komuna wraca

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy

komuna wraca

Postautor: Julian11 » 11 kwie 2021 20:02

koordynator1
Starszy chorąży

Re: komuna wraca

Postautor: koordynator1 » 11 kwie 2021 20:17

Oczywiście żadna pi-SSda się do tego nie odniesie :evil: :evil:

dusigrosz
Starszy chorąży

Postautor: dusigrosz » 11 kwie 2021 20:32

Oczywiście żadna pi-SSda się do tego nie odniesie :evil: :evil:
Obrazek

Czekamy na ustosunkowanie się TVP.
***** PIS, KO, lewa.kow, socjalistów, LGBTQIA2S+*, KNF i widłowego.

dochodzeniowy
Podporucznik

Postautor: dochodzeniowy » 11 kwie 2021 20:41

Szczerba kocha fejki. POwinien dostać w ryj pałą w ten głupi faszystowski usmieszek. :idea:

koordynator1
Starszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 11 kwie 2021 21:07

Dlatego ube-ku że chce szma-tę ujawnić a po ryju to ty pa-jacu powinieneś dostać za bronienie tej bandy i pedofilów :evil: :evil:

dochodzeniowy
Podporucznik

Postautor: dochodzeniowy » 11 kwie 2021 21:46

okazuje sie że to tylko fragment interwencji. Ta uposledzona osoba zaatakowała słownie i fizycznie Policjanta , pluła na niego i lżyła i co za to dostała pałą w torebkę 1 raz . Za komuny by dostała pare kopów w ryj. Szczerba który pojudza uposledzone osoby do walki z Policja i Sądy co te uposledzone osoby uniewinniaja sa winne takim zachowaniom w wiekszej części niz te biedne niezdary życiowe. Wychowanie w szkole przez zdeprawowane komunistyczne nauczycielki i niepełnosprawnych umysłowo rodziców upijających się za 500+ i narzekających na PIS to nastepny argument za tym by 500+ dostawali tylko zwolennicy PIS którzy dostarczą fotokopię karty do głosowania do nowo powstałego urzędu do walki z wykluczeniem społecznym. :lol: :lol: :lol:

koordynator1
Starszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 11 kwie 2021 21:59

Jak zwykle ube-ku coś musiałeś dodać ,,Kobieta zachowywała się wobec funkcjonariusza bardzo agresywnie: szarpała go, ubliżała w niecenzuralnych słowach.'' :evil: :evil:

dusigrosz
Starszy chorąży

Postautor: dusigrosz » 11 kwie 2021 22:00

okazuje sie że to tylko fragment interwencji. Ta uposledzona osoba zaatakowała słownie i fizycznie Policjanta , pluła na niego i lżyła i co za to dostała pałą w torebkę 1 raz . Za komuny by dostała pare kopów w ryj. Szczerba który pojudza uposledzone osoby do walki z Policja i Sądy co te uposledzone osoby uniewinniaja sa winne takim zachowaniom w wiekszej części niz te biedne niezdary życiowe. Wychowanie w szkole przez zdeprawowane komunistyczne nauczycielki i niepełnosprawnych umysłowo rodziców upijających się za 500+ i narzekających na PIS to nastepny argument za tym by 500+ dostawali tylko zwolennicy PIS którzy dostarczą fotokopię karty do głosowania do nowo powstałego urzędu do walki z wykluczeniem społecznym. :lol: :lol: :lol:
To jeszcze wyszczekany cwaniaku odnieś się do mojego zdjęcia, na którym wasz propagandowy ściek zwany telewizja rzekomo informacyjna, ukazuje w tytule, ze we Francji policja tłumi protesty a w Polsce Rząd prowadzi dialog.
Nie ośmieszaj się, bo razem z innymi z tutejszego forum jesteście ogłupieni przez tvpis i potem wierutne bzdury powielacie na forum.

P.s.
Wytłuszczony fragment to rozumiem twoja tęsknota do dawnych czasów? :shock:
***** PIS, KO, lewa.kow, socjalistów, LGBTQIA2S+*, KNF i widłowego.

koordynator1
Starszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 11 kwie 2021 22:08

Wiadomo ,,Z ostatniej chwili: amerykańscy naukowcy, po czterech latach żmudnych badań i eksperymentów udowodnili ostatecznie, że przeciętny pies, wąchając "d...ę" innego psa przez 10 sekund, otrzymuje więcej rzetelnych informacji niż widz TVP oglądając całe wydanie Wiadomości... '' :evil: :evil:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: yanek z hor » 11 kwie 2021 22:20

Jakie ZOMO - prawidłowo pałą po 4 literach i na glebe, tak powinno byc w momencie ublizania policji plucia czy innej formy ataku na służbe państwa. Przez lew.aków w KE nie mozna już zareagwac normalnie na psychiczne "macice" którym odbija.
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

olimp.zeusowy
Chorąży

Postautor: olimp.zeusowy » 11 kwie 2021 22:26

Brawa dla pislicji , kobietę okładać pałką ....tylko to potrafią , niedługo kibole wyjdą jednocześnie i zabraknie „ bohaterów” i dostaną w.p.i.e.r.d.o.l
Współczuję kobiecie z którą żyje to coś , a może jest inaczej i w chacie żonka go okłada a on na ulicy odreagowuje ...,

dochodzeniowy
Podporucznik

Postautor: dochodzeniowy » 11 kwie 2021 22:27

Byłem na wielu demonstracjach za komuny . Nawet nie zliczę . Byłem 14 grudnia 1981 roku pod Stocznia Lenina osobiście .Dobrze pamiętam jak sie zachowywała milicja obywatelska wtedy , przed i później . W styczniu 1982 zostałem zatrzymany przez milicję i cały dzień spędziłem na Ogarnej na komendzie . Mam wyrobiony pogląd którego już nie zmienię i widzę wiecej niz inni i wiem wiecej niz inni . Szczerba jako adwokat minionego systemu pewnie nie pamieta juz jak zachowywala sie milicja i co robiła z tymi co się przeciwko tej milicji buntowali . Dostałem też pałą od milicjanta dla rozrywki chyba za to że byłem młodszy i słabszy. Wiem jak moze wygladac interwencja i czym moze sie skonczyc nie z opowiadań ale z autopsji. Znam też obecnych policjantów i mogę stwierdzić iż światopogląd od czasów milicji zmienił się niewiele. BYła i jest to ostoja komunistów sierot PO systemie juz dawno upadłym. Narzekaja na PIS gorzej niż tu wszyscy niepełnosprawni milionerzy razem wzięci. Niepełnosprawni bo nie widza skutki i przyczyny bogactwa które na nich spyneło. Podobnie jak i połowa społeczeństwa któremu zyje się lepiej ale nie wiedzą dzieki komu. Milicjantom na tle społeczeństwa żyje się naprawde źle , bo kto by chciał byc całe zycie POpychadłem .

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: yanek z hor » 11 kwie 2021 22:34

W komentarzach jest inne ujecie gdzie ta kobieta jest wypychana i według mnie pluła na policjantów.

Po drugie te komentarze to stado bezmyslnych ameb.....
Ja jednak chce aby policja potrafiła zareagowac na ataki na nią a nie że jakieś "macice" bede sobie bezkarnie pluć obrażac. ... a tak naprawde co się stało ? - dostała po udzie z pały i zaliczyła glebe gdzie była skuwana - może teraz siedzi na komisariacie i będzie odpowiadać za znieważenie policjanta
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

olimp.zeusowy
Chorąży

Postautor: olimp.zeusowy » 11 kwie 2021 22:39

Byłem na wielu demonstracjach za komuny . Nawet nie zliczę . Byłem 14 grudnia 1981 roku pod Stocznia Lenina osobiście .Dobrze pamiętam jak sie zachowywała milicja obywatelska wtedy , przed i później . W styczniu 1982 zostałem zatrzymany przez milicję i cały dzień spędziłem na Ogarnej na komendzie . Mam wyrobiony pogląd którego już nie zmienię i widzę wiecej niz inni i wiem wiecej niz inni . Szczerba jako adwokat minionego systemu pewnie nie pamieta juz jak zachowywala sie milicja i co robiła z tymi co się przeciwko tej milicji buntowali . Dostałem też pałą od milicjanta dla rozrywki chyba za to że byłem młodszy i słabszy. Wiem jak moze wygladac interwencja i czym moze sie skonczyc nie z opowiadań ale z autopsji. Znam też obecnych policjantów i mogę stwierdzić iż światopogląd od czasów milicji zmienił się niewiele. BYła i jest to ostoja komunistów sierot PO systemie juz dawno upadłym. Narzekaja na PIS gorzej niż tu wszyscy niepełnosprawni milionerzy razem wzięci. Niepełnosprawni bo nie widza skutki i przyczyny bogactwa które na nich spyneło. Podobnie jak i połowa społeczeństwa któremu zyje się lepiej ale nie wiedzą dzieki komu. Milicjantom na tle społeczeństwa żyje się naprawde źle , bo kto by chciał byc całe zycie POpychadłem .
Dziwnie prawisz
Tak się wytyka na części rowerowe , a one i tak nimi zostają ..... bo tak lubią i tak chcą
Jeszcze do niedawna mieli szacunek w społeczeństwie, a teraz ???
Wprowadzono ustawę , że agresywne psy mają być w kagańcu i na smyczy i co ?

koordynator1
Starszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 11 kwie 2021 23:00

chore pi-SSdy w którym miejscu ta kobieta pluła i łapała za ubranie :evil: :evil: :evil:

https://www.onet.pl/informacje/onetwroc ... e,79cfc278

Wróć do „Akcje”

REKLAMA