NIK ma dowody

wszystko na temat spółek publicznych
miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

NIK ma dowody

Postautor: miki331 » 26 kwie 2021 20:49

Nieznane kulisy wyborów kopertowych. NIK ma dowody, by postawić premiera przed Trybunałem Stanu

Najwyższa Izba Kontroli dysponuje twardymi dowodami i dokumentami, stawiającymi w bardzo niekorzystnym świetle premiera Mateusza Morawieckiego i szefa jego kancelarii Michała Dworczyka. Chodzi o organizację niedoszłych wyborów kopertowych z maja 2020 roku, do których przygotowania zostały przeprowadzone pod olbrzymim naciskiem ścisłego kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości z rażącym naruszeniem prawa. Mimo tej wiedzy Izba, kierowana przez Mariana Banasia, nie robi z niej użytku.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... h,79cfc278

REKLAMA


miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: NIK ma dowody

Postautor: miki331 » 26 kwie 2021 20:50

No i zasadnicze pytanie ;
Co z 70 mln Sasina ?!

Trzeba będzie pewnie znowu wymysleć jakiś para podatek,
dla dobra Polaków oczywiście !

Patyczak
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 278
Rejestracja: 12 cze 2013 20:10
Lokalizacja:

Re: NIK ma dowody

Postautor: Patyczak » 26 kwie 2021 21:04

Ach te popychadła Kaczyńskiego. Czy oni sobie nie zdają sprawy, że przed trybunałem stanu wytłumaczenie "bo prezes kazał" nie będzie mieć znaczenia? A małemu Hitlerkowi wszystko ujdzie na sucho...

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: K.OSA » 27 kwie 2021 15:05

Ach te popychadła Kaczyńskiego. Czy oni sobie nie zdają sprawy, że przed trybunałem stanu wytłumaczenie "bo prezes kazał" nie będzie mieć znaczenia? A małemu Hitlerkowi wszystko ujdzie na sucho...
Partia rządząca (z Kaczyńskim na czele) wiedziała, że przełożenie wyborów może oznaczać ich przegranie. Dlatego nie wprowadzili w Polsce stanu klęski żywiołowej i do ostatnich chwil przekonywali, że wybory się odbędą. Ale się nie odbyły - Jarosław Kaczyński odwołał je dosłownie godziny przed planowanym wydarzeniem. Nikt oczywiście nie poniósł konsekwencji zamieszania, a na jaw szybko wyszło, że na wybory widmo PiS wydało 70 milionów złotych z podatków obywateli.

funkcjonariusze NIK mają bardzo mocne dowody, by ukarać polityków - co ciekawe, nie Jacka Sasina, a premiera Mateusza Morawieckiego i szefa jego kancelarii Michała Dworczyka.

stanie sie to dopiero jak pis odda władzę a minister Zero przestanie być ministrem

chandlerr
Chorąży
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: chandlerr » 27 kwie 2021 15:50

Nie ma się co łudzić. To jest kolejna szopka. Morawieckiemu sasinowi czy szumowskiemu wlos z glowy nie spadnie. Tak samo jak z afer SLD i PO nikt nawet sądzony nie był, a co dopiero postawiony wyrok. Rozejdzie sie po kosciach, tutaj nadzieją są tylko ludzie niezwiazani z okraglostołowymi komuchami pod płaszczykami pseudo prawicy czy pseudo liberalizmu. Ale Polacy lubią dawać się gnoić, zwłaszcza ci 50+, bo żyli w takim systemi i dla nich coś innego to już tragedia. Dlatego oni ciagle glosuja na tych samych, a potem drą ryja że coś im nie pasuje.

Wydawaloby sie ze gdyby mentalnie komusze spoleczenstwo odeszło w siną dal to cos by sie zmieniło. A niestety jak widac, nie tylko w Polsce, ale i w Europie, znow komunizm zaczyna się młodym podobać. Bo ich nie spotkało to co spotkało ludzi zyjacym w tym systemie. Zresztą nie trzeba zyc w tym systemie. Wystarczy trochę poczytać i zobaczyć jaki to jest morderczy ustrój.

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: NIK ma dowody

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 27 kwie 2021 23:23

Ach te popychadła Kaczyńskiego. Czy oni sobie nie zdają sprawy, że przed trybunałem stanu wytłumaczenie "bo prezes kazał" nie będzie mieć znaczenia? A małemu Hitlerkowi wszystko ujdzie na sucho...
Partia rządząca (z Kaczyńskim na czele) wiedziała, że przełożenie wyborów może oznaczać ich przegranie. Dlatego nie wprowadzili w Polsce stanu klęski żywiołowej i do ostatnich chwil przekonywali, że wybory się odbędą. Ale się nie odbyły - Jarosław Kaczyński odwołał je dosłownie godziny przed planowanym wydarzeniem. Nikt oczywiście nie poniósł konsekwencji zamieszania, a na jaw szybko wyszło, że na wybory widmo PiS wydało 70 milionów złotych z podatków obywateli.

funkcjonariusze NIK mają bardzo mocne dowody, by ukarać polityków - co ciekawe, nie Jacka Sasina, a premiera Mateusza Morawieckiego i szefa jego kancelarii Michała Dworczyka.

stanie sie to dopiero jak pis odda władzę a minister Zero przestanie być ministrem
a "JarKacz" udawał "zwyklego posła" a zatem nie obejmowalby go Trybunał Stanu

o ile "kaczalnik" sie tym w ogole przejmuje
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 09:52

Oto jak działa państwo mafijne PIS :oops: :oops: :oops:

1. Szef ​NIK Marian Banaś udzielił mocnego wywiadu "Business Insiderowi" w którym zapowiedział, że prowadzi szereg kontroli związanych z aferami PiS. Banaś skrytykował rząd i stwierdził, że ten nie potrafi walczyć z pandemią, marnotrawi pieniądze i upolitycznił prokuraturę, które mają tuszować nieprawidłowości.

2. W REWANŻU i W CELU ZASTRASZENIA :
CBA przeszukuje dom syna Mariana Banasia.


to ewidentna forma presji na szefie NIKu aby ten ,,nie wyciągał pisowskich przekretów" na swiatło dzienne :oops: :oops: :oops: :oops:
... to teraz wyobraź sobie "zwykły obywatelu" co będzie z Tobą jeśli wejdziesz w jakiś spór z kimś z PiSu? :) To może być Twój sąsiad, kierowca który spowodował wypadek albo ktoś kto po pijanemu rozwali coś Twojego. Teraz przed takimi akcjami pewnie obronisz się przed sądem ..... a po wyborach i po opanowaniu sądów przez PiS kto Cie obroni?! Naprawdę nie widzisz do czego zmierzają ludzie którzy opanowali tę partię?

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: NIK ma dowody

Postautor: smalec_alfa » 28 kwie 2021 10:23

z ostatniej chwili:
Przeszukanie CBA w domu syna Mariana Banasia
Jak dowiedziała się WP, trwa przeszukanie w podwarszawskim domu Jakuba Banasia, syna prezesa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia. Przeszukania dokonują agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

https://wiadomosci.wp.pl/przeszukanie-c ... 393118016a

chandlerr
Chorąży
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: chandlerr » 28 kwie 2021 12:05

I co to dowodzi? Jedni mają haka na drugich, drudzy na pierwszych. A jak nie mają to się znajdzie. Wszyscy z pisu, po, sld, psl powinni zostać postawieni przed sądem. A ludzie popierają pis, po, psl i sld. I nawzajem wytykają te same afery. Wydawałoby się, że cyrk jest w sejmie, ale cyrk to jest we łbach wyborców, ludzi, którzy popierają którąkolwiek z tych partii krytykując inną :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 14:45


Marian Banaś wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „Polska jest państwem policyjnym, w którym rządzą służby, a nie premier czy prezydent”.



Marian Banaś odniósł się do kontroli CBA, która została przeprowadzona w podwarszawskim domu jego syna Jakuba Banasia.

– Działania operacyjne CBA wobec mojego syna nie mogą by rozpatrywane bez kontekstu fragmentów kontroli ws. wyborów kopertowych opublikowanych przez Onet. Wczoraj NIK zapowiedział publikację pełnego raportu 18 maja. Dziś w domu mojego syna przeprowadzono akcję służb. Zakłócono spokój mojego syna, synowej i wnuków. Mój syn od przeszło roku był inwigilowany. Dzieje się tak, aby zmusić mnie do rezygnacji ze stanowiska – mówił szef NIK.

Według szefa NIK to, co się dzieje wokół niego przypomina czasy bolszewickie. – Dzisiaj w rzekomo wolnej Polsce władza robi to samo – powiedział dodając, że w jego opinii „Polska jest państwem policyjnym, w którym rządzą służby, a nie premier czy prezydent”.

https://www.wprost.pl/kraj/10442719/kon ... zenie.html


Marian Banaś, prezes NIK:

To przypomina mi czasy bolszewickie, kiedy po ogłoszeniu stanu wojennego za to, że byłem patriotą, wiernym Polsce i Solidarności zostałem aresztowany i skazany na 4 lata więzienia. Dzisiaj w rzekomo wolnej i niepodległej Polsce obecna władza robi to samo. Kto się z nią nie zgadza na podstawie pomówień może być w każdej chwili aresztowany i skazany. To w czystej postaci państwo policyjne, w którym rządzą służby, a nie premier, prezydent, czy parlament.

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: NIK ma dowody

Postautor: miki331 » 28 kwie 2021 15:43

A Maniuś to był przez ostanie lata hibernowany, czy jak ?
Dopiero teraz go oświeciło ?

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 15:47

A Maniuś to był przez ostanie lata hibernowany, czy jak ?
Dopiero teraz go oświeciło ?

przecież Stanisław Karczewski z piSS przekonywał, że Marian Banaś jest "kryształowy". :P :P :P

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: NIK ma dowody

Postautor: miki331 » 28 kwie 2021 17:28

Pan Banaś , zanim zacznie szkalować i oczerniać najlepszy rząd na świecie, którego nam wszyscy zazdroszczą (bo nikt tak ofiarnie nie walczy z epidemią i z takimi sukcesami !), to powinien skonsultować sie najpierw z erudyta, dochodzeniowym, zenkiem i i innymi pisiorskimi lizyd u pcami !
Na pewno otworzyli by mu oczy i uświadomili jak bardzo sie myli w swych ocenach i gorszących opiniach!!

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: NIK ma dowody

Postautor: dochodzeniowy » 28 kwie 2021 19:46

Ile siedział w tym stanie wojennym . Dostał 4 lata ale ile przesiedział , bo nie parsknął słowem . Teraz porównuje PIS z tamtymi mrocznymi czasami agentury sowieckiej i wychodzi mu ze znów moze być skazany i wsadzony do więzienia .I tu dopuszcza sie manipulacji . Jeszcze nie został o nic oskarżony a już odbywa karę .Niezbyt dobrze to swiadczy o stanie psychiatrycznym , za to dobrze o rozwoju chorób psychicznych w ciele Mariana Banasia. Gdyby był czysty siedziałby cicho i jak ma raport to go publikuje ,a nie drze japę i szantażuje opublikowaniem raportu. Wszyscy wiedza ,ze wybory kopertowe nie odbyły sie bo Marszałek Senatu zabójcza koperta zadziałał jak żółw ociężale . Zgodnie z prawem wyrzucił 70 mln do kosza , po to tylko żeby Duda zamiast z Kidawą -Jabłońską wygrał z Trzaskowskim. Sklepów Biedronka nikt nie zamknął były i sa czynne .Podobnie lidle, kauflandy Auchany i inne stokrotki. Dlaczego nie przeprowadzono wyborów ja nie wiem i się z raportu Banasia nie dowiem . :idea:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: NIK ma dowody

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 21:09

Ile siedział w tym stanie wojennym . Dostał 4 lata ale ile przesiedział , bo nie parsknął słowem . Teraz porównuje PIS z tamtymi mrocznymi czasami agentury sowieckiej i wychodzi mu ze znów moze być skazany i wsadzony do więzienia .I tu dopuszcza sie manipulacji . Jeszcze nie został o nic oskarżony a już odbywa karę .Niezbyt dobrze to swiadczy o stanie psychiatrycznym , za to dobrze o rozwoju chorób psychicznych w ciele Mariana Banasia. Gdyby był czysty siedziałby cicho i jak ma raport to go publikuje ,a nie drze japę i szantażuje opublikowaniem raportu. Wszyscy wiedza ,ze wybory kopertowe nie odbyły sie bo Marszałek Senatu zabójcza koperta zadziałał jak żółw ociężale . Zgodnie z prawem wyrzucił 70 mln do kosza , po to tylko żeby Duda zamiast z Kidawą -Jabłońską wygrał z Trzaskowskim. Sklepów Biedronka nikt nie zamknął były i sa czynne .Podobnie lidle, kauflandy Auchany i inne stokrotki. Dlaczego nie przeprowadzono wyborów ja nie wiem i się z raportu Banasia nie dowiem . :idea:



Tumanie piSSowski , wybory kopertowe się nie odbyły bo wasz koalicjant ślimak bez kręgosłupa czyli Gowin, jakimś trafem odzyskał kręgosłup i zablokował całą ta pissowska szujnie i całe te kopertowe wybory.
Gdyby Gowin się nie sprzeciwił to wybory by się odbyły.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości