Jutro zaczynają zakupy ppk?

wszystko na temat spółek publicznych
Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Jutro zaczynają zakupy ppk?

Postautor: Nowy incoqnito » 13 maja 2021 05:49

Mi ukradli moją część obligacyjną i zapisali ja w ZUSie. Nie po to płaciłem prawie 10% prowizji za zarządzanie by te środki wróciły do ZUSu gdy jednocześnie znacznie obniżono prowizje za część akcyjną.
Też zostałem w OFE i się cieszę, bo te moje prawie 40k dostanie moja rodzina a tak poszłyby w piz.... dla górników trepów albo i innych darmozjadów.

REKLAMA


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Jutro zaczynają zakupy ppk?

Postautor: Erudyta » 13 maja 2021 07:45

a nawet nie macie pojecia ile zyskacie na tym ppk
wam tylko powiem ze moj pracodawca placi chyba od 17 lat w tej chwili prawie 7% z zarobkow brutto na PPE -pracowniczy fundusz emerytalny i w tej chwili mam tam tyle kasy ze wystarczy na nowke fure z niemiec tak kochana przez nasza mlodziez
a wy przypuszczam nawet nie macie pojecia jaki podatek placicie wy i wasz pracodawca na zus
a wiec wam powiem ze 10% wy i drugie 10% wasz pracodawca
a macie jeszcze pracy przed soba w 3,14zdu i troche
i teraz o tym nie myslicie ale gwarantuje wam ze za lat trzydziesci czy czterdziesci kiedy bedziecie przechodzic na emeryture bedziecie plakac z powodu jej glodowej wartosci
ja juz mam to w d*** bo raz ze juz za rok przechodze na urlop do konca zycia to dwa wyplace kase z PPK a trzy ma mam emeryture liczona na innych zasadach niz wy
Twój kochanek już się tobą znudził? Jaka emerytura, mitomanie :lol:

leeloo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3242
Rejestracja: 07 sty 2013 22:32

Re: Jutro zaczynają zakupy ppk?

Postautor: leeloo » 13 maja 2021 07:52

PPK to super program

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Jutro zaczynają zakupy ppk?

Postautor: NiKtoś » 13 maja 2021 08:14

programy zawsze mamy super ale potem masa zlodziei nakradnie a uczciwi zostana na pewronie z nic niewartym papierem. Odkad pamietam zawsze tak bylo w Polandii :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości