Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

wszystko na temat spółek publicznych
m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 25 lut 2023 11:34

Dziecko coś tam usłyszałeś co ci rodzice a może nawet dziadkowi powiedzieli a różnica jest taka że ja już mam pamięć papieską To znaczy mogę nie pamiętać co dzisiaj Jadłem na śniadanie ale gdzie jadłem kremówki 40 lat temu to ja bardzo dobrze pamiętam bo to była moja młodość także dziecko drogie chcesz to zapytaj się starszych jak rodzice wtedy mieli 20 30 lat to ci opowiedzą A jak nie Zapytaj się dziadków i nie pisz bzdur
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: dochodzeniowy » 25 lut 2023 17:39

Zaczynałem działalność za komuny i znam to wszystko od podszewki. Robiłem rózne interesy . Panstwo oszukiwało ludzi to i ludzie oszukiwali państwo. Inspektorzy budowlani brali w łapę . Okna czy drzwi rozliczało sie za m2 a nie sztuki , blachę za to zamiast ma m2 rozliczało sie za kilogramy itd. Bloczki suporexu w katalogu były mniejsze i dalej sa mniejsze niz w rzeczywistości. Zawsze cos zostawało i sie brało z magazynu za darmo na kwit który sie potem rozliczało . jak nie było materiałów w magazynie to dawali kasę . Czasem było tak że kazali przemurowac kominy , które były jeszcze dobre to się pomalowało wapnem stare i kilka tysiecy cegieł jechało na prywatna budowę . Pamietam jak po roku naprawiałem usterke , na kolejnym sasiednim bloku robili remont i przemurowywali kominy . Wszyscy byli zachwyceni ale jak po roku czy dwóch latach cegła zaczęła sie lasować to zaczał sie płacz . Moje kominy pomalowane wapnem stały niewzruszone i stoja do dziś a te na sasiedniej budowie musieli robic zaraz od nowa . Mrozu nie oszukasz .
Tymczasem cement na progu nowego sezonu drożeje do 850 złotych za tonę . Drozeje w tempie drozejacych mieszkań+ . w 2019 był po 400 . 40 worów po 10 pln potem zrobili mniejsze worki i 50 worków po 10 pln szło za tone . Potem po 12, 13, 15 a teraz 17 za worek. Nie dziwić się że zaraz byle jaki domek bedzie za mln a lepszy za 1,5 mln. :idea:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 25 lut 2023 18:01

Nie będę z gó,wniar,zami rozmawiał,
Zapytał się rodziców czy też dziadków ci mu z humorem odpowiedzieli I znów tutaj pisze
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: OSA » 14 mar 2023 14:33

ludzi interesuje to co dzieje się w Polsce , więc dochodzeniowy PiSSowski klakierze nie ŚCIEMNIAJ :cry:

:P
Obrazek
:x
Obrazek
:x

Obrazek
:shock:
Obrazek

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 14:38

qórwa zaden rzad nie poradzil sobie z mieszkaniami
i teraz tez nie widac zeby pis czy po sobie poradzilo
dopiero jak zacznie sie budowac na wynajem ale nie przez panstwo tylko przez instytucje tak jak jest na zachodzie to cos z tego bedzie
a teraz to kielbasa wyborcza
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 14:41

do czego mam qórwa jeszce doplacac
juz do 500+ doplacam a do mieszkan nie mam zamiaru
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 14:48

juz qOrwa jest 2% od pisu 0% od po teraz jeszcze trzeba czekac az ktoras partia obieca ze bedzie splacala odsetki z kapitalem za mieszkanie
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: dochodzeniowy » 14 mar 2023 15:45

Od dosypywania kasy klientom banków mieszkań nie przybędzie. Czy to będzie zero procent czy 2% to jak popyt się zwiększy to i ceny pójdą w górę. Gość co kupił dom do remontu na osiedlu już zmonetyzował inwestycję. Wydał 140 tys plus remont i wziął 1 000 000.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 19:07

Najnowsza wiadomość PSL Półtora procent plus 100 000 gotowizną do kieszeni
Mamy jeszcze chyba parę partii kto da więcej kto da więcej panie i panowie
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 19:59

Ja w tej chwili Będę głosował na kosiniaka No chyba że jeszcze lewica mnie skusi większą kwotą
Bo Mnie tylko interesuje Mamona a nie jakieś procenty
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 20:20

No przecież jeszcze Szymek jest
Liczę na Szymka że przebije wszystko
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 20:27

A macie jakieś przecieki z Konfederacji Co też ona chce dać
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: dochodzeniowy » 14 mar 2023 21:42

Najbardziej mnie śmieszy przekaz opozycji, że wszystko zostało rozkradzione i trzeba oszczędzać . Wtedy wychodzi Nitras cały na biało i obiecuje kredyty na zero procent i 15 emeryturę.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Z rządowego programu Mieszkanie Plus pozostało tylko WSPOMNIENIE

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 mar 2023 22:28

Pamiętajcie jedno Jeżeli PiS wygra te wybory zrujnuje jeszcze bardziej gospodarkę a do tego zostaniemy wyrzuceni z Unii
Obawiam się że Dzięki pis-owi dostaniemy się znowu pod wpływy ruskich
Nie można pozwolić żeby PiS wygrał te wybory bo to będzie tragedia i zagłada narodu polskiego
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości