Trole na forum

wszystko na temat spółek publicznych
dusigrosz
Starszy chorąży

Re: Trole na forum

Postautor: dusigrosz » 08 kwie 2021 12:17

Myślę że Zenek jest takim samym trollem jak wielu innych. Przecież polityczny lobbing w sieci nie jest wyłącznie cechą opozycji. A jeśli Zenek nadaje za darmo, a Kosa ma płacone to tym gorzej świadczy o Zenku :lol:

Nerwowość sympatyków PiSu wynika z tego że perspektywa utraty władzy jest bliska. Właściwie to już się częściowo stało, ponieważ większość parlamentarna przestała funkcjonować.

A już zupełnie nie rozumiem bólu w temacie antykościelności wszak doczekaliśmy się takiego episkopatu że każdy uczciwy człowiek musi być antykościelny, niezależnie od wyznawanego światopoglądu.
Do Zenka mam jakas sympatie, ale generalnie ten temat to jego hipokryzja.
Glownie watki polityczne + XTB.
:lol:
***** PIS, KO, lewa.kow, socjalistów, LGBTQIA2S+*, KNF i widłowego.

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 12:20

Myślę że Zenek jest takim samym trollem jak wielu innych. Przecież polityczny lobbing w sieci nie jest wyłącznie cechą opozycji. A jeśli Zenek nadaje za darmo, a Kosa ma płacone to tym gorzej świadczy o Zenku :lol:

Nerwowość sympatyków PiSu wynika z tego że perspektywa utraty władzy jest bliska. Właściwie to już się częściowo stało, ponieważ większość parlamentarna przestała funkcjonować.

A już zupełnie nie rozumiem bólu w temacie antykościelności wszak doczekaliśmy się takiego episkopatu że każdy uczciwy człowiek musi być antykościelny, niezależnie od wyznawanego światopoglądu.
Do Zenka mam jakas sympatie, ale generalnie ten temat to jego hipokryzja.
Glownie watki polityczne + XTB.
:lol:
Nauki giełdowego rzemiosła pobierałem u samego świetej pamieci Laptopa. Ja to coś zawsze napisze merytorycznie pojajcze coś jakąś rakiete wkleje a widziałeś u tych wymienionych oplaconych trolli cos takiego? no wlasnie

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: pazdzioch » 08 kwie 2021 12:21

[/quote]z cała odpowiedzialnoscia napisze ci ze nie bylo,dlatego wciaz pisze ze znikna jak ich mocodawcy wygraja wybory ,powód jak przed wygrana pis, media i propaganda w jednych rekach ,brak afer :P bo nikt ich nie naglosnial,strach ze ich zamkna bo wtedy byla demokracja i na onet jak napisałes cos nie takiego to pojawiał sie napis ze jest niezgodny z linia partii i kasowali ,ale spoko wroci juz niedlugo ich dobre rzady i beda jjjebbbac za 5zł do smierci zeby ich idolom zyło sie dobrze

Erudyta
Starszy chorąży

Postautor: Erudyta » 08 kwie 2021 12:22

Jest jeden wspolny mianownik: troll jest antykoscielny, antypolski tj zawsze i wszedzie chwali unie,gani Polske.
ja wiem jedno: jesli tzw opozyucja prezejmie wladze, to bedzie na pewno oznaczalo koniec Polski jako kraju. beda wykonywane polecenia z berlina czy brukseli.

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 12:23

z cała odpowiedzialnoscia napisze ci ze nie bylo,dlatego wciaz pisze ze znikna jak ich mocodawcy wygraja wybory ,powód jak przed wygrana pis, media i propaganda w jednych rekach ,brak afer :P bo nikt ich nie naglosnial,strach ze ich zamkna bo wtedy byla demokracja i na onet jak napisałes cos nie takiego to pojawiał sie napis ze jest niezgodny z linia partii i kasowali ,ale spoko wroci juz niedlugo ich dobre rzady i beda jjjebbbac za 5zł do smierci zeby ich idolom zyło sie dobrze
tak myślałem ale wolałem żeby ktoś to potwierdził...co by znaczyło że to co mówił mi mój kolega to prawda co tutejsze oplacone świry potwierdzają

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 12:26

Jest jeden wspolny mianownik: troll jest antykoscielny, antypolski tj zawsze i wszedzie chwali unie,gani Polske.
ja wiem jedno: jesli tzw opozyucja prezejmie wladze, to bedzie na pewno oznaczalo koniec Polski jako kraju. beda wykonywane polecenia z berlina czy brukseli.
Barbara Zdrojewska
@BZdrojewska
Zamiast pytać tylko czy opozycja jest gotowa do przejęcia władzy, zastanówmy się też, czy społeczeństwo jest gotowe na rząd, który obieca ciężką pracę i wyrzeczenia.
Nie można pomijać tego, co PiS zrobił ludziom w głowach swoim nieodpowiedzialnym populizmem.

to dzisiejszy hit wiec chyba nikt nie ma wątpliwości co będzie się działo :mrgreen:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Nowy incoqnito » 08 kwie 2021 12:35

a jak tu było na forum przed 2015 rokiem? był też taki ktos jak kosa czy te inne swiry ktore robily posty nagonkowe z obrazkami anty po i antytuskowe?
a czy teraz na dorzeczy czy tvp są wstawki o budyniu i pinokiu? Każdy portal należy do kogoś i skupia się na wybranej partii.
zadałem konkretne pytanie...mnie nie interesuje co robia w tvnie czy lisweeku tylko ze oplacone troll e siedza na forum gieldowym...
Gdy mieliśmy zieloną wyspę :lol: :lol: :lol: to był spokój. Dopiero gdy dostali łomot w wyborach r.yży złodziej dał rozkaz atakować! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2021 13:02 przez Nowy incoqnito, łącznie zmieniany 1 raz.

dusigrosz
Starszy chorąży

Postautor: dusigrosz » 08 kwie 2021 12:39

Prawda jest taka, ze tu moderatora nie ma na forum i wszystkie tematy nie zwiazane z kategoria Akcje powinny byc zamykane a dyskusje prowadzone w dziale Hydepark.
***** PIS, KO, lewa.kow, socjalistów, LGBTQIA2S+*, KNF i widłowego.

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 08 kwie 2021 13:42

Pewnie wielu z was interesują użytkownicy którzy nie piszą nic na tematy giełdowe ale atakują innych wulgarnymi wpisami.
Rozmawiałem ostatnio z kolegą dobrze poinformowanym w temacie i pod koniec rządów peło powstała specjalna grupa zadaniowa ktora miała właśnie przygotować ogromną fabrykę trolli którzy mieli atakować pisiorów żeby szybciej po wrociło do koryta. O tym że takie trole widać na facebooku jakis interiach itp to wiadomo, ale przyjrzałem się tematowi tutaj i proszę:

kosa boxer antychryst koordynator...zaden z nich nigdy nie napisał nic o swoich inwstycjach kazdy tylko uskutecznia prostacką nagonkę i ataki na pis czy na innych userow...wystarczy sobie zobaczyć na daty ich rejestracji na forum....myślę że nie są przypadkwe. Oczywiscie zupełnym przypadkiem są pro lpgiq anty koscielni anty patriotyczni i anty pisowcy

srenek69 ja też nie piszę nic o swoich inwestycjach :?: :lol:
To co dzieje się na forum jest odzwierciedleniem tego co z Polską zrobił PiS. Są to tę.poto fakty oraz atak na mafię
i sektę, którą kieruje kaczy nieudacznik :roll: :oops:
Osiem przesadnie zdołowanych spółek w 2019/2020 roku, kupionych na lata;
Tauron, ENEA, PKP Cargo...
Która z nich da największy zysk w kolejnych latach, się zobaczy :)
Policzymy % w 2024 roku :P

sebaa321
Starszy chorąży

Postautor: sebaa321 » 08 kwie 2021 13:57

To Zenek ma kolegów?? :shock:

koordynator1
Starszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 08 kwie 2021 14:18

To Zenek ma kolegów?? :shock:
To są jego koledzy chorejanki,srenki,u-bek eurocipa i ich chłopak pryszczata @ jeszcze paru albo mają po kilka nicków, i tak jak napisał ktoś wyżej nic się nie bierze z niczego chorajanka i nie tylko zawsze wyzywa od po-je-bów dlaczego ktoś ma być dłużny a co do troli to fakt może kosa i przesadza ale ile chorych wątków zakładają wyznawcy krocza kurdu-pla
:evil: :evil:

smalec_alfa
Starszy chorąży

Postautor: smalec_alfa » 08 kwie 2021 14:38

Pewnie wielu z was interesują użytkownicy którzy nie piszą nic na tematy giełdowe ale atakują innych wulgarnymi wpisami.
Rozmawiałem ostatnio z kolegą dobrze poinformowanym w temacie...
po tym zdaniu przestałem czytać :lol: :lol: :lol:

ciekawe po co kupili tego pegasusa? pewnie nadwyżke w budżecie mieli i tylko chcieli koszty zrobić :lol: :lol: :lol:

koordynator1
Starszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 08 kwie 2021 14:50

Rozmawiałem ostatnio z kolegą dobrze poinformowanym w temacie i pod koniec rządów peło powstała specjalna grupa zadaniowa ktora miała właśnie przygotować ogromną fabrykę trolli którzy mieli atakować pisiorów żeby szybciej po wrociło do koryta. O tym że takie trole widać na facebooku jakis interiach itp to wiadomo, ale przyjrzałem się tematowi tutaj i proszę:

kosa boxer antychryst koordynator...zaden z nich nigdy nie napisał nic o swoich inwstycjach kazdy tylko uskutecznia prostacką nagonkę i ataki na pis czy na innych userow...wystarczy sobie zobaczyć na daty ich rejestracji na forum....myślę że nie są przypadkwe. Oczywiscie zupełnym przypadkiem są pro lpgiq anty koscielni anty patriotyczni i anty pisowcy
srenek kołku nie wiem jak inni ale ja nie muszę latać po wątkach i naganiać żeby jacyś i*** jak np twój chłopak pryszczata @ bo jak w coś inwestuję to wiem że pójdzie w górę oczywiście nie jest tak że czasami coś nie poszło jak trzeba. :twisted: :twisted:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: ANTYCHRYST » 08 kwie 2021 14:50

Walka z zaborcą watykańskim i sitwą pisowską to RACJA STANU, nie zmieni tego wyzywanie od trolli przez pisowskich trolli, którzy im większe afery pisowskie związane z nepotyzmem, niegospodarnością i ogólnym bizancjum czy pedofilskie wychodzą na jaw, tym bardziej cieszą ryje i bardziej zaciekle bronią pis..d.zielców na forum :roll: :shock: :evil: to się w głowie nie mieści :evil:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Nowy incoqnito » 08 kwie 2021 14:57

Gdy rządziło PO prawie w ogóle nie było tu polityki. Choć wiele rzeczy które robił Tusk mi się nie podobało to trzymałem wary krótko bo taki był werdykt suwerena. Głośniej tu zrobiło się po skoku na OFE! Byla żywa dyskusja o ile pamiętam. Ale nie było spamu, banerów, memów i całej tej piaskownicy. Teraz jak taki patałach jak kosa od kilku lat robi tu śmietnik (choć ostatnio jakby mniej) to siedzieć cicho nie mam zamiaru. Można narzekać na naczelnika ale prawda jest taka że za PO nie było tu trolli pisowskich. Amen.

Wróć do „Akcje”

REKLAMA