Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

wszystko na temat spółek publicznych
Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: Rif1977 » 19 mar 2021 14:47

A może zarabiał na giełdzie? Wielu z nas też ma dzięki temu znacznie więcej niż wypada z pensji ;)

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: Julian11 » 19 mar 2021 15:11

A może zarabiał na giełdzie? Wielu z nas też ma dzięki temu znacznie więcej niż wypada z pensji ;)


Ooo.. Czywiscie.... A może wygrał w totolotka... :lol: 8)

Szkoda że w oświadczeniach majątkowych tego nie wykazywał...

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: yanek z hor » 19 mar 2021 15:53

To że coraz bardziej i bez zahamowań Pisowcy i ich przy.du.pa.sy pchają się do koryta to nie nowina.... Wlasnie dlatego PISowi zależy na powiększaniu tego koryta chcąc centralizować państwo....ograniczajac dostęp do informacji i...podejmujac decyzje które kojarzą się raczej z systemem feudalnym niż demokratycznym..w którym instytucje państwa powinny być niezależne od Decyzji Politycznych... I powinny moc kontrolować władze i rząd.. Lub raczej Nie-rząd...
Pisowcom zależy aby w Polsce była Polska a nie Niemcy czy Francja jak PO.e.b.a

Pytanie na inteligencje
Czy łacząc LOTOS ENERGIĘ PKN i PGNIG - jest wiecej koryta czy mniej ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: yanek z hor » 19 mar 2021 15:55

A może zarabiał na giełdzie? Wielu z nas też ma dzięki temu znacznie więcej niż wypada z pensji ;)


Ooo.. Czywiscie.... A może wygrał w totolotka... :lol: 8)

Szkoda że w oświadczeniach majątkowych tego nie wykazywał...
Julianek nie myl pojęć - w totka wygrywaja PO.e.b.y
i takze dostaja walizki pieniedzy od emerytów
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: AdmiralPiett » 19 mar 2021 18:54

Wiadomo kto dostaje Maybacha od "bezdomnego" !

idole chorych yankow i zerobiuszy !

:shock:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: yanek z hor » 19 mar 2021 20:20

W TVPIS w ramach rewanżu raz ze jest obrona Obajtka to jeszcze jada z Rosatim i Budką - milionerzy którzy dorobili się na polityce. Przykład Budki - 2 mieszkania, jedno 160 metrowe zakupione za 2500 za metr..... - dziwna zbieżność. No nie ... Obajtek kupił drozej, o wiele drożej. Oczywiście nie wiadomo kiedy gdzie i czy z kredytu - standardy jak w TVN i GW

To dopiero się zaczyna ,bo PO.e.b.y otworzyli temat analizy majątków i juz na 100% prawa strona zaczęła przegladać majatki PO..e.b.ów - będzie taka sytuacja że w jednej chwili PO.e.b.y skończa temat Obajtka i to samo dotyczy wszystkich mediów...
Wystarczy zobaczyć co się dzieje w samorzadach Po i tylko naiwny moze wierzyć w uczciwość PO.e.b.ów sejmowych...

Czyli marzec kwiecień minie na okładaniu się maczugami bo innych sprawy bedą mniej istotne... Oczywiście ja nie będę zachowywał się jak WARZYWA....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

eryk7
Kapitan
Posty: 43011
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: eryk7 » 19 mar 2021 20:56

Ale macie bzika na temat tego Obajtka ile wam płacą za posty ??? Co PiS zabrał lewe faktury?? I teraz strach kręcić boki co???
NASTĘPNY :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: dochodzeniowy » 19 mar 2021 21:30

Durniol jesteś tęczowy czy głupi ?

dochodzeniowy głup.ku, czyżby brak argumentów na spadek kursu PKN Orlen o 40% za czasów 3-letniej prezesury wieśniaka-cwaniaka :?: Kariera Nikusia Dyzmy 2, szkoda tylko, że z naszych pieniędzy :oops:
Durniol nie mam Orlenu, ale mam Novitę i w 3 lata ostatnie + 300% w 10 lat+ 1000% więc nie z moich .


olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: olimp.zeusowy » 19 mar 2021 22:24

Z donieśień bieżących wynika że jest bardzo zaradny, a czy to wada ?
Jesli umie to przekuć na decyzje na stanowisku na którym jest , to tylko z korzyscia dla Polski . :idea:
Ty tak to na serio pisałeś ?? !
Czy po wybornym trunku ?
Po trzeźwemu bym tego nie skumał ....

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: dochodzeniowy » 19 mar 2021 22:44

Czego nie rozumiesz , pewnie w ryj też nie dostałeś i w wojsku nie byłeś i ch....o zyciu wiesz. :idea:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: K.OSA » 20 mar 2021 09:30

https://www.wnp.pl/nafta/obajtek-donies ... 56995.html

OJP WARZYWO...SZMALCOWNIK...DUREN...JUDASZ??? :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :!: :?: :?: :?:
Cwaniak, milioner z pałacami. Obajtek to postać z koszmarów, którymi PiS straszył dotąd własny elektorat
Obajtek w oczach opinii publicznej to uprzywilejowany typ, który dzięki biznesowo-towarzyskiemu zblatowaniu dostaje po znajomości rabaty i milionowe dotacje. Doprawdy, wiele można wyborcom tłumaczyć, ale jak wytłumaczyć im, czemu w trakcie pandemii broni się jakiegoś milionera z pałacami?



A czyny, które są Obajtkowi zarzucane w całej aferze ostatnich tygodni, która ma być oczywiście kapiszonem, jak ją określają propagandyści władzy, są jak przykłady z podręcznika budowy lokalnej, uprzywilejowanej oligarchii.

Pierwsza kwestia to taśmy, z których ma wynikać, że wójt Obajtek chciał zniszczyć biznes rodzinny swojego wuja, bo faktycznie sam prowadził wówczas konkurencyjny biznes. Przypomnijmy, że jako wójt prowadzić działalności gospodarczej nie mógł. Co więcej, zeznając przed sądem jako świadek, miał − zdaniem dziennikarzy − prowadzenie działalności zataić.

Kolejna sprawa to ujawnienie listy kilkunastu nieruchomości należących do Obajtka i jego bliskich, z których część została nabyta przez Obajtka, jeszcze kiedy był wójtem, a potem prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ich wartość − przynajmniej zdaniem opozycji − słabo się spina z jego ówczesnymi zarobkami.

Trzeci rodzaj zarzutów polega na zatrudnianiu w spółkach skarbu państwa całej watahy swoich znajomych i bliskich. Przykładowo partnerka Obajtka zasiadała nawet w pięciu radach nadzorczych spółek skarbu państwa.

Czwarty rodzaj zarzutów związany jest z ogromną pomocą publiczną dla interesów Obajtka. Przykładowo, jak się dziś okazuje, jedna ze spółek Obajtka, ta, w której zatrudnił syna Szydło (to akurat nic zdrożnego), otrzymała 25 milionów złotych dotacji.

Wreszcie ostatnia sprawa to kupno w 2018 roku apartamentu o powierzchni 187 m kw. w zacisznej okolicy przy fortach Bema w Warszawie za niecałe 7 tysięcy/m kw., podczas gdy sąsiedzi zza ściany płacili odpowiednio po 11 tysięcy złotych za mieszkania do 150 m kw. A rok wcześniej mieszkanie Obajtka oferowano za 12 tysięcy/m kw.
Oprócz Obajtka na osiedlu mieszkać mają inne tuzy zaplecza pisowskiej władzy, co przywodzi na myśl słynną Zatokę Czerwonych Świń z PRL.



A PIS twierdzi że atak na Obajtka to atak na Polskę :oops: :oops: :oops:
a ja się pytam, skąd my to znamy ? czy nie było wcześniej podobnej sprawy :?: :?: :?:


Obrazek
:evil:
Obrazek
:idea: :idea:
Obrazek

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2665
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: Erudyta » 20 mar 2021 10:37

Ale macie bzika na temat tego Obajtka ile wam płacą za posty ??? Co PiS zabrał lewe faktury?? I teraz strach kręcić boki co???
Jak widać... Gdy się jest w układzie to nie musisz się bać niczego...prezes go już dawno namascil.... Słowami... .. O.. BAJTEK.... "WSZYSTKO MOGĘ" ...... I z wiejskiego cwaniaczka Pisowskiego wyrósł na DYZME... XXI Wieku.....Pisowskiego napoleona.... UKŁADU...PISU.. . Który chce centralizacji Polski... Mieć wszystkie służby państwa i media pod sobą Uzależnione jak Sejm od pstryknięcia paru osób tych na samej Górze... z jednej strony.... A z drugiej centralizację gospodarkibo potrzebuje coraz większego Koryta dla swoich Aparatczyków.. I ICH PRZY. DU. PA. SOW..... Węgry... Rosja.. Turcja.. Białoruś.... - - - - - - ... BIS...

Ale PIS. DZIELCE.... To stan Umysłu.... Nikt im nie wmówi że BIAŁE TO BIAŁE A CZARNE TO Czarne...--- to jest powód dlaczego Pisiorstwo jest takie niebezpieczne.... BO GDZIE UMYSŁ SPI RODZĄ SIĘ Demony.......wiele razy w historii to się powtarzała i ludzie ludziom piekło szykowało...przy aktywnym praniu BANI I AGITCE... Zmieniającej ludzi w DE. BI. LI...

