PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

wszystko na temat spółek publicznych
trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 368
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: trader75 » 10 mar 2024 22:05


REKLAMA


Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Apacz » 12 mar 2024 15:36

spamerom mowimy

PRECZ!!

:lol:
No risk, no fun :-)

trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 368
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: trader75 » 17 mar 2024 19:44


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 23 kwie 2024 17:41

To musi być zawsze na ostatniej stronie wątku PKP Cargo.....
......żeby dochodzeniowe PiSuarowe dur.nie nauczyli się na pamięć, jakiego kłamliwego mają idola :!: :oops:

Warto cały czas przypominać i cytować wypowiedź jaruśia kłamczyńskiego z 2013 roku, podczas IPO PKP Cargo po 68 zł :!: :oops:
cytat;
"wycena spółki jest wyraźnie zaniżona"
https://tvn24.pl/polska/kaczynski-o-pry ... 73-3448517

....i żeby była świadomość jak PiSuarowa mafia partyjnych nieudaczników zniszczyła spółkę oraz jej prestiż na naszej giełdzie
przez 8 lat (nie)rządów PiSuarowych nieudaczników, obsadzając na stołkach spółek SP partyjnych kolesi zamiast fachowców :!:
Panie jarusiu kłamczyński, czy teraz już nie jest zaniżona wycena PKP Cargo, a za Tuska po 68 zł była WYRAŹNIE zaniżona :?: :!:
Czy dzisiaj przed wyborami panie jarusiu, też mógłby pan o tym glośno pokrzyczeć w swojej partyjnej TVP 1, i w TVP Info :?: :roll:

Kłamczyński ku.tas przez 8 lat swoich (nie)rządów doprowadził PKP Cargo do ruiny :!: :!: :!: :oops:
Czas na odbudowę spółki w kolejnych latach po syfie jaki zostawili KACZE PINOKIA z PISuarowej sekty :idea: :oops:
Panie Tusk, czas też rozliczyć tą kaczą mafię ze złodziejstwa i niszczenia spółek SP :!: :!: :!: :!: :!: :oops:

To takie przypomnienie dla Pana Tuska, żeby rozliczyć kłamczyńską kur.... i jego PiSuarową mafię za 8 lat złodziejstwa w firmie,
i doprowadzenie PKP Cargo do stanu agonalnego przez jego przydupasów sra.sinów i jemu podobnych PiSuarowych nieudaczników, zasiadających w radach nadzorczych spółki i biorących pieniądze za to, że pozwalali rozkradać spółkę kaczym złodziejom :!: :!: :!: :idea: :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Rif1977 » 23 kwie 2024 20:28

Ładnie przepiernicza durniol kasę na SSP i się skarży do Tuska, który jeszcze bardziej je uwali.
Tymczasem na XTB kolejna mocarna dywidenda hehe
Z pamiętnika durniola: "XTB przez najbliższy rok (2024) cel :arrow: 15 zł :idea:"

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 23 kwie 2024 22:20

Ładnie przepiernicza durniol kasę na SSP i się skarży do Tuska, który jeszcze bardziej je uwali.
Tymczasem na XTB kolejna mocarna dywidenda hehe


Rif1977 dur.ny jesteś koleś, to tak w telegraficznym skrócie :lol:
PKP Cargo to Ci sprzedam, jak się będziesz nim jarał, gdy będzie już latał po 500 złotówek za kilka latek de.bilku :P :lol:
Jeśli chodzi o XTB to tylko wypada pogratulować tym wszystkim, którzy kupowali po 4 zł w 2020 roku i trzymali papier do dnia dzisiejszego....i na pewno nie byłeś to Ty de.bilku (bo jarałeś się wtedy Projektem po 400 zł i innymi gamingowymi balonami) :P :lol:
I jeszcze jedno na koniec de.bilku......Novita też wypłacała największe dywidendy jak była po 200 zł, i wtedy najbardziej się nią jarali (zamiast sprzedawać) takie de.bilki jak Ty....i dochodzeniowy ma.toł :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Rif1977 » 24 kwie 2024 07:09

CDP kupowałem że średnią 13 złotych, nawet jakbym nie sprzedał powyżej 400, to miałbym nadal od ciula procent, a durniol siedzi na SSP od lat i pierniczy o tauronach za 50 i pkp za 500. To już nieuleczalny przypadek. Ja tymczasem kupię sobie drugi samochód za dywidendę XTB hehe

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: NiKtoś » 24 kwie 2024 11:01

Dwoch leszczy ob/jeb/anych przez szulernie panstwowa sie klóci miedzy soba zamiast wziasc kilofy , petrady i rozjepac w pyl siedzibe KNF i sterownie rady GPW.. :lol: :lol:
Nadzieja widze umiera ostatnia.. Ucieszylbym sie jakby XTB i CD-Projekt opuscily tez GPW wtedy moze jakby nie zostalo juz tu nic wartosciowego moze by sie ludzie zebrali w kupe i zrobili porzadek z tym padołem.. :mrgreen:
CDP kupowałem że średnią 13 złotych, nawet jakbym nie sprzedał powyżej 400, to miałbym nadal od ciula procent, a durniol siedzi na SSP od lat i pierniczy o tauronach za 50 i pkp za 500. To już nieuleczalny przypadek. Ja tymczasem kupię sobie drugi samochód za dywidendę XTB hehe
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 24 kwie 2024 13:19

CDP kupowałem że średnią 13 złotych, nawet jakbym nie sprzedał powyżej 400, to miałbym nadal od ciula procent, a durniol siedzi na SSP od lat i pierniczy o tauronach za 50 i pkp za 500. To już nieuleczalny przypadek. Ja tymczasem kupię sobie drugi samochód za dywidendę XTB hehe

Rif1977 no widzisz chłopcze, niby wiesz o co chodzi, a dalej dur.ny jesteś :roll: Kupić tanio, poczekać na pupie kilka latek i sprzedać drogo, jak się będziesz jarał papierem :idea: Sam to teraz przyznajesz :roll: Chłopcze myślisz że jesteś Warrenem Buffettem i tylko Ty zarabiałeś w tym czasie :?: :roll: Amica kupowana po 3,50 zł, gdy wszyscy na forum się ze mnie wtedy śmiali, że kupuję spadającego gniota :roll: Lotos kupowany po 7 zł, przy rekomendacji 0 zł i panicznej wyprzedaży przez takich jak Ty :roll: Mirbud kupowany po 70 groszy, a klaxon i jemu podobni pisali mi wtedy, że to Titanic :roll:
To samo będzie z PKP Cargo chłopcze, tyle że dowiesz się o tym za kilka latek :roll:
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2024 15:45 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 24 kwie 2024 13:33

Pomoc dla Ukrainy ze wszystkich stron;

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci ... 8a%3famp=1

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica ... 470647#ref

....a sprzęt i amunicję będzie dowoził na Ukrainę miliarder Rif1977 z kilkoma swoimi kolesiami, oligarchami z tego forum :P :lol: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości