Trole na forum

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Chorąży sztabowy

Trole na forum

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 10:28

Pewnie wielu z was interesują użytkownicy którzy nie piszą nic na tematy giełdowe ale atakują innych wulgarnymi wpisami.
Rozmawiałem ostatnio z kolegą dobrze poinformowanym w temacie i pod koniec rządów peło powstała specjalna grupa zadaniowa ktora miała właśnie przygotować ogromną fabrykę trolli którzy mieli atakować pisiorów żeby szybciej po wrociło do koryta. O tym że takie trole widać na facebooku jakis interiach itp to wiadomo, ale przyjrzałem się tematowi tutaj i proszę:

kosa boxer antychryst koordynator...zaden z nich nigdy nie napisał nic o swoich inwstycjach kazdy tylko uskutecznia prostacką nagonkę i ataki na pis czy na innych userow...wystarczy sobie zobaczyć na daty ich rejestracji na forum....myślę że nie są przypadkwe. Oczywiscie zupełnym przypadkiem są pro lpgiq anty koscielni anty patriotyczni i anty pisowcy
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2021 10:57 przez zenek69, łącznie zmieniany 1 raz.

mr.grahamek
Starszy sierżant

Re: Trole na forum

Postautor: mr.grahamek » 08 kwie 2021 10:52

W pełni zgadzam się z tym co napisał autor wątku.
Ilość chamstwa i nienawiści jakie wylewa się na wątkach politycznych nieodwracalnie psują to forum i spychają do poziomu gdzie niedługo będzie wstyd się pojawiać.

smalec_alfa
Starszy chorąży

Postautor: smalec_alfa » 08 kwie 2021 10:58

Pewnie wielu z was interesują użytkownicy którzy nie piszą nic na tematy giełdowe ale atakują innych wulgarnymi wpisami.
Rozmawiałem ostatnio z kolegą dobrze poinformowanym w temacie i pod koniec rządów peło powstała specjalna grupa zadaniowa ktora miała właśnie przygotować ogromną fabrykę trolli którzy mieli atakować pisiorów żeby szybciej po wrociło do koryta. O tym że takie trole widać na facebooku jakis interiach itp to wiadomo, ale przyjrzałem się tematowi tutaj i proszę:

kosa boxer antychryst koordynator...zaden z nich nigdy nie napisał nic o swoich inwstycjach kazdy tylko uskutecznia prostacką nagonkę i ataki na pis czy na innych userow...wystarczy sobie zobaczyć na daty ich rejestracji na forum....myślę że nie są przypadkwe.
zenek a ty to święty? tylko z kolei w drugą mańkę :lol:
choć zwracam ci honor, że czasem coś napiszesz o którejś spółce, ale może to dla zmylenia przeciwnika? :roll:

tak samo jak farmy troli istniały za po, tak są i za obecnej władzy... nie ma to że tamto...

czy z jednej strony czy z drugiej robią śmietnik m.in. z tego forum. to fakt :roll:

bullstock
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: bullstock » 08 kwie 2021 10:59

W pełni zgadzam się z tym co napisał autor wątku.
Ilość chamstwa i nienawiści jakie wylewa się na wątkach politycznych nieodwracalnie psują to forum i spychają do poziomu gdzie niedługo będzie wstyd się pojawiać.

A wystarczy skupić się na merytoryce i nie reagować na takie wpisy, o czym autor wątku bardzo często zapomina.

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 11:04

kosa boxer antychryst koordynator...zaden z nich nigdy nie napisał nic o swoich inwstycjach kazdy tylko uskutecznia prostacką nagonkę i ataki na pis czy na innych userow...wystarczy sobie zobaczyć na daty ich rejestracji na forum....myślę że nie są przypadkwe.
zenek a ty to święty? tylko z kolei w drugą mańkę :lol:
choć zwracam ci honor, że czasem coś napiszesz o którejś spółce, ale może to dla zmylenia przeciwnika? :roll:

tak samo jak farmy troli istniały za po, tak są i za obecnej władzy... nie ma to że tamto...

czy z jednej strony czy z drugiej robią śmietnik m.in. z tego forum. to fakt :roll:
ja też napisze coś o polityce nawet czesto bo tu wieje nudą...ale nie powiesz ze nie pisze na temat giełdy.... Dla mnie jak ktos nie inwestuje to po co tu siedzi? Nie jestem wędkarzem to nie siedze na forum wedkarskim i nie pisze tam postów wychwalajacych pis czy atakujacych po... to chyba logiczne a te świry sa oplacone i sieją tu nagonke

pandorinium
Chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 08 kwie 2021 11:04

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 11:06

a jak tu było na forum przed 2015 rokiem? był też taki ktos jak kosa czy te inne swiry ktore robily posty nagonkowe z obrazkami anty po i antytuskowe?

pandorinium
Chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 08 kwie 2021 11:12

a jak tu było na forum przed 2015 rokiem? był też taki ktos jak kosa czy te inne swiry ktore robily posty nagonkowe z obrazkami anty po i antytuskowe?
a czy teraz na dorzeczy czy tvp są wstawki o budyniu i pinokiu? Każdy portal należy do kogoś i skupia się na wybranej partii.

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 11:13

a czy teraz na dorzeczy czy tvp są wstawki o budyniu i pinokiu? Każdy portal należy do kogoś i skupia się na wybranej partii.
zadałem konkretne pytanie...mnie nie interesuje co robia w tvnie czy lisweeku tylko ze oplacone trolle siedza na forum gieldowym...

pandorinium
Chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 08 kwie 2021 11:20

zadałem konkretne pytanie...mnie nie interesuje co robia w tvnie czy lisweeku tylko ze oplacone trolle siedza na forum gieldowym...
trolle siedzą wszędzie. Tak działa świat obecnie.

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 11:21

pandorinium
Chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 08 kwie 2021 11:27

ochłoń.

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 08 kwie 2021 11:31

ochłoń.
nie zgrzałem się żeby ochłonąć zadałem proste pytanie bo jestem ciekaw...

smalec_alfa
Starszy chorąży

Postautor: smalec_alfa » 08 kwie 2021 11:36

ochłoń.
nie zgrzałem się żeby ochłonąć zadałem proste pytanie bo jestem ciekaw...
zenek zamykaj wątek, wstydu oszczędź... :oops:

a robić, tak jak ktoś poradził

ignorować, nie karmić trolla :twisted:

młoddy
Podporucznik

Postautor: młoddy » 08 kwie 2021 11:42

Myślę że Zenek jest takim samym trollem jak wielu innych. Przecież polityczny lobbing w sieci nie jest wyłącznie cechą opozycji. A jeśli Zenek nadaje za darmo, a Kosa ma płacone to tym gorzej świadczy o Zenku :lol:

Nerwowość sympatyków PiSu wynika z tego że perspektywa utraty władzy jest bliska. Właściwie to już się częściowo stało, ponieważ większość parlamentarna przestała funkcjonować.

A już zupełnie nie rozumiem bólu w temacie antykościelności wszak doczekaliśmy się takiego episkopatu że każdy uczciwy człowiek musi być antykościelny, niezależnie od wyznawanego światopoglądu.

Wróć do „Akcje”

REKLAMA