P. S już nie brzdakasz sławetnych... Przez ostatnie 8 lat... Teraz już nawijasz sprawdzaniu tego co było w 2000 roku???.... WIESZ CO BYŁO???... MOGĘ CI POWIEDZIEĆ CZEGO NIE BYŁO.... - - - - Nie było podaży pieniądza M1 na poziomie 1.5 BLN pln... Ktore.. Tak naprawdę H. OO. J... wie gdzie plyną-----podaż za PISU zwiększyła się o prawie 200%....a w stosunku do 2000 roku zwiększyła się o 1500%....z 100 mld PLN... Na 1.5 BLN PLN... M1..... I 1.8 BLN pln M3......Jaki w tym okresie był zakumolowany PKB Polski....i zakumolowany, Oficjalna Inflacja W Polce.... :?:

TO ROBI PIS.... DRUKUJE POTĘŻNY HAJS... NA KOSZT OBYWATELI TYCH OBECNYCH I TYCH PRZYSZŁYCH....Z JEDNEJ STRONY... A Z DRUGIEJ CHCE TAK USTAWIĆ PAŃSTWO ŻEBY CAŁA TA KASA BYŁA POD ICH PRYWATNĄ KONTROLĄ... TZN CHCĄ WEDŁUG SWOJEGO WIDZIMI SIĘ KONTROLOWAĆ PRZEPŁYWY TEJ MAMONY.... KTÓRA NIE JEST PISOWSKA ALE CAŁEGO Narodu....TO DLATEGO CHCĄ WSZYSTKO SCENTRALIZOWAĆ.......PRL-BIS...
Coś uciekasz od odpowiedzi, po banie jakiś wyposzczony jesteś :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2665
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: Erudyta » 20 mar 2021 12:01

To że coraz bardziej i bez zahamowań Pisowcy i ich przy.du.pa.sy pchają się do koryta to nie nowina.... Wlasnie dlatego PISowi zależy na powiększaniu tego koryta chcąc centralizować państwo....ograniczajac dostęp do informacji i...podejmujac decyzje które kojarzą się raczej z systemem feudalnym niż demokratycznym..w którym instytucje państwa powinny być niezależne od Decyzji Politycznych... I powinny moc kontrolować władze i rząd.. Lub raczej Nie-rząd...
Pisowcom zależy aby w Polsce była Polska a nie Niemcy czy Francja jak PO.e.b.a

Pytanie na inteligencje
Czy łacząc LOTOS ENERGIĘ PKN i PGNIG - jest wiecej koryta czy mniej ?

mądry inaczej yaneku z hor zwiększy się koryto dla Obajtkopodobnych cwaniaków. Wtedy to dopiero będą wałki wewnątrz tej Obajtkowej grupy. Nie będzie to już tak kontrolowane jak w przypadku odrębności tych spółek du.rniu :oops:
A jeśli chodzi o matematykę; 1+1+1+1 to jest tyle samo co 4, czy coś innego Ci głup.ku wychodzi :?: :oops:
Póki co cały układ gdański doi lotos. :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Obajtek: Doniesienia dotyczące mojej osoby to paskudne manipulacje

Postautor: dryniol » 20 mar 2021 12:09



Pisowcom zależy aby w Polsce była Polska a nie Niemcy czy Francja jak PO.e.b.a

Pytanie na inteligencje
Czy łacząc LOTOS ENERGIĘ PKN i PGNIG - jest wiecej koryta czy mniej ?

mądry inaczej yaneku z hor zwiększy się koryto dla Obajtkopodobnych cwaniaków. Wtedy to dopiero będą wałki kręcić wewnątrz tej Obajtkowej grupy. Nie będzie to już tak kontrolowane jak w przypadku odrębności tych spółek du.rniu :oops:
A jeśli chodzi o matematykę; 1+1+1+1 to jest tyle samo co 4, czy coś innego Ci głup.ku wychodzi :?: :oops:
Póki co cały układ gdański doi lotos. :lol:


To była odpowiedź na pytanie mądrego inaczej yanka z hor, a zarazem pytanie na inteligęcję do niego :P :lol:
Erudyta jeśli chodzi o dojenie Lotosu (w którym prezesem jest wieśniaczka z Pcimia) przez niby jakiś wyimaiginowany układ Gdański, to powiem krótko; I.D.I.O.T.A :!: :P :lol:
Dojenie przez Obajtków Orlenu, Lotosu, Energi, PGNiG i innych spółek Skarbu Państwa to jest piękne, prawda :?: :oops:
To wam się podoba PiSuarowe ga.monie, co :?: :oops:
Ostatnio zmieniony 20 mar 2021 12:27 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: trader75 i 37 gości