Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: NiKtoś » 28 kwie 2021 08:42

przetarzali :mrgreen:
W uzasadnieniu wyroku czytamy :
"Jak podkreśliła sędzia, "rolą policji nie jest legitymowanie obywatela, który wykorzystuje swoje prawa". – Nie można dopuścić do sytuacji, żeby osoba protestująca była wręcz odzierana z odzieży. Dlatego sąd nie znalazł żadnego usprawiedliwienia dla sposobu działań policji – uznał sąd.

Babcia Kasia to w rzeczywistości Katarzyna Augustynek, która należy do inicjatywy "Polskie Babcie" angażującej się w protesty Strajku Kobiet. Angażowała się m.in. w demonstracje przed Trybunałem Konstytucyjnym, gdzie protestowano przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce."
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 11:29

przetarzali :mrgreen:
W uzasadnieniu wyroku czytamy :
"Jak podkreśliła sędzia, "rolą policji nie jest legitymowanie obywatela, który wykorzystuje swoje prawa". – Nie można dopuścić do sytuacji, żeby osoba protestująca była wręcz odzierana z odzieży. Dlatego sąd nie znalazł żadnego usprawiedliwienia dla sposobu działań policji – uznał sąd.

Babcia Kasia to w rzeczywistości Katarzyna Augustynek, która należy do inicjatywy "Polskie Babcie" angażującej się w protesty Strajku Kobiet. Angażowała się m.in. w demonstracje przed Trybunałem Konstytucyjnym, gdzie protestowano przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce."

https://www.tiktok.com/@komik_natiktoku ... _webapp=v1
8)
https://www.tiktok.com/@komik_natiktoku?

:lol: :lol: :lol: :lol:

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 11:30

przetarzali :mrgreen:
W uzasadnieniu wyroku czytamy :
"Jak podkreśliła sędzia, "rolą policji nie jest legitymowanie obywatela, który wykorzystuje swoje prawa". – Nie można dopuścić do sytuacji, żeby osoba protestująca była wręcz odzierana z odzieży. Dlatego sąd nie znalazł żadnego usprawiedliwienia dla sposobu działań policji – uznał sąd.

Babcia Kasia to w rzeczywistości Katarzyna Augustynek, która należy do inicjatywy "Polskie Babcie" angażującej się w protesty Strajku Kobiet. Angażowała się m.in. w demonstracje przed Trybunałem Konstytucyjnym, gdzie protestowano przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce."
https://www.tiktok.com/@komik_natiktoku ... _webapp=v1

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: Nowy incoqnito » 28 kwie 2021 13:56

Oj przydałaby się u nas na kilka miesięcy demokratyczna policja niemiecka lub francuska a potem ich wolne sądy!

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 14:34

Oj przydałaby się u nas na kilka miesięcy demokratyczna policja niemiecka lub francuska a potem ich wolne sądy!



Beata Szydło, 2015 rok: „Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów”.


piSSowska banda KŁAMCÓW !!!

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: Nowy incoqnito » 28 kwie 2021 15:30

Kosa jesteś d.ebilem i bez względu na to kto będzie rządził to się nie zmieni!

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 15:39

Kosa jesteś d.ebilem i bez względu na to kto będzie rządził to się nie zmieni!
to tak dla przypomnienia na czym opiera się władza piSS :oops: :oops: :oops:

Obrazek

A to dla ciemnego piSSowskiego narodu :oops: :oops: :oops: :oops:

Obrazek

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Słynna babcia Kasia uniewinniona ale troche ja

Postautor: K.OSA » 28 kwie 2021 21:12

Ci piSSowscy oszuści będą kiedyś rozliczeni, miejsc w zakładach karnych dla nich nie zabraknie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości