Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: Erudyta » 01 maja 2021 10:25

- Nie wahałam się ani chwili, gdy usłyszałam o tej akcji szczepień. Gdy rejestrowałam się przez infolinię, wyznaczono mi termin na koniec maja w Nidzicy. Wolę stracić kilka godzin i mieć to z głowy. Zależy mi na tym, by w wakacje móc normalnie funkcjonować, uważam, że bez szczepienia to nie będzie możliwe - powiedziała PAP pani Katarzyna, która wraz z narzeczonym od godziny stała w kolejce.

:lol:

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: dusigrosz » 01 maja 2021 11:17

Wystarczy zniewolić ludzi, żeby sami błagali o szczepionkę, mimo ze na co dzień mogą mieć wyjebongo na wirusa i odwiedzać się po domach bez maseczki.

Niewolnicy XXIw.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: zenek69 » 01 maja 2021 11:20

A czy to nie wy dwaj domagacie się wolności wyboru? Ktoś zmusza do szczepienia? Chcesz to się szczepisz nie to nie...po co oceniać czyjeś wybory?

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: dusigrosz » 01 maja 2021 11:24

No trudno mówić o wolności wyboru jeśli w wielu aspektach osoby niezaszczepione będą inaczej traktowane niż zaszczepione.

Obrazek

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: zenek69 » 01 maja 2021 11:28

No trudno mówić o wolności wyboru jeśli w wielu aspektach osoby niezaszczepione będą inaczej traktowane niż zaszczepione.

Obrazek
No jakich

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: pandorinium » 01 maja 2021 11:33

No ja słyszałem głosy, że w restauracji tylko zaszczepieni, w kinach, podróże z paszportem. To nie będzie zenuś już wszystko na raz, ale stopniowo.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: zenek69 » 01 maja 2021 11:35

No ja słyszałem głosy, że w restauracji tylko zaszczepieni, w kinach, podróże z paszportem. To nie będzie zenuś już wszystko na raz, ale stopniowo.
Na pewno nie w Polsce...już mówili że tak nie będzie ...a że w Europie czerwonej różne cuda wymyślają to chyba nie wina pisiorow

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: pandorinium » 01 maja 2021 11:37

Bo u nas horban stwierdził, że powinien być pymus szczepień to wtedy nie potrzeba przywilejów :lol:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: dusigrosz » 01 maja 2021 11:39

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/5488 ... -szczepien
Rada Medyczna oraz rządowy zespół do walki z Covid-19 opracowują aktualnie dodatkowe mechanizmy, które mają skłonić do jak najszerszej akcji szczepień.Dodatkowo w ramach UE dyskutowane są różne pomysły, które dla obywateli są mogą być uciążliwe i od których być może nie będziemy mogli odejść ze względu na to, że będą narzucone przez inne państwa, takie jak np. możliwość wejścia na pokład samolotu, pociągu, lub wjazdu do jakiegoś państwa, skorzystania z obiektu hotelowego w innym państwie tylko z ważnym szczepieniem lub jakimś innym dokumentem, który poświadcza brak ryzyka lub zminimalizowane ryzyko zakażenia innych ludzi

odpowiedział premier Mateusz Morawiecki.
Chyba wystarczająco zrozumiale jest napisane :!: :?: :!: :?:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: zenek69 » 01 maja 2021 12:06

No i czytałeś to co wkleiłes? Narzucone przez inne państwa odnoszą się do innych państw a nie Polski

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: fluidek » 01 maja 2021 12:28

Z pamiętnika erudyty idioty :mrgreen:

"Od dawna wiedziałem (BO MOJA inteligencja jest za wysoka żeby wierzyć w te kłamstwa) że ten covid to jeden wielki kit, kłamstwo i mistyfikacja. Oglądałem dużo filmów na jutubie i jasno wynikało z nich że moje podejrzenia są w 100% słuszne, ostatecznie przekonała mnie do tego wielka piosenkarka, diva i autorytet we wszystkich dziedzinach Edytka Górniak która genialnie odkryła że na oddziałach zakaźnych covid wynajęci statyści leżą by mistyfikacja była perfekcyjna (tak samo jak lądowanie na Księżycu - to przecież też byli aktorzy). Dlatego by udowodnić mistyfikację udałem się z podobnymi do mnie bojownikami na covidowy oddział zakaźny bez zabezpieczenia, nawet tej durnej maski którą i*** nakładają na swoje głupie ryjki bo tak im władza nakazuje w celu legalizacji tej mistyfikacji. Straszne zamieszanie się zrobiło, Policja, służby, krzyki, ogólnie sajgon. To mnie już całkiem upewniło w przekonaniu że ta panika to z powodu ryzyka że upublicznię ten przekręt i okaże się że w łóżkach leżą statyści i gumowe kukły wypożyczone z sex shopów (a te znam doskonale i od razu bym rozpoznał bo codziennie mam styczność rano i wieczorem)

Teraz pisząc to resztkami sił leżę i ledwo co dycham pod respiratorem, moi koledzy którzy ze mną tam weszli już nie żyją. Ja jeszcze walczę resztami sił. Ale wiem że moje zakażenie to dalszy ciąg tej mistyfikacji, pewnie w trakcie aresztowania coś mi wstrzyknęli by ukryć prawdę i jeszcze wykorzystują mnie by udowodnić że ten covid naprawdę istnieje. Ale jak wiem swoje, za mądry jestem by uwierzyć w wymyśloną pandemię, żegnajcie. Wasz Erudyta"

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: dusigrosz » 01 maja 2021 12:57

No i czytałeś to co wkleiłes? Narzucone przez inne państwa odnoszą się do innych państw a nie Polski
Czytałeś fragment, do którego się odnosisz?
Najwyraźniej nie, wiec przytaczam:
od których być może nie będziemy mogli odejść ze względu na to, że będą narzucone przez inne państwa
Czyli jeśli większość państw w UE narzuci na poziomie unijnym pewne restrykcje to Polska nie będzie mogła odejść od nich.

Zreszta pożyjemy, zobaczymy.
Ja im nie wierze. Wpierw mówili, ze maseczki nie pomagają i Szumowski się śmiał, ze głupota nosić maseczki a po miesiącu kazał zabronił nawet spacerów po lesie :lol: by potem przez cały rok wszędzie chodzić w maseczkach :lol:
Mówiono, ze Polski nie stać na kolejny lockdown, a jednak go zrobiono.
Nie wspominając o tym, ze prawie zawsze niekonsekwentnie trzymano się planów, które morawiecki pokazywał na konferencjach odnośnie stref żółtych czerwonych, znoszenia i nanoszenia restrykcji, które miały być zależne od ilości chorych itd...

Po takim całym bur.de.ku, który panował przez ostatni rok naprawdę są jeszcze idio.ci, którzy uważają, ze jak rząd powie A to zrobi A a, a nie B?

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: Erudyta » 01 maja 2021 14:25

No i czytałeś to co wkleiłes? Narzucone przez inne państwa odnoszą się do innych państw a nie Polski
Czytałeś fragment, do którego się odnosisz?
Najwyraźniej nie, wiec przytaczam:
od których być może nie będziemy mogli odejść ze względu na to, że będą narzucone przez inne państwa
Czyli jeśli większość państw w UE narzuci na poziomie unijnym pewne restrykcje to Polska nie będzie mogła odejść od nich.

Zreszta pożyjemy, zobaczymy.
Ja im nie wierze. Wpierw mówili, ze maseczki nie pomagają i Szumowski się śmiał, ze głupota nosić maseczki a po miesiącu kazał zabronił nawet spacerów po lesie :lol: by potem przez cały rok wszędzie chodzić w maseczkach :lol:
Mówiono, ze Polski nie stać na kolejny lockdown, a jednak go zrobiono.
Nie wspominając o tym, ze prawie zawsze niekonsekwentnie trzymano się planów, które morawiecki pokazywał na konferencjach odnośnie stref żółtych czerwonych, znoszenia i nanoszenia restrykcji, które miały być zależne od ilości chorych itd...

Po takim całym bur.de.ku, który panował przez ostatni rok naprawdę są jeszcze idio.ci, którzy uważają, ze jak rząd powie A to zrobi A a, a nie B?
Mnie ciekawi reakcja wyborców pis na dług europejski. Na razie widzę wszyscy zadowoleni, bo dokopano plstformoarzom... a zapomnieli, że wystarczyło olać lockdowny i nie prosić się o kłopoty.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: fluidek » 01 maja 2021 14:30

No i czytałeś to co wkleiłes? Narzucone przez inne państwa odnoszą się do innych państw a nie Polski
Czytałeś fragment, do którego się odnosisz?
Najwyraźniej nie, wiec przytaczam:
od których być może nie będziemy mogli odejść ze względu na to, że będą narzucone przez inne państwa
Czyli jeśli większość państw w UE narzuci na poziomie unijnym pewne restrykcje to Polska nie będzie mogła odejść od nich.

Zreszta pożyjemy, zobaczymy.
Ja im nie wierze. Wpierw mówili, ze maseczki nie pomagają i Szumowski się śmiał, ze głupota nosić maseczki a po miesiącu kazał zabronił nawet spacerów po lesie :lol: by potem przez cały rok wszędzie chodzić w maseczkach :lol:
Mówiono, ze Polski nie stać na kolejny lockdown, a jednak go zrobiono.
Nie wspominając o tym, ze prawie zawsze niekonsekwentnie trzymano się planów, które morawiecki pokazywał na konferencjach odnośnie stref żółtych czerwonych, znoszenia i nanoszenia restrykcji, które miały być zależne od ilości chorych itd...

Po takim całym bur.de.ku, który panował przez ostatni rok naprawdę są jeszcze idio.ci, którzy uważają, ze jak rząd powie A to zrobi A a, a nie B?
Mnie ciekawi reakcja wyborców pis na dług europejski. Na razie widzę wszyscy zadowoleni, bo dokopano plstformoarzom... a zapomnieli, że wystarczyło olać lockdowny i nie prosić się o kłopoty.
Dokładnie, każdy mądry platformers nie szczepi się i nie nosi tych głupich masek bo wie że to mistyfikacja. I przecież Tusk gdyby rządził to od razu by zawetował wbrew swoim szefom w Berlinie :twisted:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Z cyklu "Pamietniki z czasow zarazy"

Postautor: zenek69 » 01 maja 2021 14:35

W uju mam europejskie czytaj niemieckie długi...jak coś wybierze się partie która je umorzy na rzecz reparacji za 2 ws i jeszcze i tak dużo niemrą zostanie do splaty


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości