PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

wszystko na temat spółek publicznych
jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: jarek111 » 31 sie 2022 23:38

Co on tak wyskoczyl dzis ni zgruszki ni z pietruszki ?? :mrgreen:

taka uroda naszej gieldy i niskich obrotow na poszczegolnych spolkach :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dusigrosz » 01 wrz 2022 08:15

Eurotel tez 2 dni temu obroty jakich nie bylo od paru miesiecy.
A tu z kolei miedzy 12.06 a 12.70 mialem podroz teraz... Mysle, ze jeszcze wroca - to odbiore :roll:

rekin1
Podporucznik
Posty: 19572
Rejestracja: 23 lis 2007 19:52

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: rekin1 » 05 wrz 2022 15:57

PKP Cargo liczy na wynik w okolicy zera pod warunkiem zakończenia kilku projektów - Bankier.pl

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dusigrosz » 05 wrz 2022 20:49

PKP Cargo liczy na wynik w okolicy zera pod warunkiem zakończenia kilku projektów - Bankier.pl
Faktycznie sukces... :lol:


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: incoqnito » 06 wrz 2022 18:57

jakby mało było spółek wycenionych za bezcen, a bez problem zwiększajacych przychody i zyski!
btw Nie rozumiem, jak można narzekać na rząd i PiS i jednocześnie pakować się w spółki w których oni dowodzą :shock:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 06 wrz 2022 20:56

jakby mało było spółek wycenionych za bezcen, a bez problem zwiększajacych przychody i zyski!
btw Nie rozumiem, jak można narzekać na rząd i PiS i jednocześnie pakować się w spółki w których oni dowodzą :shock:

incoqnito Ty jesteś jednak mało inteligentny gość, no ale to nie jest dla mnie zaskoczenie :roll:
Myślisz ma.tołku, że będzie taniej jak ci nieudacznicy trafią niebawem na śmietnik historii :?: :roll:
Ja wiem, że Ty lubisz kupować drogo, jak jest już wszystko cudownie, ale nie tak się łapie na giełdzie okazje, ma.tołku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dochodzeniowy » 06 wrz 2022 21:31

PKP od samego początku notowań to okazja i spadło już 85% . Teraz jeszcze dojdzie wysoka cena prądu taka kilkaset procent wyższa i to od nowego roku . W Łodzi już zapowiedzieli że elektryczne autobusy nie wyjada z zajezdni . Nie napisali co z tramwajami . Tyle że samorząd to sponsor komunikacji i tam nikt się z kosztami nie liczy.

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: incoqnito » 07 wrz 2022 08:01

Dryniol miszczu nic nie napisałem ze będzie taniej to raz! Dwa a jeśli nie trafią to co? Trzy to ci wrzuciłem screeny jak sprzedaje i kiedy kupuje a ty dalej swoje jak dzieciak:mrgreen:
Cztery to spółki SP zacząłeś kupować dawno temu już wtedy obstawiałeś że PiS trafi na śmietnik? No miszcz jesteś!!!
Zazdraszczam :lol:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: incoqnito » 07 wrz 2022 09:48

Widzisz dryniol jełopo jesteś tak pusty jak bęben turecki. Wymyślisz coś w tym swoim pustym łbie i potem wierzys, ze tak jest. Masz melepeto jak ja kupuje drogo!!! Tyle, że ich już dawno nie mam, ale zaraz będę miał znowu i CCC, bardzo dużo CCC!!!
Obrazek
Z Answearem już ci wrzuciłem screeny i teraz z PKP. A ty nadal będzie opowiadał jak ja to kupuję drogo bo na Huuuge straciłem w IPO 87zł i 73gr :lol: :lol: :lol:
Weż się już nie wygłupiaj i schowaj te swoje oceny czyichś umiejętności głęboko w du..psko bo kazdy orze jak może i tu nie ma ludzi nieomylnych i nie rób z siebie bałwana większego niż jesteś. :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: incoqnito » 07 wrz 2022 09:54

Masz jeszcze jedną z tego roku, więcej nie będę cię już pogrążał miszczu ynwestorze :lol: i takie to jest moje drogie kupowanie bajkopisarzu :lol: :lol: :lol:
Obrazek


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: incoqnito » 08 wrz 2022 13:12

No i co dryniol jak tam moje drogie zakupy??? :lol: Może chcesz kolejny screen ynwestorze? Tak myślałem gębą w kubeł i udajesz, że nie czytałeś. W sumie racje bo co możesz odpisać :lol: :lol: :lol: Może że jestem *** i kupię od ciebie Tauron po 6zł :lol: :lol: :lol:
jprdl co za tym zero autokrytycyzmu 8)

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: OSA » 09 wrz 2022 10:02

To musi być zawsze na ostatniej stronie wątku PKP Cargo.....
......żeby się dochodzeniowe PiSuarowe du.nie nauczyli na pamięć, jakiego kłamliwego mają idola :!: :oops:

Warto cały czas przypominać i cytować wypowiedź Jaruśia Kłamczyńskiego z 2013 roku, podczas IPO PKP Cargo po 68 zł :!: :oops:
cytat;
"wycena spółki jest wyraźnie zaniżona"
https://tvn24.pl/polska/kaczynski-o-pry ... 73-3448517

....żeby była świadomość jak PiSuarowa mafia partyjnych nieudaczników zniszczyła spółkę oraz jej prestiż na naszej giełdzie :oops:
Po 7 latach rządów PiSuarowych nieudaczników i obsadzania na stołkach partyjnych kolesi zamiast fachowców,
kurs giełdowy PKP Cargo to 13 zł :!: Panie Jarusiu Kłamczyński czy teraz już nie jest zaniżona wycena PKP Cargo :?: :!: :oops:
Będę to odświeżał cały czas, dopóki te PiSuarowe gno.je nie odpowiedzą za to co zrobiły ze spółką i dopóki nie zdechną w kiciu :oops:
faktem pozostaje to że żadna państwowa spółka nie została tak mocno przeceniona na giełdzie w czasach rządów PO-PSL jak PKP CARGO podczas rządów PIS, przecież spadki z 80 zł w 2015 do poziomów tego roku to ok 85 % !

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: incoqnito » 09 wrz 2022 10:55

Faktem jest,ze nikt nie umie tak jak rudzielec ubierać ulicy w ciepłe palta! PKP, JSW. Po prostu zna się na tym i opychali spółki bo najwyższych możliwych wskaźnikach i tylko w czasach dobrej koniunktury! Akcjonariat Obywatelski rules!!! :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości