku, wszystko rozumiem, tylko po co dać się prowokować i samemu prowokować? Naprawdę, to nikomu nie służy.
Ja też popełniałem ten błąd, co przyznaję, lecz postanowiłem to naprawić z nowym rokiem.
"Nowy rok, nowy ja..." :mrgreen:

Piszmy tutaj o spółkach, akcjach, inwestycjach... Dajmy też się wypowiedzieć w tych tematach innym, którzy o zgrozo mogą mieć inne zdanie, a co gorsza przeciwne do naszego. :lol:

Jest coś takiego jak Hyde Park, tam proponuję poużywać w tematach innych, nie związanych z powyższym.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 09 sty 2023 12:38


Mikro_B i tutaj zgadzam się z Toba w 100%, tyle że troszkę się mylisz jeśli chodzi o moją osobę kolego :roll:
W moich postach jest dużo merytorycznych wypowiedzi, jakbyś nie zauważył, ale odpowiadasz na mój post, w którym próbuję przekazać informację idio.cie, tak żeby ją zrozumiał, a w takich wypadkach niestety merytoryka nie wchodzi już w grę :roll:
Dryniolku, wszystko rozumiem, tylko po co dać się prowokować i samemu prowokować? Naprawdę, to nikomu nie służy.
Ja też popełniałem ten błąd, co przyznaję, lecz postanowiłem to naprawić z nowym rokiem.
"Nowy rok, nowy ja..." :mrgreen:

Piszmy tutaj o spółkach, akcjach, inwestycjach... Dajmy też się wypowiedzieć w tych tematach innym, którzy o zgrozo mogą mieć inne zdanie, a co gorsza przeciwne do naszego. :lol:

Mikro_B ponownie zgadzam się w 100% ze wszystkim co napisałeś :idea: Więc reasumując; ja też mogę mieć inne zdanie niż Ty,
i chyba też nie powinieneś mnie obrażać z tego powodu, prawda :?: :roll: Postaram się skorzystać z dobrego pomysłu i naprawić
z nowym rokiem to co było złe, choć czytając tutaj niektóre posty będzie to dosyć trudne, ale będę próbował 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Fury
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 09 kwie 2021 16:44

PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Fury » 09 sty 2023 19:47

Ale ich PKP Cargo skasowało! 174 mln zł! :lol: 8) :lol:


https://kolejowyportal.pl/freightliner- ... ort-wegla/

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: OSA » 10 sty 2023 22:25


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 21 sty 2023 21:14

9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

cgva
Chorąży
Posty: 853
Rejestracja: 13 wrz 2011 14:53

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: cgva » 22 sty 2023 10:47

Ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski nie ma wątpliwości - kolej stała się kluczowym środkiem transportu w walce o wolność.

https://www.money.pl/gospodarka/wojne-w ... 8848a.html
Obrazek

Fury
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 09 kwie 2021 16:44

PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Fury » 23 sty 2023 15:00


OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: OSA » 24 sty 2023 19:37

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na przejęcie przez PKP Polskie Linie Kolejowe 100 proc. udziałów w spółce Cargotor od PKP Cargo - poinformowały PKP Cargo we wtorkowym komunikacie giełdowym.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 25 sty 2023 18:12

Dwa największe nieudaczniki Durniol i Kosa
. To się nie może skończyć dobrze.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 25 sty 2023 21:38

Cargo utraciło już 2/3 rynku od czasu wejścia do UE. Można z tego wyliczyć kiedy utraci 100%. Niemcy nie podają do publicznej wiadomości żadnych danych a o PKP w internecie są wszystkie dane. Wykończą cargo i wtedy zacznie się drożyzna i płacz jak z ruskim węglem.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 25 sty 2023 21:53

dochodzeniowa PiSuarowa sprzedajna kur.fo to nie UE jest winna, tylko złe zarządzanie spółką przez kaczych niekompetentnych nieudaczników przy korycie :oops: Poczytaj sobie sprzedajna kur.fo :!:
https://trans.info/pl/pkp-cargo-traci-n ... lka-201906
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 25 sty 2023 22:06

Popełniono błędy bo o wszystkim konkurencja się dowiaduje z raportów giełdowych i reaguje na nie szybciej niż PKP a PKP o konkurencji nie wie nic bo to firmy zagraniczne państwowe, które u nas mogą funkcjonować po kosztach do czasu wykończenia przeciwnika.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości